Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

3) κάντε κάτι για τις αξιολογήσεις που μπορεί με το παραμικρό έτσι να σου βάλει κάποιο παιδάκι...για χαβαλέ του,ή για πείσμα κάτι. 

γιατί πχ να έχω εγώ από ετη πρίν 1 αρνητική και να χτυπάει άσχημα στο προφίλ μου? επειδή έτσι του κάπνισε του αλλουνού? δε ηταν σιγυρο να του το δωσω αυτουνου τ οεδωσα σε αλλον δικαιωμα μου ειναι. πιο αμεσα πιο καλα. και ομως με εβαλε απο κακία που δε το πηρε αυτος... αρνητικη ΔΕ  ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ ηταν αγενης απ οτην  αρχη στα μηνυματα με υφακι κτλπ αν θυμαμαι καλα. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. αυτο εγινε πριν χρονια....

 

 

Μα μπορεις ευκολα να ξεφορτωθεις μια αξιολογηση, απλα κανεις αλλη αγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις αγγελιες ζητησης να μην βαζουν τιμη αυτοι που ζηταν.

 

Και   να   βαζουν    υποχρεωτικα   στις   υπολοιπες...

 

Οπως   και   περιοχη.

 

Επισης   να   σβηνονται   παραπλανητικες   αγγελιες   με   αλλη  τιμη   μεσα   και   αλλη   εξω.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιασα αυτό.

 

Δεν το γνωριζες? η αξιολογηση συνοδευει συγκεκριμενη αγγελια. Πας σε αλλη αγγελια? φευγει και η αξιολογηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνωριζες? η αξιολογηση συνοδευει συγκεκριμενη αγγελια. Πας σε αλλη αγγελια? φευγει και η αξιολογηση.

έχεις δικαίωμα να αφήσεις μια αξιολόγηση ανά αγγελία ακόμα και να διαγράφει η αγγελία (χρονικό όριο ) η αξιολόγηση θα παραμείνει είτε θετική είτε αρνητική και θα μπορείς να την  δεις στον προφίλ σου στην νεότητα αγγελίες και ανάλογα των αξιολογήσεων σου θα υπάρχει μέσος όρος κατά πόσο καλώς αγοραστής ή πωλητής είσαι 

​π.χ στο προφίλ μου έχω κάποιες θετικές και μια αρνητική έχει έναν μεσώ όρο  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνωριζες? η αξιολογηση συνοδευει συγκεκριμενη αγγελια. Πας σε αλλη αγγελια? φευγει και η αξιολογηση.

 

Δε νομίζω πως ισχύει αυτό που λες.

 

Ακόμη κι αν μία αγγελία παλιώσει και αποσυρθεί/διαγραφεί αυτόματα από το σύστημα μετά από 6 μήνες, αξιολόγηση που αφορά αυτήν την αγγελία παραμένει στο προφίλ του πωλητή ή του αγοραστή που τη δέχθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνωριζες? η αξιολογηση συνοδευει συγκεκριμενη αγγελια. Πας σε αλλη αγγελια? φευγει και η αξιολογηση.

 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το "Πας". Διαγράφω την παλιά? Αφού δεν υπάρχει δυνατότητα διαγραφής. Εκτός αν νομίζεις πως το να καταστήσεις μια αγγελία ανενεργή είναι το ίδιο με το να την διαγράψεις.

 

Κι όπως λένε και οι από πάνω, ακόμα και να σβηστεί η αγγελία αυτόματα λόγω παλαιότητας,

η αξιολόγηση παραμένει για πάντα στον λογαριασμό πράγμα προφανές και επιθυμητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δικαίωμα να αφήσεις μια αξιολόγηση ανά αγγελία ακόμα και να διαγράφει................

 

"Εχεις το δικαιωμα" ειπες? Δηλαδη κανεις χρηση του δικαιωματος για τις θετικες και μη χρηση για τις αρνητικες?

Δε νομίζω πως ισχύει αυτό που λες.

 

Ακόμη κι αν μία αγγελία παλιώσει και αποσυρθεί/διαγραφεί αυτόματα από το σύστημα μετά από 6 μήνες, αξιολόγηση που αφορά αυτήν την αγγελία παραμένει στο προφίλ του πωλητή ή του αγοραστή που τη δέχθηκε...

 

Στο προφιλ ναι, αλλα οχι στη νεα αγγελια.

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το "Πας". Διαγράφω την παλιά? Αφού δεν υπάρχει δυνατότητα διαγραφής. Εκτός αν νομίζεις πως το να καταστήσεις μια αγγελία ανενεργή είναι το ίδιο με το να την διαγράψεις.

 

Δε χρειαζεται να τη διαγραψεις, την αφηνεις ανενεργη. Ας πουμε οτι εχεις μια αξιολογηση στην Χ αγγελια. Μετα προχωρας σε Ψ αγγελια. Η Ψ αγγελια δεν παιρνει μαζι της την αξιολογηση της Χ αγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εχεις το δικαιωμα" ειπες? Δηλαδη κανεις χρηση του δικαιωματος για τις θετικες και μη χρηση για τις αρνητικες?

 

Στο προφιλ ναι, αλλα οχι στη νεα αγγελια.

 

Δε χρειαζεται να τη διαγραψεις, την αφηνεις ανενεργη. Ας πουμε οτι εχεις μια αξιολογηση στην Χ αγγελια. Μετα προχωρας σε Ψ αγγελια. Η Ψ αγγελια δεν παιρνει μαζι της την αξιολογηση της Χ αγγελιας.

ναι δικαίωμα σου και όχι υποχρέωση  το να αφήσεις εάν θες αξιολόγηση , εσύ μπορεί να μην θες , το forum σου δίνει την δυνατότητα να αξιολογήσεις την εμπειρία σου είτε θετικά είτε αρνητικά(περιγράφοντας την άποψή σου για  τον πωλητή ,προϊόν,μέθοδο αποστολής ) προσωπική μου άποψη είναι ότι όλοι πρέπει να αφήνουν αξιολογήσεις κάνοντας έτσι την ενότητα των αγγελιών πιο αξιόπιστη  . Η κάθε αξιολόγηση αφορά την αγγελία στην οποία αναφέρεται σε καινούρια αγγελία θα πάρεις καινούρια αξιολόγηση απλά όλες μαζί συνθέτουν το προφίλ σου στις αγγελίες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειαζεται να τη διαγραψεις, την αφηνεις ανενεργη. Ας πουμε οτι εχεις μια αξιολογηση στην Χ αγγελια. Μετα προχωρας σε Ψ αγγελια. Η Ψ αγγελια δεν παιρνει μαζι της την αξιολογηση της Χ αγγελιας.

 

Αυτό έλειπε η κάθε καινούρια αγγελία που βάζεις να κουβαλάει τις αξιολογήσεις από όλες τις προηγούμενες αγγελίες που έχεις βάλει.

Η κάθε αξιολόγηση όμως παραμένει στο profile σου και δεν σβήνεται ποτέ οπότε δεν κερδίζεις κάτι με αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο το <ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ> εχει καταντησει γραφικο-κουραστικο νομιζω..

σωστα.ελα ντε να φευγει στα 500 ευρω ενω το πλαισιο πχ να το πουλα στα 460.οτι να ναι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...