Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

!!!! Αποδειξη δε μπορει να δοθει γιατι τη χρειαζεται το λογηστηριο της εταιριας. Επιπλεον επειδη οπως ολοι ξερουμε οι καιροι ειναι δυσκολοι, οποιος παρει παρει πανω απο 2 συσκευες -πχ για τον εαυτο του και εναν αγαπημενο- θα εχει εκπτωση 10 ευρω σε καθε συσκευη!

και το κορυφαιω θρασος ειναι η αγγελια εδω στο ιδιο το insomnia :X

Aυτό με τις αγγελίες είναι πονεμένη ιστορία. Γράφτηκε σήμερα μόνο και μόνο γι'αυτό (φαντάζομαι θα έχει και άλλον λογαριασμό). Βέβαια οι Κασσάνδρες θα πουν βοηθάει κόσμο να αποκτήσει μια καλή συσκευή γιατί στα 250 μόνο κινέζικο αγοράζεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μολις τωρα με πηραν για να μου φερουν τα 20 τεμαχ(1)  820 την Δευτερα.Θα τα παρετε απο εδω η να τα βαλω αγγελια?

 

(μπορει να μην το κρατησω γιατι περιμενω να δω τη θα γινει με το lg)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχάς το ψέμα ξεκινάει οτι τις αγόρασε απο Cosmote που κοστίζουν ακόμα και τώρα 599 ευρώ. Δυστυχώς μας φάγανε το κινητό από μέσα αν αληθεύει για τα 14 κομμάτια και δεν θα είναι ο μόνος.

 

ΥΓ. Το οτι οι αποδείξεις χρειάζονται για την εταιρεία είναι κάτι που συνηθίζεται. Τίποτα όμως δεν εμποδίζει να σου στείλουν το αντίγραφο της απόδειξης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρε παιδια οσοι ειναι απο αθηνα καντε μια αγορα απο τον ξεφτιλα που τα πουλαει χερι με χερι και σπαστε τον στο ξυλο....

Της vodafone είναι παιδιά...τα κινητά τα φάγανε από μέσα...αντί να τον σπάσετε στο ξύλο...ξεσκεπάστε τους...!!!
Για το απο μεσα, σε 2 μαγαζια μου ειπαν το εταιρικο mail με το promo σταλθηκε Παρασκευη βραδυ και πολυ λιγοι το ειδαν.Και στα 2 κανεις δε προλαβε και ενα παιδι μονο πηρε το 8s.Και δε νομιζω σε τετοιους καιρους να ρισκαρει κανεις τη δουλεια του.Βεβαια ποτε δε ξερεις. Σε παλια προσφορα στα ΜΜ για ipad ειχα δει ατομο να πηγαινει με αλλους 2 και εφυγαν με 6 ipad. Τωρα αυτος με τα 14 μαλλον troll? Στειλτε του πμ αν δε βαριεστε!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ λέω να στείλουμε όλοι email στη lg και να πούμε ότι ενώ θέλαμε και παραγγγείλαμε lg optimus g, η vodafone πάει να μας πουλήσει nokia 820 ως συσκευή ίδιων δυνατοτήτων. Αν αυτό ικανοποιεί την lg δέχομαι το lumia 820 στην ίδια τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όσο σκέφτομαι ότι πουλάει τα δικά μας :#

 

Οπως σας ειχα πει και ρωτηση την εταιρεια δεν υπαρχει καμια διασφαλιση οτι τα μαγαζια τους δεν τα κρατησαν και οτι δεν ειναι τα δικα μας.

αυτο ομως επηδει ειναι αποκλειστικη ευθυνη της εταιρειας πρεπει να το αναδειξουμαι στο επαρκο

εγω τους ζηταω δυο μερες τωρα την λιστα ονοματων με το ποιος παρελαβε στο μαγαζι που πηγα και αρνουνται να μου την δωσουν μου λενε να παω στο μαγαζι και αυτο γιατι ειχα την ενδειξη αφου

απο το μαγαζι μου ειπαν οτι δεν παρελαβαν ενω καποια στιγμη τα κεντρικα μου ειπαν οτι στειλαν μερικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο πολύ σας τρώει να πάρετε αυτό το κινητό;Θα το πάρετε όσο το πουλάνε, άσχετα πόσο το πήρανε αυτοί..Να πάρετε άλλο για να τους μείνουν τα κινητά και ή να τα βάλουν εκεί που ξέρουν ή να ρίξουν την τιμή..απλά τα πράγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρομοια φαση. απο καταστημα ...μας λενε οτι το lg εξαντληθηκε μας αντιπροτεινουν το 820,λεμε οκ ,μας λεει την παρασκευη παραλαμβανω,παιρνουμε τηλεφωνο και η μεγαλειωδης απαντηση οτι τελικα δεν τα εστειλαν και περιμενει απαντηση...το θεατρο του παραλογου σε ολο του το μεγαλειο ...δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αφου η ιδια η βοντα δεν εξασφαλιζει την παραδοση σαυτους που παρηγγηλαν....παντως το απογευμα θα περασω και θα ριξω ενα ματς.... :mad: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το ψαχνεις με τα καταστήματα , δεν θα βγαλεις άκρη.,εμένα με κοριδευουν ακόμη οτι το περιμένουν..πάμε μέρα παρα μέρα..

παρομοια φαση. απο καταστημα ...μας λενε οτι το lg εξαντληθηκε μας αντιπροτεινουν το 820,λεμε οκ ,μας λεει την παρασκευη παραλαμβανω,παιρνουμε τηλεφωνο και η μεγαλειωδης απαντηση οτι τελικα δεν τα εστειλαν και περιμενει απαντηση...το θεατρο του παραλογου σε ολο του το μεγαλειο ...δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αφου η ιδια η βοντα δεν εξασφαλιζει την παραδοση σαυτους που παρηγγηλαν....παντως το απογευμα θα περασω και θα ριξω ενα ματς.... :mad: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το ψαχνεις με τα καταστήματα , δεν θα βγαλεις άκρη.,εμένα με κοριδευουν ακόμη οτι το περιμένουν..πάμε μέρα παρα μέρα..

οντως ...πιθανον μας τα φαγαν ,..γιατι δεν τα κλεινουν τα ρημαδια τα μαγαζακια τους να σταματησει η κοροιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...