Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προτεραιότητα έχουν οι αγορές με πιστωτική ή οι αντικαταβολές;

 

Θεωρητικά οι αγορές ταξινομούνται βάσει της ώρας της παραγγελίας. Έτσι τουλάχιστον γίνεται σε σοβαρά μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήρε κανένας email επιβεβαίωσης;

εγώ πάλι έκανα παραγγελία κανονικά πριν από λίγα λεπτά, με πιστωτική, πήρα κωδικό παραγγελίας αλλά email δεν έχω λάβει. Η χρέωση έχει περαστεί κανονικά στην πιστωτική βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 πηρα κι οχι 5.......μετα το μετανιωσα και πηρα αλλα 6. :-D

χορηγος ομαδας?

Εγώ δεν πήρα, και αν ήταν για το LG θα έλεγα ΟΚ έχει γίνει πανικός, αλλά δεν πήρα ούτε για το Desire X. Περίεργα πράγματα.

ισως λαγκαρει το συστημα,τι ισως δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 πηρα κι οχι 5.......μετα το μετανιωσα και πηρα αλλα 6. :-D

Φτανει το τρολαρισμα. Δειξτε μια οποια στοιχειωδη αυτοσυγκρατηση επιτελους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ενημερωτικα........... η κοπελα μου ειπε οτι για να θεωρειτε ολοκληρωμένη η παραγγελια πρεπει να εχει ερθει επιβεβαιωτικο email σε αυτο που δηλωσαμε κατα την διαρκεια της παραγγελιας.......... με κωδικο παραγγελιας κτλπ...........σε οποιους ηρθε μου ειπε παλι με πασα βεβαιοτητα θα παραλαβουν στην διευθυνση η το καταστημα που δηλωσαν μεχρι τεταρτη - πεμπτη το αργοτερο ......για τσεκαρετε λοιπον μαιλ οσοι παραγγειλατε!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Παιδια για να λεμε και του στραβου το δικιο.......100000000000000 μπραβο στην vodafone......... ειναι απιστευτη η προσφορα ειλικρινα ακομα δεν το πιστευω................ 129 ευρο 4πυρινο επωνυμο smartphone με 2 gb ram κτλπ.............. δεν υπαρχει πουθενα οχι μονο ελλαδα γενικα!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Υ.Γ. 2 Επισης με διαβεβαιωσε οτι οι συσκευες ειναι ολοκαινουργιες και οχι refurbished απο ενα σχετικα μεγαλο stok που υπηρχε λογω αποκλειστικοτητας της vodafone για της συσκευης για ενα διαστημα στην αρχη που κυκλοφόρησε στην ελλαδα και ειχαν ξεμεινει..........αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ενημερωτικα........... η κοπελα μου ειπε οτι για να θεωρειτε ολοκληρωμένη η παραγγελια πρεπει να εχει ερθει επιβεβαιωτικο email σε αυτο που δηλωσαμε κατα την διαρκεια της παραγγελιας.......... με κωδικο παραγγελιας κτλπ...........σε οποιους ηρθε μου ειπε παλι με πασα βεβαιοτητα θα παραλαβουν στην διευθυνση η το καταστημα που δηλωσαν μεχρι τεταρτη - πεμπτη το αργοτερο ......για τσεκαρετε λοιπον μαιλ οσοι παραγγειλατε!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Παιδια για να λεμε και του στραβου το δικιο.......100000000000000 μπραβο στην vodafone......... ειναι απιστευτη η προσφορα ειλικρινα ακομα δεν το πιστευω................ 129 ευρο 4πυρινο επωνυμο smartphone με 2 gb ram κτλπ.............. δεν υπαρχει πουθενα οχι μονο ελλαδα γενικα!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Υ.Γ. 2 Επισης με διαβεβαιωσε οτι οι συσκευες ειναι ολοκαινουργιες και οχι refurbished απο ενα σχετικα μεγαλο stok που υπηρχε λογω αποκλειστικοτητας της vodafone για της συσκευης για ενα διαστημα στην αρχη που κυκλοφόρησε στην ελλαδα και ειχαν ξεμεινει..........αυτα.

 

Δεν λες στην κοπέλα σου να κάνει τα κουμάντα της να παραλάβουμε όλοι από εδώ μέσα; Κι εγώ αναλαμβάνω να σας περάσω custom rom στο κινητό για να πετάει. :P

 

Εντάξει. Όμορφα όλα αυτά αλλά αν δεν δω συσκευή δεν θεωρώ τίποτα ολοκληρωμένο. Έχουμε φάει νίλες για νίλες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...