Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν ειπα οτι διαφωνω γιατι μου τα λες αυτα?

Κι εγω την ιδια αποψη περιπου εχω γι'αυτο σε ρωταω.

 

Ας το πηρε 129 δεν εχω προβλημα.Εγω αποδειξη θελω σε περιπτωση που το πηρε 599.

 

sorry τοτε καταλαβα λαθος. Οι πρωτες δυο προτασεις σου μου εβγαλαν αλλη αποψη για αυτο το εγραψα..

ευκαιρια τοτε runner,να τρεξουμε να το παρουμε επειδη μα κανει την χαρη να βγαλει μονο 200% κερδος.

 

Ο τυπος(κ ποσοι αλλοι) κοροιδευει μες τα μουτρα μας κ μεις καθομαστε κ λεμε ιστοριες για αγριους.

 

Ο συγκεκριμενος το αγορασε για να το πουλησει,συμφωνεις ή διαφωνεις?

 

Σου ειπα εγω να τρεξεις να το παρεις; Πηγαινε παρε σε αυτα τα χρηματα που θελεις να δωσεις κατι αντιστοιχο.

 

Αυτοι που κοροιδευουν οτι τα πηραν με επιδοτησεις και διαφορες αλλα παπατζες,θα ανηκουν στην κατηγορια των "παραπληγικων" στον εγκεφαλο.

 

Προφανως και διαφωνω και το εγραψα στην προηγουμενη σελιδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά μην ξαναλέμε τα ίδια, το θέμα είναι απλό

Κάποιος με 130€ θα είχε τουμπανάκι κινητό για 1/2/3 χρόνια, αντ' αυτού το πήρε κάποιος άλλος επειδή ήταν πιο γρήγορος/είχε γνωστό/έβαλε παραλαβή κούριερ, μόνο και μόνο για να το πουλήσει την ίδια μέρα με καπέλο και να βγάλει 170€

Άλλοι το θεωρούν ok άλλοι όχι, δεν θα αλλάξετε οι μεν τη γνώμη των δε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν από το κατάστημα που είχα βάλει για παραλαβή για να μου αντιπροτείνουν το 820. Τους είπα οτι με πήραν κι απο τα κεντρικά για την ίδια αντιπρόταση και πως δεν ενδιαφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το θεμα δεν ειναι ποσα θα βγαλει αυτος το θεμα ειναι οτι αν ειχαμε ολοι το σκεπτικο του αυτο το τοπικ ´´Προσφορες´´ δεν θα υπηρχε..... Παμε να βοηθησουμε και βγαινουν τα ´´παλικαριά´ να βγαλουν μεροκαματο ελεος.....

Παιδες αν δεν θελει κανενας το 820 ας στειλει ενα Πμ....

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη βεβαια και με την παπατζα της Vodafone στα 129 αυτοι που το αγορασαν μια εβδομαδα πριν  με τη φθηνοτερη στο σκρουτζ στα 320 ευρωπουλα,καλα να παθουν.Βεβαια ομως αυτο δεν εχει σημασια για τους αγοραστες, που οι υπολοιποι με το καλημερα εφαγαν απομειωση των 200 ευρω  στο κεφαλι.Ολα ειναι σχετικα αγοραστες/πωλητες εξαρταται σε ποια <οχθη του ποταμου> εισαι.Ελευθερη οικονομια εχουμε ο καθενας πουλα οσο θελει και ο αγοραστης αν θελει συναινει.Τιποτα το μεμπτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.aggeliopolis.gr/kentriki_

 

Σιγα που το πουλησε εγραψε ετσι στην αγγελια για να μην το ζαλιζουμε.τωρα εβαλε εδω την αγγελια του,μαρεση οτι και σε μενα ειπε το ιδιο οτι εδωσε ηδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτους που πηραν πολλα κινητα (14) και τα δινουν οσο γουσταρουν δεν μπορεις να κανεις κατι...το μονο που μπορεις ειναι να μην αγορασεις απο αυτους και τους κανεις μαγκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αγορά είναι ελεύθερη, αλλά δεν είναι ασύδοτη, έχει κανόνες

 

περιπτώσεις που αγοράζει κάποιος ένα προϊόν φθηνά, με μόνο σκοπό να το πουλήσει με στόχο το κέρδος, εμπίπτουν στην κατηγορία της μεταπώλησης όπου και θα πρέπει να υπάρχει η νόμιμη φορολόγηση καθώς και η νόμιμη λειτουργία της επιχείρησης. 

