Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εβαλα παραγγελία γύρω στις 4:30 με παραλαβή σε κατάστημα. Δεν έχω πάρει mail ακόμα και πήρα τηλέφωνο. Μού είπαν ότι θα παραλάβω κανονικά (είδε την παραγγελία στο σύστημα) αλλά γίνεται χαμός γιατί έχουν 2000 παραγελείες για το συγκεκριμένο μοντέλο και το σύστημα τα έχει κολλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ έφτασα μέχρι εδώ

 

Τον 7ψήφιο κωδικό τον έχω σβήσει

%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82%20%CF%84%

 

 

Αλλά mail δε μου ήρθε, όπως δε μου ήρθε και για το desire X που παρήγγειλα το μεσημέρι με άλλο όνομα και mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTrackingAnonymous.action

 

Εδώ μου λέει ότι εκρεμμεί .....

 

Όπως τα είπαμε, φως δεν βλέπουμε, μέχρι την Δευτέρα που θα φάμε το άκυρο θα έχουμε φτάσει τις 100 σελίδες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μου έχει έρθει e-mail επιβεβαιώσης αλλά προφανώς αυτό γίνεται επειδή έχει καταρρεύσει το σύστημα. Χαμός θα έγινε με τέτοιες τιμές αλλά αφού το ξαναβάλανε μετά τις 16.00 δεν υπάρχει περίπτωση να μην παραλάβει κάποιος. Εγώ εκανα την παραγγελία λίγο μετά τον Nick1111. Αφού πήρε και τηλέφωνο και την επιβεβαιώσανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφτασα μέχρι εδώ

 

Τον 7ψήφιο κωδικό τον έχω σβήσει

 

 

 

Αλλά mail δε μου ήρθε, όπως δε μου ήρθε και για το desire X που παρήγγειλα το μεσημέρι με άλλο όνομα και mail

δεν εχεις προβλημα (οφτοπικ 0-1 τα παρταλια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα ενημερωτικα παντα αλλαξανε και το διαφημιστικο !!! εχω τα καταλληλα printscreen πιο πανω για οποιον τα χρειαστει  :devil:

 

Οποτε τωρα δεν προκειται να το ξανα κανουν διαθεσιμο...

Ας ελπισουμε εμεις που προλαβαμε να το παρουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεχτηκε παραγγελιες απο τηλεφωνο και μετα εβαλε ξανα διαθεσιμο στο ηλεκτρονικο καταστημα..Αφου υποτιθεται οτι δεχοταν κανονικα παραγγελιες απο τηλ γιατι αλλαξε ξανα την κατασταση στο site???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μόλις συνειδητοποίησα ότι ακόμα και η αρχική τιμή ήταν πολύ χαμηλή για τα δεδομένα της vodafone. 299 ευρω!! χμμ

Τόσο το είχαν και στο σκρουτζ πριν κάμποσο καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη Βόντα, έδωσα αριθμό παραγγελίας και μου είπαν ότι θα με καλέσουν από το "αρμόδιο τμήμα" για να επιβεβαιώσουν την παραγγελία. Μας βλέπω με το LG στο χέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...