Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ερωτηση δικια μου στο παλικαρι:Αφου η αποδειξη λεει 129.90 εσυ γιατι το πουλας παραπανω?

 

Απαντηση:ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΡΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ, ΑΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ 50 ΕΥΡΩ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΟΥΣΑ 50 ???

ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ?

 

 

Καλα δεν εχει αδικο. Αν και ανηθικο το να αγοραζεις κατι μονο και μονο για να του πουλησεις παραπανω στερωντας το στην ουσια απο εναν αλλο που θα το επαιρνε σε αυτη την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Tα είπαμε χίλιες φορές!!

Αν κάποιος το πήρε με επιδότηση η του το κάνανε δώρο, τι πρέπει να κάνει ??

Να δώσει και 50€ στον αγοραστή να πιει καμιά μπύρα στην υγεία του???

Αυτός που το πήρε πριν καμιά εβδομάδα στα 300+ πόσο πρέπει να το δώσει?? Στα 80€ ? Βολευόμαστε τόσο ???

 

Το μόνο που μου την δίνει είναι οι 14 συσκευές  :mad:   :mad:   :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πραματα ειναι απλα με το που σκαει υποπτη αγγελια 500 σχολια απο κατω κραξιμο και link απο το insomnia και το techblog για την προσφορα και τελος

 

ντροπη και ξεφτιλα εχει καταντησει η ιστορια αυτη αλλα τι να πεις τελικα γιατι ειναι και ελευθερη λαμογιοαγορα και η κριση ενισχυει τετοια φαινομενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ερωτηση δικια μου στο παλικαρι:Αφου η αποδειξη λεει 129.90 εσυ γιατι το πουλας παραπανω?

 

Απαντηση:ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΡΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ, ΑΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ 50 ΕΥΡΩ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΟΥΣΑ 50 ???

ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ?

 

 

Το εχω αγοράσει 330 απο το birdphone. Ωστοσο δε βρισκω κατι λάθος στο να πουλά ο καθένας το προιόν του στην τιμή που νομίζει, πόσο δε μάλλον οταν προκειται για ειδος που δεν ειναι πρωτης αναγκης.

 

'Οπως σωστα σου λέει, αν το επαιρνε 50 ή το κερδιζε π.χ. , θα επρεπε να στο δωσει τσαμπα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι υποστηρίζετε τον πωλητή ξεχνάτε ένα βασικό στοιχείο. Δίνει και απόδειξη αγοράς, αν λοιπόν η απόδειξη γράφει 129 το λιγότερο είναι καραγκιόζης ο πωλητής που ζητάει 300. Αν γράφει 250 πχ γιατί όπως και Chris_85 έτυχε να το πάρει 330 αλλάζει το πράγμα. Αλλά να παίρνεις 14 κομμάτια με απόδειξη και να γράφει 129 είναι το λιγότερο ξεφτίλα να το πουλάς 300.

 

Φυσικά το χειρότερο είναι να βρεθεί έστω και ένας που θα το αγοράσει στα 300 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω αγοράσει 330 απο το birdphone. Ωστοσο δε βρισκω κατι λάθος στο να πουλά ο καθένας το προιόν του στην τιμή που νομίζει, πόσο δε μάλλον οταν προκειται για ειδος που δεν ειναι πρωτης αναγκης.

 

'Οπως σωστα σου λέει, αν το επαιρνε 50 ή το κερδιζε π.χ. , θα επρεπε να στο δωσει τσαμπα?

 

Αυτο ειναι το θεμα ή οτι οντως το πηρε 129,00 και το πουλαει 300?

 

Του ειπα δωσε μου αποδειξη οτι το πηρες 599,00 και θα στ'αγορασω 300.

Καλα κανει και το πουλαει  οσο θελει αλλα δεν θα μας πουλαει και τρελιτσα και να μας περναει για μαμακες.

Tα είπαμε χίλιες φορές!!

Αν κάποιος το πήρε με επιδότηση η του το κάνανε δώρο, τι πρέπει να κάνει ??

Να δώσει και 50€ στον αγοραστή να πιει καμιά μπύρα στην υγεία του???

