Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Aν έχει καταχωρηθεί η παραγγελία και υπάρχει ο κωδικός παραγγελίας για να υπάρχει κάτι χειροπιαστό, μετράτε όλοι.

Οσοι εχουν καταχωρηθει στο συστημα υπαρχει κωδικος παραγγελιας αλλα δεν ειναι ιδιος με αυτους που εχουν κανει την παραγγελια ηλεκτρονικα.

Τον ειδα χθες που πηγα σε καταστημα μαζι με αλλους δυο φιλους και ειναι ενα κωδικος μακριναρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ασχετο αν δεν βγαλουμε ακρη και παρουμε τα @@ μας το 820 κανει τπτ σαν κινητο η ειναι αθλιο?απο ποιοτητα κατασκευης? Εχω ενα χρονο απο s3 και παλευω ενα mini 2 και δεν παει αλλο...hotspot στο note 10 μου μπορω να κανω με το lumia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ρωταω συνεχεια αν μετρανε αυτοι που εκανα παραγγελια τηλεφωνικα προσθεστε αλλα 9 ατομα στην λιστα που εχουν φαει ακυρο.Ενας εγω και 8 φιλοι και γνωστοι.

Τελος να πω(κουβεντα να γινεται) οτι ο ενας απο αυτους εκανε αιτηση διακοπης εταιρικου με 86 αριθμους. :devil:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ασχετο αν δεν βγαλουμε ακρη και παρουμε τα @@ μας το 820 κανει τπτ σαν κινητο η ειναι αθλιο?απο ποιοτητα κατασκευης? Εχω ενα χρονο απο s3 και παλευω ενα mini 2 και δεν παει αλλο...hotspot στο note 10 μου μπορω να κανω με το lumia?

Αποψη μου:δεν πηραμε αυτο που θελαμε αλλα με το να παρουμε καποια αλλη συσκευη παλι χαρη τους κανουμε(λεφτα θα βγαλουν).Με τα ιδια λεφτα παιρνεις μια αξιοπρεπεστατη συσκευη απο Κινα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ασχετο αν δεν βγαλουμε ακρη και παρουμε τα @@ μας το 820 κανει τπτ σαν κινητο η ειναι αθλιο?απο ποιοτητα κατασκευης? Εχω ενα χρονο απο s3 και παλευω ενα mini 2 και δεν παει αλλο...hotspot στο note 10 μου μπορω να κανω με το lumia?

 

μπορεις κατα 99%

γενικα οκ ειναι αν δεν εχεις θεμα με το λειτουργικο... καλυτερα ομως πηγαινε σε καποιο καταστμα (οχι απαραιτητα vodafone) και δες καποια NOKIA windows phone 8 συσκευη...

Για να μην ρωταω συνεχεια αν μετρανε αυτοι που εκανα παραγγελια τηλεφωνικα προσθεστε αλλα 9 ατομα στην λιστα που εχουν φαει ακυρο.Ενας εγω και 8 φιλοι και γνωστοι.

Τελος να πω(κουβεντα να γινεται) οτι ο ενας απο αυτους εκανε αιτηση διακοπης εταιρικου με 86 αριθμους. :devil:

 

αυτο πρεπει να ετσουξε... ενημερωσε για το τι ειπωθηκε/θα ειπωθει μεταξυ του φιλου σου και της εταιριας... (πεταγομαι να παρω popcorn) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικοινωνησα χθες με το τμήμα πωλήσεων και τους έδωσα στοιχεια για να με Παρούν πίσω να με ενημερώσουν, ΑΚΟΜΑ θα με Παρούν..μετα επικοινωνησα με τη εξυπηρέτηση πελατών..και αύτη το ίδιο..μετα πήρα στο καταστημα ..μου πέ μα του δώσω όνομα κλπ..και επίσης το ίδιο..και μετα περιμένετε να μας δώσουν συσκευή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ρωταω συνεχεια αν μετρανε αυτοι που εκανα παραγγελια τηλεφωνικα προσθεστε αλλα 9 ατομα στην λιστα που εχουν φαει ακυρο.Ενας εγω και 8 φιλοι και γνωστοι.

Τελος να πω(κουβεντα να γινεται) οτι ο ενας απο αυτους εκανε αιτηση διακοπης εταιρικου με 86 αριθμους. :devil:

Πο ρε φιλε 86 αριθμους μπαμ.Αυτο ηταν πολυ καλο ταρακουνιμα....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ασχετο αν δεν βγαλουμε ακρη και παρουμε τα @@ μας το 820 κανει τπτ σαν κινητο η ειναι αθλιο?απο ποιοτητα κατασκευης? Εχω ενα χρονο απο s3 και παλευω ενα mini 2 και δεν παει αλλο...hotspot στο note 10 μου μπορω να κανω με το lumia?

internet sharing εχουν και τα πρωτα κινητα με WP, οποτε ναι. Φυσικα και δεν ειναι αθλιο το 820. Εξαρτάται όμως τι ζητας εσύ από το κινητό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...