Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.insomnia.gr/

 

 

Όταν του είπα πόσο είχε τιμή στην vodafone κάνεις τόσο δεν θα σου δώσει ,όταν τον ρώτησα και είπε ότι είναι απο vodafone ποιο πριν που είχα ρωτήσει,με απάντησε στα γρήγορα πουλήθηκε ήδη!και ποιος είναι αυτός τώρα που έδωσε 300ε η λέει ψέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω παντως οσα δωρα παιρνω και δεν τα χρειαζομαι τα χαριζω με τη σειρα μου σε καποιο φιλικο/συγγενικο προσωπο  ;) 

ή στην χειροτερη να τα πουλησω σε τιμη χωμα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθενα να ξερα δεν ντρεπονται αυτοι που τελικα βρισκουν θυματα κ στο τελος δειχνουν την αποδειξη που αναγραφει το 1/3 της τιμης που ζητανε για το ''αχρειαστο δωρο''

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Όταν του είπα πόσο είχε τιμή στην vodafone κάνεις τόσο δεν θα σου δώσει ,όταν τον ρώτησα και είπε ότι είναι απο vodafone ποιο πριν που είχα ρωτήσει,με απάντησε στα γρήγορα πουλήθηκε ήδη!και ποιος είναι αυτός τώρα που έδωσε 300ε η λέει ψέμα?

 

http://www.youtube.com/watch?v=cSsbZrnB9u4

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όταν του είπα πόσο είχε τιμή στην vodafone κάνεις τόσο δεν θα σου δώσει ,όταν τον ρώτησα και είπε ότι είναι απο vodafone ποιο πριν που είχα ρωτήσει,με απάντησε στα γρήγορα πουλήθηκε ήδη!και ποιος είναι αυτός τώρα που έδωσε 300ε η λέει ψέμα?

:confused:  :confused:  :confused:  :confused:  :confused: ....

 

http://www.youtube.com/watch?v=s5KHyPP9gHg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/

 

 

Όταν του είπα πόσο είχε τιμή στην vodafone κάνεις τόσο δεν θα σου δώσει ,όταν τον ρώτησα και είπε ότι είναι απο vodafone ποιο πριν που είχα ρωτήσει,με απάντησε στα γρήγορα πουλήθηκε ήδη!και ποιος είναι αυτός τώρα που έδωσε 300ε η λέει ψέμα?

 

Αν βγαλω απ'εξω τον Εδεσσαικο.... :-D .....τωρα μιλησα μαζι του και δεν το εχει πουλησει.

 

Του ειπα να μου το δωσει στα 129,90 και μου λεει ΣΙΓΟΥΡΑ! :devil:

 

Δεν νομιζω να μου το στειλει ομως γιατι............ετσι ειπε και η voda και πηρα τα @@ μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τυπος με τα 14 διαθεσιμα κομματια και εγω πιστευω οτι μαλλον τρολλαρει. Ειναι πολυ τραβηγμενο να γραφεις δημοσια ποσα κομματια εχεις διαθεσιμα οταν εχεις τετοια ποσοτητα. Απλα θελει να προκαλεσει και το πετυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μεγαλύτερη ξεφτίλα από την ανοργανωσιά της Vodafone είναι οι μαυραγορίτες που τα παίρνουν ενώ δε τα χρειάζονται και μετά πουλάνε και παραμύθα λες και είμαστε ιθαγενείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγαλω απ'εξω τον Εδεσσαικο.... :-D .....τωρα μιλησα μαζι του και δεν το εχει πουλησει.

 

Του ειπα να μου το δωσει στα 129,90 και μου λεει ΣΙΓΟΥΡΑ! :devil:

 

Δεν νομιζω να μου το στειλει ομως γιατι............ετσι ειπε και η voda και πηρα τα @@ μου.

Σίγα που θα στο στείλει είναι δυνατών να χάσει 170,10 λεπτά...καθαρά κέρδος μιλάμε,κάτι τέτοια παιδιά δεν παίζονται αντί να πουλάνε κάτι που είναι ποιο κάτω απο την τιμή που αναγράφεται στην αποδείξει αυτή το πουλάνε τριπλάσια απο την τιμή που αναγράφετε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ το πρωί τελικά.Οπότε υπάρχει ελπίδα και για άλλους.Η κοπέλα μου είπε οτι κάποιο μπέρδεμα έγινε με τον courier και για αυτό καθυστέρησε.

 

Αριθμός παραγγελίας:1193761

Ώρα παραγγελίας:: 4:25

Παραλαβή απο το κατάστημα

 

 

DtLhhU2.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγα που θα στο στείλει είναι δυνατών να χάσει 170,10 λεπτά...καθαρά κέρδος μιλάμε,κάτι τέτοια παιδιά δεν παίζονται αντί να πουλάνε κάτι που είναι ποιο κάτω απο την τιμή που αναγράφεται στην αποδείξει αυτή το πουλάνε τριπλάσια απο την τιμή που αναγράφετε 

Κωρωειδαιυτοικα το ειπε ρε Εδεσσα. :lol:

 

Αν δεν το στειλει θα του κανω καταγγελια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση δικια μου στο παλικαρι:Αφου η αποδειξη λεει 129.90 εσυ γιατι το πουλας παραπανω?

 

Απαντηση:ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΡΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ, ΑΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ 50 ΕΥΡΩ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΟΥΣΑ 50 ???

ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...