Αυτός που το πήρε πριν καμιά εβδομάδα στα 300+ πόσο πρέπει να το δώσει?? Στα 80€ ? Βολευόμαστε τόσο ???

Αυτο εννοειται δεν ειπε κανεις το αντιθετο οποτε δεν χρειαζεται και να το κουβεντιαζουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενα και εγω τηλεφωνα απο το κασταστημα για την παραγγελια που ειχα κανει το σαββατο με προκαταβολη. μιλησα με βονταφονε 2-3 φορες χθες. σημερα με πηραν πισω και μου ειπαν να περιμενω τις επομενες μερες τηλεφωνο γιατι θα μου κανουν αντιπροταση για εφαμιλλες συσκευες. θεωρω οτι δε θα μου πουν παλι για το 820.

 

για να δουμε ισως να το σωσουν στο τελος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σοβαρά λέω να δωσουμε ενα ραντεβου σε ενα καταστημα στην αθήνα ολοι που ειμαστε αθηνα και σε ενα θεσσαλονίκη οσοι είστε θεσσαλονίκη να τους δείξουμε οτι δεν μπορουν να κοροιδευουν . στο mall ας πουμε που ειναι και προτυπο καταστημα να τους ξεφτιλισουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το θεμα ή οτι οντως το πηρε 129,00 και το πουλαει 300?

 

Του ειπα δωσε μου αποδειξη οτι το πηρες 599,00 και θα στ'αγορασω 300.

Καλα κανει και το πουλαει  οσο θελει αλλα δεν θα μας πουλαει και τρελιτσα και να μας περναει για μαμακες.

Αυτο εννοειται δεν ειπε κανεις το αντιθετο οποτε δεν χρειαζεται και να το κουβεντιαζουμε.

 

Αν το πηρε στα 600 γιατι εσυ να του το αγορασεις στα 300; Θα το αγορασεις 300 γιατι πολυ απλα εκει κυμαινεται η τιμη των καινουριων απο τετοιες πωλησεις. Φυσιολογικο. Αν ομως το πηρε στα 129 (που τοσο θα το πηρε) γιατι εκει δεν ισχυει ποσο πωλειται στην αγορα αλλα κοιταμε την αρχικη τιμη αγορας απο τον συγκεκριμενο ανθρωπο; Δηλαδη γιατι στα 600 δεν το κοιταμε οτι το αγορασε 600 αλλα στα 129 το κοιταμε ποσο το πηρε; Μονα-ζυγα δικα μας;

 

ΥΓ. Συμφωνω με τα τελευταια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πηρε στα 600 γιατι εσυ να του το αγορασεις στα 300; Θα το αγορασεις 300 γιατι πολυ απλα εκει κυμαινεται η τιμη των καινουριων απο τετοιες πωλησεις. Φυσιολογικο. Αν ομως το πηρε στα 129 (που τοσο θα το πηρε) γιατι εκει δεν ισχυει ποσο πωλειται στην αγορα αλλα κοιταμε την αρχικη τιμη αγορας απο τον συγκεκριμενο ανθρωπο; Δηλαδη γιατι στα 600 δεν το κοιταμε οτι το αγορασε 600 αλλα στα 129 το κοιταμε ποσο το πηρε; Μονα-ζυγα δικα μας;

 

ΥΓ. Συμφωνω με τα τελευταια.

Μα δεν ειπα οτι διαφωνω γιατι μου τα λες αυτα?

Κι εγω την ιδια αποψη περιπου εχω γι'αυτο σε ρωταω.

 

Ας το πηρε 129 δεν εχω προβλημα.Εγω αποδειξη θελω σε περιπτωση που το πηρε 599.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευκαιρια τοτε runner,να τρεξουμε να το παρουμε επειδη μας κανει την χαρη να βγαλει μονο 200% κερδος.

 

Ο τυπος(κ ποσοι αλλοι) κοροιδευει μες τα μουτρα μας κ μεις καθομαστε κ λεμε ιστοριες για αγριους.

 

Ο συγκεκριμενος το αγορασε μονο  για να το πουλησει,συμφωνεις ή διαφωνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...