Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια αυτην την στιγμη εκλεισα το τηλεφωνο απο vodafone κεντρικα........... λοιπον βγαλανε απο το online καταστημα μια μικρη διαθεσιμοτητα 12-13 συσκευες.......... 16¨45 ..............οποιος προλαβει τον κυριο ειδε........ μετα θα κλεισει και παλι το συστημα......... οτι μου ειπε η κοπελα λεω................ οσοι παρηγγειλαν παντως με πασα βεβαιοτητα θα παραλαβουν αυτο το ακουσα με πασα σιγουρια!!!!!!! οποιος θελει περνει και επιβεβαιωνει τα λεγομενα μου στο 13830.............τρεχτε λοιπον..........

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήρα και γω ένα

Τεχνικά λάθη και λοιπές πίπες δεν δικαιολογούνται από τη στιγμή που είχε βγει μη διαθέσιμο

 

Edit: Τι λες τώρα αγαπητέ44? ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?

 

Δηλαδή θα παραλάβω? cry.gif

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα και εγω 1 προσπάθησα να παρω ενα ακομα για την κοπελια μου και το έβγαλε "μη διαθέσιμο" πάντως για το πρώτο πήρα κωδικό κανονικά. για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και γω ένα

Τεχνικά λάθη και λοιπές πίπες δεν δικαιολογούνται από τη στιγμή που είχε βγει μη διαθέσιμο

Τρομαξανε τωρα  :-D  Λες κι ειναι η πρωτη φορα  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτην την στιγμη εκλεισα το τηλεφωνο απο vodafone κεντρικα........... λοιπον βγαλανε απο το online καταστημα μια μικρη διαθεσιμοτητα 12-13 συσκευες.......... 16¨45 ..............οποιος προλαβει τον κυριο ειδε........ μετα θα κλεισει και παλι το συστημα......... οτι μου ειπε η κοπελα λεω................ οσοι παρηγγειλαν παντως με πασα βεβαιοτητα θα παραλαβουν αυτο το ακουσα με πασα σιγουρια!!!!!!! οποιος θελει περνει και επιβεβαιωνει τα λεγομενα μου στο 13830.............τρεχτε λοιπον..........

 

Μακάρι. Αλλά εμένα όταν ήμουν μικρός μου έλεγαν "όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα μικρό καλάθι". Βέβαια για να είμαι ειλικρινής έχει τύχει στα πολλά κεράσια να κρατήσω μεγάλο καλάθι και να το γεμίσω κιόλας. Ελπίζω να είναι και αυτή μια τέτοια περίπτωση. Όχι τίποτα άλλο τους έχω για σοβαρούς με τη μέχρι τώρα εμπειρία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12-13 συσκευες αν ισχυουν οι 5αδες και βαλε που γραφετε μερικοι εδω μεσα λιγο δυσκολο να ηταν μονο τοσα εφοσον υπαρχει online και real-time ενημερωση της αποθηκης.

 

Το γεγονος παντως οτι 'εξαντληθηκε' εκ νεου μαλλον σε πρωτη φαση δειχνει οτι τουλαχιστον στοκ υπηρχε. Προς το παρον το βλεπω θετικα οτι οσοι εχουν καταχωρησει παραγγελια θα παραλαβουν (για την ιστορια μολις που προλαβα κι εγω μια, αν ερθει το βλεπω να το 'καιω' το καημενο το 8S που τσιμπησα το πρωι) ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτην την στιγμη εκλεισα το τηλεφωνο απο vodafone κεντρικα........... λοιπον βγαλανε απο το online καταστημα μια μικρη διαθεσιμοτητα 12-13 συσκευες.......... 16¨45 ..............οποιος προλαβει τον κυριο ειδε........ μετα θα κλεισει και παλι το συστημα......... οτι μου ειπε η κοπελα λεω................ οσοι παρηγγειλαν παντως με πασα βεβαιοτητα θα παραλαβουν αυτο το ακουσα με πασα σιγουρια!!!!!!! οποιος θελει περνει και επιβεβαιωνει τα λεγομενα μου στο 13830.............τρεχτε λοιπον..........

 

Πλακίτσα κάνεις εεε??

 

Κάποιος πιο πίσω πήρε 10 άλλος 5, μόνο από εδώ μέσα πρέπει να φύγανε καμιά 50 το λιγότερο!!!!!!

Άρα ξαναλέω τα @@@@@ μας θα πάρουμε και ξανά θέμα προσφορών δεν χάνω!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός ο,τι άνοιξε και ξανάκλεισε δηλώνει ο,τι στοκ υπάρχει.

 

Εκτός κι αν είναι κανένας υπάλληλος και διαβάζει το forum και το ανοιγοκλείνει για να γελάει με τα σχόλια! 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...