Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο επιβεβαιωνει τα λεγομενα μου........ μολις ξεπουλησαν τις λιγες συσκευες που ειχαν ξεμεινει το αφαιρεσαν τελειως απο το σιτε........αυτο μαλλον επισης δειχνει σοβαροτητα......δηλαδη οτι αυτες οι 12-13 συσκευες που οσοι προλαβαμε πηραμε θα παραδωθουν στα σιγουρα αλλιως αν ηθελαν να κοψουν κινηση θα το αφηναν μεχρι δευτερα να μαζεψουν καμια 10000αρα παραγγελειες......... δεν ξερω ειμαι αισιοδοξος!!!!!!!

καλα το λες μαζι σου απλα αυτο το 12-13 συσκευες μου φαινονται λιγες θεωρω οτι στο μισαωρο που βγηκε παλι διαθεσιμο θα μπηκαν πολυ περισσοτερες παραγγελιες !!! Ελπιζουμε λοιπον οτι θα παραλαβουμε .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν τελικά υπήρχαν οι συσκευές, και ΑΝ η  βοντα δώσει με όριο μια ανά πελάτη, τότε κάτι γίνεται.  Δεν πρόκειται να τις μοιράσει δέκα-δέκα, ή θα δώσει από μία, ή θα δώσει μια τσάντα @@ σε όλους ανεξαιρέτως.  Μεμια μικρή επιφύλαξη για όσους πλήρωσαν με κάρτα.

 

Προσωπική εκτίμηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε αλλα σαιτ χαμος εγινε δε παιζει να ηταν 15 συσκευες

Με τιποτα δεν ηταν 15.....παιζει να ηταν τουλαχιστον 50-60 και παραπανω............μολις μιλησα με φιλους και γνωστους που τους ειχα ενημερωσει κι εχουν κανει παραγγελια 9 ατομα(με επιβεβαιωση mail) κι αλλοι 4 που δεν ξερω ακομα τι εκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το λες μαζι σου απλα αυτο το 12-13 συσκευες μου φαινονται λιγες θεωρω οτι στο μισαωρο που βγηκε παλι διαθεσιμο θα μπηκαν πολυ περισσοτερες παραγγελιες !!! Ελπιζουμε λοιπον οτι θα παραλαβουμε .... 

 

Φιλε μου οτι μου ειπαν για τον αριθμο των συσκευων που ειχαν ακομα διαθεσιμες απο vodafone αυτο λεω.............τωρα αν ηταν παραπανω δεν ξερω........... οποιος θελει περνει και επιβεβαιωνει στο 13830..........

 

 

 

παντως ακομα δεν το πιστευω εχετε καταλαβει για την σχεση συσκευης τιμης τι καναμε.......... υπαρχει πουθενα lg optimus g η οποιοδηποτε αλλο αυτης της κλασης με 130 ευρο!!!!!!!!!!! θα τρελαθουμε τελειως????? για skroutzαρετε λιγο να δειτε τι παιρνουμε με αυτα τα λεφτα.......... χαχαχαχαχα........... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ.........ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά υπήρχαν οι συσκευές, και ΑΝ η  βοντα δώσει με όριο μια ανά πελάτη, τότε κάτι γίνεται. 

Δεν παιζει να δωσει ενα ανα πελατη εχω γνωστο που πηρε το πρωι 3 συσκευες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σιγά το προβλημα για την Βόντα, αν θέλει παραγγέλνει κι άλλες από την LG.  Το θέμα είναι εάν θα δώσει τελικά τις παραγγελίεςπου έγιναν, όχι έαν το απόθεμα ήταν πραγματικό ή λόγω lag της αποθήκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου οτι μου ειπαν για τον αριθμο των συσκευων που ειχαν ακομα διαθεσιμες απο vodafone αυτο λεω.............τωρα αν ηταν παραπανω δεν ξερω........... οποιος θελει περνει και επιβεβαιωνει στο 13830..........

Μια χαρα συνεχιζουμε ... δε ξερω και εγω αισιοδοξος ειμαι.... φαινετε οτι ειχαν επιγνωση του θεματος μιας και το αφαιρεσαν απο την σελιδα ....το εκαναν και παλι διαθεσιμο για ορισμενο χρονο δειχνει οτι γνωριζαν πολυ καλα τι εκαναν !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μπείτε εδώ και βάλτε κωδικό όσοι παραγγείλατε να δείτε τι βγάζει; 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTracking.action

εκρεμει βγαζει,δε θα μπορουσε να βγαλει και κατι αλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα στις 16.00-17.00 είχε ξαναμπεί η προσφορά και πρέπει να πρόλαβα από τους τελευταίους να κάνω μια παραγγελία για παραλαβή από το κοντινό μου κατάστημα... Εκπληκτική προσφορά. Κινητάρα για τέτοια λεφτά, δεν χωράει συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...