Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟΥ ΚΡΥΦΤΗΚΑΝ αυτοι που λεγαν οτι ειναι σοβαρη εταιρεια ,με καταχωρηση αποθηκης κτλ?

και οτι οσοι πηραν κωδικο ,θα παραλαβουν....

ειδαμε  τι παρελαβαν....μια μαντρα αρ@@@@@@ιδια

ενα μ@@@@@@ο ειναι

πιο ξεφτιλα δεν υπαρχει.... :mad: :mad: :mad:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΙΝΚΑ/ΓΟΚΕ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Διεύθυνση:     3ης Σεπτεμβρίου 13 – Αθήνα – 104 32
Τηλέφωνα:     210 36.32.443
Fax:     210 36.33.976
Ηλ. Διεύθυνση:     www.inka.gr
Email:     [email protected]
Σχόλια:     Το ΙΝΚΑ/ΓΟΚΕ είναι ένας ανεξάρτητος, μη κερδοσκοπικός, και μη Κυβερνητικός Οργανισμός.
Η Ομοσπονδία είναι 2οβάθμιο Πιστοποιημένο Σωματείο Ενώσεων Καταναλωτών. Ως προς τους κανονισμούς που τη διέπουν, είναι σύμφωνη με την Εθνική Νομοθεσία για την Προστασία Καταναλωτών (Νόμος 2251/1994-3587/2007).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν απευθυνεσαι σ'εμενα αλλα τουλαχιστον στην δικια μου περιπτωση δε ισχυει τιποτα για χαρτακια ουτε αρνηθηκε το καταστημα να κανει την παραγγελια.

Καταχωρηθηκε κανονικα η παραγγελια την ωρα που πηρα τηλεφωνο και μ'ενημερωσε η κοπελα που μιλησα οτι Δευτερα-Τριτη να περασω να το παραλαβω.

Δεν λεω μπουρδες απλα για να τις πω αλλωστε με p.m. που μιλουσα εκεινη την ωρα με τον giorginho και τον Questioner ειπα ακριβως τι συνεβη στην περιπτωση μου και μπορουν να το επιβεβαιωσουν.

 

Απευθυνομουν γενικα σε τηλεφωνικες παραγγελιες και σε καμια περιπτωση δεν υπονοησα οτι λες μπουρδες. Απλα οπως λεει και ο Questioner δεν γνωριζουμε τι μπορουσαν και τι εκαναν στο καταστημα. Και απο οτι φαινεται δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα γιατι η διαθεσιμοτητα εγινε ενεργη καπου στις 4:25 οπου τα καταστηματα θα ειχαν κλεισει για να προχωρησει η υπαλληλος τις τηλεφωνικες παραγγελιες.

 

Ισχύει. Απλά πως ξέρεις ο,τι απλά δεν το σημείωσε κάπου πρόχειρα και υποθέτοντας πως δεν θα γίνει ο κακός χαμός θα φέρει 1-2 κομμάτια ώστε να σε εξυπηρετήσει;

 

Ακριβως αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περνωντας τηλεφωνο στον ινκα τι θα κερδισει καποιος??? βασικα οντως θα παω να δω αν εχει το 8ς αλλα γενικοτερα βλεπω εδω το thread ειναι 3 μερων και εχει 71 σελιδες...τι περιμενατε δλδ να τα αγορασετε ολοι? η οτι σκοτωνουν τις τιμες και εχουν και καμια 2000 τεμ απο το καθενα??? δεν το χει? δεν τρεχει τπτ, τσαμπα μπελα στο κεφαλι σας βαζετε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηγα στο μαγαζι και ζητησα το λογο σχετικα με το οτι εγραψαν σε χαρτακι την παραγγελια μου ειπαν οτι εγγραψε την  παραγγελια σε ποστ ιτ γιατι ειναι περιπλοκη η εφαρμογη και δεν μπορουσε να ανοιγοκλεινει παραθυρα και οτι το καταχωρησε μετα  του ζητησα να μου δωσει τον κωδικο μου και μου ειπε οτι το καταχωρει με τον κωδικο καταστηματος

για το τελος το κορυφαιο

μου ειπαν οτι εχουν κανει  παραγγελια και αυτοι οποτε τωρα ειμαι σιγουρος οτι δεν θα παρω ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Απλά πως ξέρεις ο,τι απλά δεν το σημείωσε κάπου πρόχειρα και υποθέτοντας πως δεν θα γίνει ο κακός χαμός θα φέρει 1-2 κομμάτια ώστε να σε εξυπηρετήσει;

Αφου το ανεφερα και πιο πριν οτι πηγε ο αδερφος μου(διοτι ελειπα) την Δευτερα για να ρωτησει τι γινεται και αν το ειχε φερει να το επαιρνε και του ειπε οτι η παραγγελια εγινε κανονικα στην ωρα που ειχαμε την επικοινωνια και του ειπε να περασει σημερα Τριτη που θα ειχαν νεοτερα.

Πηρα τηλεφωνο σημερα για να μην παω τσαμπα απο εκει και μου εδωσε ακυρο.

Θα παω αυριο ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου το ανεφερα και πιο πριν οτι πηγε ο αδερφος μου(διοτι ελειπα) την Δευτερα για να ρωτησει τι γινεται και αν το ειχε φερει να το επαιρνε και του ειπε οτι η παραγγελια εγινε κανονικα στην ωρα που ειχαμε την επικοινωνια και του ειπε να περασει σημερα Τριτη που θα ειχαν νεοτερα.

