Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποψη μου:δεν πηραμε αυτο που θελαμε αλλα με το να παρουμε καποια αλλη συσκευη παλι χαρη τους κανουμε(λεφτα θα βγαλουν).Με τα ιδια λεφτα παιρνεις μια αξιοπρεπεστατη συσκευη απο Κινα..

Φιλε δεν γουσταρω να μπλεκο με κινεζους γτ ανδροιδ χωρις υποστηξη ειναι οτι χειροτερο και χωρις να εχεις εγγυηση ακομα χειροτερο οσο και τουμπανο να ειναι η συσκευη....τα win 8 δεν με χαλανε γτ εχω ταμπλετ με ανδροιδ και το ξεζουμιζω....αλλα πανε σφαιρα τα γαμημενα τα win phone 8 οσα βιντεακια και αν εχω δει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χίλιες φορές να μαζέψω λεφτά παρά να καταλήξω με wp και πόσο μάλλον το 820. Να σκρολάρω σε άδεια πλακάκια και να χαίρομαι πόσο smooth ανοίγουν οι ανύπαρκτες εφαρμογές.

 

Σε αυτούς που δεν πήραν προσθέστε κι εμένα. Εδώ μου λένε οτι δεν έχω καν κωδικό παραγγελίας ενώ η αγορά ολοκληρώθηκε κανονικά και έχω και e-mail με το καλάθι μου και τον κωδικό συναλλαγής.

 

Τον Ιανουάριο λήγουν 2 συμβόλαια vodafone της οικογένειας και ή θα μείνω με ΄΄τζάμπα΄΄ συμβόλαιο ή θα κάνω αίτηση φορητότητας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝ (ΚΑΙ) ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΤΟ 820 ΑΝΤΙ ΤΟΥ LG.

 

Παιρνουν ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ σημερα ακριβως για αυτη την προταση.

 

Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑΣ/ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΠΡΑΞΗ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ (περι προϊοντος "δολωμα" κλπ).

 

Αν θελουν 'πολεμο' θα εχουν 'πολεμο', αν ειναι δυνατο να νομιζουν οτι κυβερνουν και διαταζουν...

 

 

Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΜΟΛΟΓΗΣΑΝ ΟΤΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΕΞΟΦΛΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ ΠΙΣΤΩΤΙΚΩΝ ΚΑΡΤΩΝ... Η ΚΥΡΙΑ "ΕΛΕΝΗ" ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. (αν οντως ειναι ετσι τοτε παει για ακυρη και η χθεσινη παραγγελια που εκανα με διαφορα πρωτος απο ολους... εχει να πεσει καταγγελια συννεφο και ας τολμησει κανεις να πει οτι εχω αδικο)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα το Σάββατο γύρω στις 18.00 και έκανα παραγγελία στο κατάστημα του mall για παραλαβή από εκεί , πήρα τηλέφωνο σήμερα να δω τι γίνεται και η κοπέλα με μεγάλο ενθουσιασμό που προσέφερε το 820 . μου είπε ότι η παραγγελία μου θα ακυρωθεί αφού δεν πρόκειται να φέρουν ξανά. Κρίμα γιατί πίστευα ότι δεν πήγα αργά. Απλά άτυχοι ήμασταν. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποψη μου:δεν πηραμε αυτο που θελαμε αλλα με το να παρουμε καποια αλλη συσκευη παλι χαρη τους κανουμε(λεφτα θα βγαλουν).Με τα ιδια λεφτα παιρνεις μια αξιοπρεπεστατη συσκευη απο Κινα..

H δικη μου αποψη ειναι μακρια απο κινεζικα κινητα. 

Αγορασα ενα lenovo κινητο προ τετραμηνου και μου ηρθε με προβλημα στο imei. Οι κινεζοι κανανε τους κινεζους και δεν απαντουσαν στα μειλ που τους εστελνα. Το κινητο το εφτιαξα μονος μου μετα απο πολλες ωρες ταλαιπωριας, αλλα το χειροτερο ειναι πως πριν απο καμια εβδομαδα το κινητο εσβησε και δεν ξανα ανοιξε. Παει για πεταμα.