 

και αυτά χωρίς να εξετάζει κάποιος το ηθικό του θέματος..

 

δεν είναι τυχαίο που ο ΣΔΟΕ έχει ήδη προχωρήσει σε ελέγχους συναλλαγών μέσω αγγελιών 

 

π.χ. http://e-pcmag.gr/forum/ricardogr-oti-prepei-na-xereis-gia-na-pouliseis-sto-ricardogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.aggeliopolis.gr/kentriki_makedonia/Lg_optimus_g_e975_11566941.htm?ca=3_s&w=1'>http://www.aggeliopolis.gr/kentriki_makedonia/Lg_optimus_g_e975_11566941.htm?ca=3_s&w=1</a></p>

<p> </p>

<p>Σιγα που το πουλησε εγραψε ετσι στην αγγελια για να μην το ζαλιζουμε.τωρα εβαλε εδω την αγγελια του,μαρεση οτι και σε μενα ειπε το ιδιο οτι εδωσε ηδη...</p>

 

Εγώ του πρότεινα ανταλλαγή. Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα κανενα νεοτερο ουτε απο το καταστημα ουτε απο vodafone!!! Το αγγελακι στον ενα ωμο μου μου λεει :υπομονη θα βρουνε ακρη, το διαβολακι στο αλλο ωμο μου λεει : καποιος στο εφαγε το κινητο μ@λ@κ@ και τωρα δεν ξερουν τι να σου πουν!!!

Νεοτερα!!!!! Ενα λακωνικο μηνυμα απο τη vodafone μεσω facebook :Καλησπέρα George. Θα επικοινωνήσει μαζί σου το κατάστημα εντός της επόμενης εβδομάδας για να σε ενημερώσει σχετικά.

Να με ενημερωσει οτι καναμε λαθος και το δωσαμε σε αλλον,δεν καναμε λαθος αλλα το καβατζωσαμε, ελα παρτο να ηρεμησεις?????

Το serial συνεχιζεται........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν γεμισει οι αγγελιες G http://www.google.gr/search?q=αγγελιες&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en&client=safari#hl=en&q=αγγελιες+%22optimus+g%22&start=0&tbs=qdr:w

 

Τωρα ο αλλος που εχει 250-300 cash, βλεπει τον ντορο, σου λεει για να γραφουν 100 σελιδες καλο κινητο θα ειναι και παει και τα σκαει.

Ελληνικο φαινομενο, συνεπεια εν μερη του μαυρου χρηματος. Στις πιο πολλες χωρες, δυσκολα καποιος σκαει τοσα μετρητα σε μια αγγελια αγνωστου για συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν γεμισει οι αγγελιες G http://www.google.gr/search?q=αγγελιες&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en&client=safari#hl=en&q=αγγελιες+%22optimus+g%22&start=0&tbs=qdr:w

 

Τωρα ο αλλος που εχει 250-300 cash, βλεπει τον ντορο, σου λεει για να γραφουν 100 σελιδες καλο κινητο θα ειναι και παει και τα σκαει.

Ελληνικο φαινομενο, συνεπεια εν μερη του μαυρου χρηματος. Στις πιο πολλες χωρες, δυσκολα καποιος σκαει τοσα μετρητα σε μια αγγελια αγνωστου για συσκευη.

Εγώ πιο πολύ εκνευρίζομαι με κάτι τέτοια γιατί πήραν τέτοιοι τύποι 3-4 κομμάτια για να τα πουλήσουν και δεν αφήσαν άλλους να πάρουν το 1 κομμάτι που θελαν για προσωπική χρήση να το χαρούν κιόλας

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...