Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά εγω που δεν έλαβα κάποιο μαιλ αλλα πήρα κανονικα κωδικό παραγγελίας, ειμαι κόμπλε;

 

Θα δείξει.  Αν διαβάσεις το νήμα θα δεις ότι ελάχιστοι έχουν πάρει mail εκτός από τον αριθμό παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδιά εγω που δεν έλαβα κάποιο μαιλ αλλα πήρα κανονικα κωδικό παραγγελίας, ειμαι κόμπλε;

Ουτε εγω εχω παρει email και εχω κανει τις παραγγελιες για 3 ξεχωριστα ατομα (2 * HTC 8s και ενα HTC Desire X)

την 1η φορα δεν εκανα prntscrn τον κωδικο παραγγελιας, αλλα τις αλλες δυο φορες τον εκανα.. αχρειαστος να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν υπάρχει έκδοση με A5 και 1ghz... εκτός κι αν δεν ξέρει η ίδια η Lg τι προϊόντα πουλάει. Μην αναπαράγετε ένα τυπογραφικό λάθος.

Εμενα αυτο μου ειπαν:

 

"Η ενημέρωση που είχαμε απο LG είναι οτι ο επεξεργαστής είναι Cortex-A5 1 GHz.Επειδή όντως υπάρχει διαφορά στην ενημέρωση που αναφέρεται σε άλλα sites, θα το ελέγξουμε με τον κατασκευαστή και θα ενημερώσουμε ανάλογα μέσα από το site μας."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παιζει αυτο που λες silmarien

 

ευτυχως κρατησαμε screenshot κτλ.. ερχεται φαση αλα public με το πολυμπριζο οσοι θυμαστε...

ερχονται πολλα αρνητικα σχολια και ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ κτλ... κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παιζει αυτο που λες silmarien

 

ευτυχως κρατησαμε screenshot κτλ.. ερχεται φαση αλα public με το πολυμπριζο οσοι θυμαστε...

ερχονται πολλα αρνητικα σχολια και ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ κτλ... κτλ..

 

Σίγουρα. Από τη στιγμή που έγινε παιχνιδάκι και με τις διαθεσιμότητες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αυτο μου ειπαν:

 

"Η ενημέρωση που είχαμε απο LG είναι οτι ο επεξεργαστής είναι Cortex-A5 1 GHz.Επειδή όντως υπάρχει διαφορά στην ενημέρωση που αναφέρεται σε άλλα sites, θα το ελέγξουμε με τον κατασκευαστή και θα ενημερώσουμε ανάλογα μέσα από το site μας."

Τι περίμενες να σου πει ο στόκος που διαχειρίζεται το group του fb?

 

Δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο Lg Optimus G με A5 επεξεργαστή στο 1ghz για να το φέρουν εκτός κι αν το έφτιαξαν ειδικά για σήμερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται παμε για αλλο ενα μεγαλο φιασκο...Ολη  η Ελλαδα ασχολειται με το κινητο.Ουτε ντερμπι ουτε ΧΑ ουτε τπτ.Θα ζησουμε μεγαλες στιγμες!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την σελιδα τους στο facebook..

 

 

Vodafone Greece Αν έχεις πάρει αριθμό παραγγελίας τότε δεν υπάρχει λογικά κάποιο πρόβλημα . Αν υπάρξουν περιπτώσεις που δόθηκε κωδικός παραγγελίας ενώ εκείνη τη στιγμή δεν υπήρχαν συσκευές , θα ενημερωθείτε ανάλογα την Δευτέρα προσωπικά .
  •  
     Ειναι αδυνατο να δοθηκε κωδικος παραγγελιας χωρις να υπαρχει διαθεσιμοτητα.Η vodafone ειναι σοβαρη εταιρεια, δεν ειναι public.Οσοι πηραν κωδικο παραγγελιας ,θα παραλαβουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.Αλλωστε τα προστιμα και η δυσφημηση της εταιρειας θα ειναι δυσβασταχτα.....
  •  
     Το εύχομαι διότι πελάτης της vodafone και λήγει και σε ένα μήνα και το συμβόλαιο μου. Εάν θέλουν πραγματικά να κρατήσουν τους υφιστάμενους πελάτες θα πρέπει να συμπεριφερθούν σαν σωστή εταιρεία και όχι σαν μαγαζάκι της γειτονιάς.

 

xaxaxa προβλεπω πολυ μανουρα !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα και εγω διαβαζα τα μηνυματα στο facebook που σημαινει οσοι παραγγειλαμε θα πρεπει και να παραλαβουμε. Ονειρο ζω μη με ξυπνατε χαχαχα lol

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...