Συμπερασμα? Καλυτερα να δωσουμε κατι παραπανω και να παρουμε καποια ευρωπαικη συσκευη με εγγυηση παρα ενα υπερτουμπανο κινητο απο κινα χωρις καμια υποστηριξη.

 

sorry για το offtopic.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝ (ΚΑΙ) ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΤΟ 820 ΑΝΤΙ ΤΟΥ LG.

 

Παιρνουν ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ σημερα ακριβως για αυτη την προταση.

 

Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑΣ/ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΠΡΑΞΗ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ (περι προϊοντος "δολωμα" κλπ).

 

Αν θελουν 'πολεμο' θα εχουν 'πολεμο', αν ειναι δυνατο να νομιζουν οτι κυβερνουν και διαταζουν...

 

 

Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΜΟΛΟΓΗΣΑΝ ΟΤΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΕΞΟΦΛΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ ΠΙΣΤΩΤΙΚΩΝ ΚΑΡΤΩΝ... Η ΚΥΡΙΑ "ΕΛΕΝΗ" ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. (αν οντως ειναι ετσι τοτε παει για ακυρη και η χθεσινη παραγγελια που εκανα με διαφορα πρωτος απο ολους... εχει να πεσει καταγγελια συννεφο και ας τολμησει κανεις να πει οτι εχω αδικο)

Περιμένω κι εγώ τη σειρά μου για να μου τηλεφωνήσουν. Μετά παίρνει σειρά:

http://www.efpolis.gr/el/form-ypovoli-paraponon.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε καινουριο δεν προκειτε να σου δωσουν γιατι πολυ απλα δεν εχουν.δεν το παραγει πλεον η lg το συγκεκριμενο κινητο.αν χαλασει δηλαδη και δεν διορθωνεται αναγκαστικα παιρνεις πιστωτικο με το οποιο δεν αγοραζεις τιποτα σοβαρο

 

εγω θυμαμαι οτι οταν χαλασει και δεν μπορουν να το επισκευασουν, στο αλλαζουν.. αν δεν εχουν το ιδιο σου δινουν νεωτερο κινητο συνηθως.. μαλλον η κατασκευαστρια του κινητου και οχι η Vodafone..

εχω ακουσει περιπτωσεις παλια που πηρε πιο καινουργιο κινητο (δεν θυμαμαι μαρκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οδύσσεια συνεχίζεται! Παραγγελία Σάββατο online, κατάσταση εστάλη απο Δευτέρα μήνυμα απο Vodafone οτι ολα καλα ολοκληρώθηκε καλορίζικο κτλ.

Σε σημερινή μου επικοινωνία με το κατάστημα παραλαβής, δηλώνουν άγνοια και άρχισαν και κάτι ψιλά για το 820! Άφησα τηλ και όνομα να ρωτήσουν και να με πάρουν.

Το αστείο της υπόθεσης ειναι οτι δουλεύει και γνωστή μου στο συγκεκριμένο και η ίδια δεν ξέρει τι να μου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θυμαμαι οτι οταν χαλασει και δεν μπορουν να το επισκευασουν, στο αλλαζουν.. αν δεν εχουν το ιδιο σου δινουν νεωτερο κινητο συνηθως.. μαλλον η κατασκευαστρια του κινητου και οχι η Vodafone..

εχω ακουσει περιπτωσεις παλια που πηρε πιο καινουργιο κινητο (δεν θυμαμαι μαρκα)

Και εγώ αυτό πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν και εμένα από τα κεντρικά για μια συσκευή παρόμοιων δυνατοτήτων και φυσικά εννοούσαν το lumia 820. Kαι λέω ρε παιδιά μην κοροιδευόμαστε..δεν είναι παρόμοιων δυνατοτήτων και μου λέει έχετε δίκιο αλλά είναι και αυτό 4g.....Kαι κλείσαμε εκεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...