Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αυτό είπα και εγώ και ο matrixx διέγραψε το μήνυμά μου, δεν ξέρω γιατί..

 

Γιατι κανετε quote λινκ αγγελιων που εχω πει δις οτι δεν εχουν θεση εδω. Διαφημιση προσπαθειτε να τους κανετε στο κατω κατω;

 

Το πατε με τα 1000 για κλειδωμα το τοπικ, σκεφτειτε αν το θελετε ανοικτο ή οχι. Δεν θα τρωω μια ωρα καθε μερα να καθαριζω τα ποστ και να σβηνω... Προσπαθω με πολυ κοπο να το κρατησω ανοικτο, αλλα βλεπω οτι πολλοι δεν το θελουν!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχεις κάποια πληροφόρηση?

 

βεβαιως μετα απο επανελλημενα μηνυματα και τηλεφωνηματα μου το ξεκαθαρισαν.

πως οχι μονο για μενα για κανεναν!

 

και συγκεκριμενα:

 

Π.Χ...

Vodafone Greece

Απο ότι διαβάζω αναφέρθηκε ότι η παραγγελία δεν ολοκληρώθηκε . Αυτο ειναι αλήθεια . Δεν ολοκληρώθηκε . Όχι βέβαια με δική σου ευθύνη αλλα για τον λόγο που περιγράψαμε πριν . Η εμπορική απόφαση της εταιρείας ειναι στους χρήστες που εμπίπτουν σε αυτη την περίπτωση να προταθεί αυτη η συσκευη . Αυτο γίνεται ως δείγμα συγγνώμης για την ταλαιπωρία που υπέστησαν . Σε κάθε άλλη περίπτωση δεν γίνονται ούτε αντιπροτάσεις καθώς οι προσφορές ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα μια αγγελία το G στα 280 ευρώ! Του πρότεινα 200 και μου λέει 270 το συζητάμε! Του απαντάω ξανα και του λέω αφου δεν το θες και το πουλάς παίρνεις πίσω τα λεφτά σου και βγάζεις και 71 ευρώ! Δεν απάντησε φυσικά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βεβαιως μετα απο επανελλημενα μηνυματα και τηλεφωνηματα μου το ξεκαθαρισαν.

πως οχι μονο για μενα για κανεναν!

 

Άμα με ξαναδούν να αγοράζω κάτι από εκεί.... Όσο καλή προσφορά και να'ναι! Λεφτά δεν τους ξανακουμπάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κανετε quote λινκ αγγελιων που εχω πει δις οτι δεν εχουν θεση εδω. Διαφημιση προσπαθειτε να τους κανετε στο κατω κατω;

 

Το πατε με τα 1000 για κλειδωμα το τοπικ, σκεφτειτε αν το θελετε ανοικτο ή οχι. Δεν θα τρωω μια ωρα καθε μερα να καθαριζω τα ποστ και να σβηνω... Προσπαθω με πολυ κοπο να το κρατησω ανοικτο, αλλα βλεπω οτι πολλοι δεν το θελουν!

 

 

ευχαριστούμε για τον κόπο σου να το κρατάς ανοικτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κανετε quote λινκ αγγελιων που εχω πει δις οτι δεν εχουν θεση εδω. Διαφημιση προσπαθειτε να τους κανετε στο κατω κατω;

 

Το πατε με τα 1000 για κλειδωμα το τοπικ, σκεφτειτε αν το θελετε ανοικτο ή οχι. Δεν θα τρωω μια ωρα καθε μερα να καθαριζω τα ποστ και να σβηνω... Προσπαθω με πολυ κοπο να το κρατησω ανοικτο, αλλα βλεπω οτι πολλοι δεν το θελουν!

 

Aν μετρήσεις τα μηνύματα, πάνω από τα μισά αναφέρονται σε αγγελίες και στο ηθικό μέρος τους...

Πιστεύω πως πλέον ότι είχαν να πουν το θέμα αλλά και η Vodafone τα είπαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αφου η Vodafone δεν ειχε περιορισμο ανα πελατη οπως εχουν πχ πολλα Κινεζικα σαιτ στις προσφορες καλα εκανε ο καθενας και παρηγγειλε 10.Δεν ειναι ειδος πρωτης αναγκης το G για να παρουν ολοι απο ενα.Το οτι τα εκανε σαλατα με την προτεραιοτητα στις παραγγελιες συμφωνω.Και εγω εφαγα ακυρο απο τηλεφωνικη παραγγελια σε καταστημα.Ηταν η προσφορα του αιωνα και δεν πιστευω πως θα ξαναυπαρξει ιδια.Και χαλαρωστε λιγο.Δεν το στερησε απο κανεναν αυτος που το πηρε για να το πουλησει.Τωρα αν το πουλησει 200,300 ευρω ειναι θεμα του καθε αγοραστη αν θα το παρει ξεροντας πως ο αλλος το πηρε 129 Ευρω.Παντως δεν παυει να ειναι κατω απο την τιμη του σκρουτζ και με εγγυηση απο Voda.Και γιατι να το δωσει καποιος στα 129?Σας χρωσταει κατι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να τα δώσω στον Κινέζο που επίσης ξεστοκάρει παρά σε λαμόγιο στις αγγελίες.

 

Στα 225 όποιος ενδιαφέρεται.  Τσεκάρετε συμβατότητα δικτύων και λοιπά specs. και την εγγύηση φυσικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 225 όποιος ενδιαφέρεται.  Τσεκάρετε συμβατότητα δικτύων και λοιπά specs. και την εγγύηση φυσικά.

 

Φτιάξε λίγο το link γιατί δεν βγάζει το τηλέφωνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...