Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια οσοι παραγγειλαμε απο τηλεφωνο τον πουλο???Δηλαδη πρεπει να παρουμε μονο απο το σαιτ??

Οι τηλεφωνικες παραγγελιες ειναι ακριβως το ιδιο δεν παιζει ρολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν το δείτε στο site της Vodafone ως «εξαντλημένο» μην απογοητευτείτε, περάστε από ένα κατάστημα και θα σας το παραγγείλουν

 

Περάσαμε ρε π@π@ρ@ και φάγαμε άκυρο

Εγω παντως περασα και μου το παραγγειλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφαιρεσαν και απο το site η μου φαινετε ? 

 

 

αυτο επιβεβαιωνει τα λεγομενα μου........ μολις ξεπουλησαν τις λιγες συσκευες που ειχαν ξεμεινει το αφαιρεσαν τελειως απο το σιτε........αυτο μαλλον επισης δειχνει σοβαροτητα......δηλαδη οτι αυτες οι 12-13 συσκευες που οσοι προλαβαμε πηραμε θα παραδωθουν στα σιγουρα αλλιως αν ηθελαν να κοψουν κινηση θα το αφηναν μεχρι δευτερα να μαζεψουν καμια 10000αρα παραγγελειες......... δεν ξερω ειμαι αισιοδοξος!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα με μενα εγινε το εξης περιεργο.

Γυριζω σπιτι και μπαινω στις 4μιση με 5παρα περιπου στο σαιτ, και βλεπω οτι υπαρχει μεσα κανονικα το G. Μαλλον ημουν απο τους πρωτους και δεν ειχε προλαβει να αναφερθει. Επομενως, ριχνω μια παραγγελια εκεινη τη στιγμη, χωρις να κανω log in, και με παραλαβη απο καταστημα. Περιμενω για email επιβεβαιωσης, τιποτα.

 

Mετα απο ενα τεταρτο++ , λεω να ριξω ξανα μια παραγγελια, αυτη τη φορα με log in και αποστολη στο σπιτι. Αυτη τη φορα ολα πηγαν μια χαρα και ηρθε και mail επιβεβαιωσης και τα παντα. Συμπερασμα: Ισως επαιζε προβλημα με τον πιο πανω τροπο, και ηθελε log in? γιατι δε πιστευω οτι υπηρχε μεγαλη διαφορα στην παραλαβη...

 

Παντως αμεσως μετα την 2η παραγγελια μου, αυτη που ισως να επιασε, μετα βγηκε εξαντλημενο και αφαιρεθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετα απο ενα τεταρτο++ , λεω να ριξω ξανα μια παραγγελια, αυτη τη φορα με log in και αποστολη στο σπιτι. Αυτη τη φορα ολα πηγαν μια χαρα και ηρθε και mail επιβεβαιωσης και τα παντα. Συμπερασμα: Ισως επαιζε προβλημα με τον πιο πανω τροπο, και ηθελε log in? γιατι δε πιστευω οτι υπηρχε μεγαλη διαφορα στην παραλαβη...

 

εγω χωρις log in εκανα και ηρθε επιβεβαίωση μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...