Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έγινε συναλλαγή άρα δεν μπορείς να γράψεις αξιολόγηση.... Και να την γράψεις ο άλλος μετά την αναφέρει και σβήνεται.

 

Κανόνες αγγελιών: link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ακριβώς

Θα πει μου έκλεισε το κινητό, δεν είχα μπαταρία, μου ξεφουσκωσε η αλυσίδα από το μηχανάκι και μπλα μπλα μπλα

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι με αυτούς είναι να μην σου τύχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys καλησπέρα. Είμαι καινούριο μέλος στο site και αφορμή ήταν δυο αγγελίες που είδα, μια για games του Xbox One και μια για κονσόλα Xbox. Αγόρασα από τον johnygreek1 το Xbox το οποίο καλώς ή κακώς έχει σοβαρό θέμα με το πορτάκι (δεν άνοιγε με τίποτα) και το παιδί ήταν Κύριος με κεφαλαίο το Κ καθώς όχι απλά μου επέστρεψε τα χρήματα αλλά μου παραχώρησε και τη κονσόλα. Δεν έχω λόγια Γιάννη. Να 'σαι καλά.  Επειδή όμως δεν είναι όλοι σαν το Γιάννη, ο supermariogox, ο οποίος απ'ότι είδα είχε κι άλλο λογφαριασμό με την ονομασία mariogox, μου απάντησε θετικά στην αγγελία και αφού ανταλλάξαμε τηλέφωνα κανονίσαμε να βρεθούμε. Το παιδί, γιατί δε πιστεύω να ήταν ενήλικας, με έστησε ένα μισάωρο και δεν απάντησε καν στα sms και όταν τον κάλεσα έκλεισε το κινητό του! Πραγματικά απαράδεκτο. Δε μπορώ να καταλάβω ποιος ήταν ο σκοπός του αλλά θα ήθελα οι administrators να κάνουν κάτι για να μη συμβεί το ίδιο με κάποιον άλλο. Δε ξέρω αν έκανα καλά που το πόσταρα εδώ, αν είναι οι admin ας μεταφέρουν το post στη σωστή θέση. Ευχαριστώ.

Αυτά δεν γίνονται συχνά πάντως, μπράβο του! Φαντάζομαι εναλλαγή συναισθημάτων που θα είχες, από το "την πάτησα με τον απατεώνα" στο "πάρε και τα λεφτά και κράτα και την κονσόλα" :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έγινε συναλλαγή άρα δεν μπορείς να γράψεις αξιολόγηση.... Και να την γράψεις ο άλλος μετά την αναφέρει και σβήνεται.

 

Κανόνες αγγελιών: link

Ok, κατανοητό απλά ήθελα να το αναφέρω για να μη τη πατήσει άλλος. Μέχρι και σήμερα δε πήρα ουδεμία απάντηση από το "παιδί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τοποθεσια να γινει υποχρεωτικη.ελεος.απο τα 200 μνμ που εχω αποθηκη,τα 170 ειναι με την ερωτηση:περιοχη;.......ελλαδα δεν ειναι μονο τα μεγαλα αστικα κεντρα,και ουτε εχουν ορεξη ολοι,να μπλεκουν με ταχυδρομεια η κουριερ......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο μελος ονοματι baboulasss που μου εβαλε για 2η φορα υβριστικη αξιολογηση, χωρις φυσικα να εχει γινει καμμια συναλλαγη. Μηπως πρεπει κατι να γινει με αυτον??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειναι η σελιδα του

http://www.insomnia.gr/user/335688-baboulasss/
 

Στους κανονες αναφερεται με εντονα γραμματα

Ενημερώνονται τα μέλη ότι οποιαδήποτε "αξιολόγηση" αγγελίας δημοσιεύεται χωρίς να έχει προηγηθεί συναλλαγή και γίνεται με σκοπό τον άμεσο ή έμμεσο σχολιασμό αγγελίας θα διαγράφεται και το μέλος που την δημοσιεύει θα τιμωρείται. Αν κάποιο μέλος δημοσιεύει κατ'επανάληψη σχολιασμό παρά τις παρατηρήσεις, θα υφίσταται μόνιμο αποκλεισμό από το forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το κατ' επανάληψη δεν σημαίνει απαραίτητα 2 φορές (που έγραψες πιο πάνω), ακόμα και στην Αμερική με τους εγκληματίες δίνουν 3 "strikes" ffs :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ωραία όλα αυτά, αλλά δε συνιστούν "πρόταση για τις αγγελίες'. Τα ζητήματα αυτά διευθετούνται μέσω αναφοράς και, από ό,τι βλέπω, έχουν ληφθεί ήδη μέτρα.

 

Υ.Γ. Εφόσον γίνονται αδικαιολόγητες αξιολογήσεις, πρώτα δίνονται παρατηρήσεις (δεν υπάρχει φιξ αριθμός, ανάλογα του λόγου για τον οποίο έγινε και του ύφους στο οποίο έγινε η παρατήρηση) και μετά προχωράμε σε μόνιμο αποκλεισμό. Και πάλι, για απορίες σχετικά με την εφαρμογή των όρων χρήσης, στέλνετε προσωπικό μήνυμα σε κάποιο αρμόδιο συντονιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε κάτι επιτέλους και με την αναζήτηση λέξης κλειδιού σε υποκατηγορίες.

Πας σε μια υποκατηγορία που σε ενδιαφέρει, βάζεις στο search μια λέξη και σου βάζει αποτελέσματα από όλες τις κατηγορίες των αγγελιών.

Άντε μετά να ψάξεις να δεις αυτό που σε ενδιαφέρει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...