Πηρα τηλεφωνο σημερα για να μην παω τσαμπα απο εκει και μου εδωσε ακυρο.

Θα παω αυριο ομως.

 

Ζητησε τους τοτε αριθμο παραγγελιας και να τσεκαρεις και το συστημα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου το ανεφερα και πιο πριν οτι πηγε ο αδερφος μου(διοτι ελειπα) την Δευτερα για να ρωτησει τι γινεται και αν το ειχε φερει να το επαιρνε και του ειπε οτι η παραγγελια εγινε κανονικα στην ωρα που ειχαμε την επικοινωνια και του ειπε να περασει σημερα Τριτη που θα ειχαν νεοτερα.

Πηρα τηλεφωνο σημερα για να μην παω τσαμπα απο εκει και μου εδωσε ακυρο.

Θα παω αυριο ομως.

 

Τι να πω. Δεν βλέπω να βγάζεις άκρη. Απλά πήγαινε για το "γαμώτο".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περνωντας τηλεφωνο στον ινκα τι θα κερδισει καποιος??? βασικα οντως θα παω να δω αν εχει το 8ς αλλα γενικοτερα βλεπω εδω το thread ειναι 3 μερων και εχει 71 σελιδες...τι περιμενατε δλδ να τα αγορασετε ολοι? η οτι σκοτωνουν τις τιμες και εχουν και καμια 2000 τεμ απο το καθενα??? δεν το χει? δεν τρεχει τπτ, τσαμπα μπελα στο κεφαλι σας βαζετε..

οχι περιμεναμε να υπαρχει σωστη οργανωση και σωστη διαδικασια πωλησης...αλλο να λες "εχουμε τοσες συσκευες,με το που παραγγελθει και το τελευταιο κομματι,κλειδωνει η προσφορα" και αλλο να μην υπαρχει λογικη στο πως παραγγελνονται και σε ποιους στελνονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορισμενοι κανουν πως δεν καταλαβαινουν......

δεν απαιτησε κανεις να δοθουν τηλεφωνα που δεν υπαρχουν...

ΑΠΑΙΤΗΣΗ ολων ειναι να τηρηθει η σειρα προτεραιοτητας,

κατι που αποδεδειγμενα δεν ισχυσε....ειναι απλο.

Δυστυχως για αυτους οι συνεπειες θα ειναι πολλαπλασιες

απο τα οφελη αυτης της αλητειας που εστησαν .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περνωντας τηλεφωνο στον ινκα τι θα κερδισει καποιος??? βασικα οντως θα παω να δω αν εχει το 8ς αλλα γενικοτερα βλεπω εδω το thread ειναι 3 μερων και εχει 71 σελιδες...τι περιμενατε δλδ να τα αγορασετε ολοι? η οτι σκοτωνουν τις τιμες και εχουν και καμια 2000 τεμ απο το καθενα??? δεν το χει? δεν τρεχει τπτ, τσαμπα μπελα στο κεφαλι σας βαζετε..

 

Έχω πάρει τηλέφωνο σε πολλά κοντινά καταστήματα για το 8S και δεν το είχαν. (Αθήνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορισμενοι κανουν πως δεν καταλαβαινουν......

δεν απαιτησε κανεις να δοθουν τηλεφωνα που δεν υπαρχουν...

ΑΠΑΙΤΗΣΗ ολων ειναι να τηρηθει η σειρα προτεραιοτητας,

κατι που αποδεδειγμενα δεν ισχυσε....ειναι απλο.

 

Πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που θα γκρινιάζουν. Η γκρίνια στην προκειμένη είναι απόλυτα δικαιολογημένη εφόσον δεν τηρήθηκε χρονική σειρά προτεραιότητας. Αλλά κάτι μου λέει πως αν όλα είχαν γίνει χωρίς προβλήματα και με απόλυτη ειλικρίνεια και διαφάνεια πάλι θα υπήρχαν οι "αδικημένοι" που θα προσπαθούσαν να κινήσουν θεούς και δαίμονες ώστε να δικαιωθούν. 

Έχω πάρει τηλέφωνο σε πολλά κοντινά καταστήματα για το 8S και δεν το είχαν. (Αθήνα)

 

Από το λίγο που συζήτησα με υπαλλήλους της vf τα καταστήματα δεν πρέπει να έχουν stock. Μόνο κατόπιν παραγγελίας μπορείς να πάρεις συσκευή. Ίσως κάνω και λάθος βέβαια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητησε τους τοτε αριθμο παραγγελιας και να τσεκαρεις και το συστημα τους.

 

Τι να πω. Δεν βλέπω να βγάζεις άκρη. Απλά πήγαινε για το "γαμώτο".

Ναι θα παω αυριο να τα ξεκαθαρισω ολα.

 

Οπως ανεφερα και πριν στα @@ μου για το κινητο δεν μ'ενδιαφερει καθολου ακομη και στα 10 ευρω να το εδιναν γιατι δεν χρησιμοποιω τετοια κινητα αλλα τουλαχιστον κρατηστε σειρα προτεραιοτητας ρε μ@λ@κες και θα σας πουνε και ολοι μπραβο στο τελος αλλα μην μας περνανε και για καραγκιοζηδες και κανουν οτι γουσταρουν αυτοι.

Στην τελικη δεν τους εχω και αναγκη αυτοι μ'εχουν σπασει τα @@ στα τηλεφωνα να γινω πελατης τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει τηλέφωνο σε πολλά κοντινά καταστήματα για το 8S και δεν το είχαν. (Αθήνα)

 

θα ριξω μια ματια και στο δικου αν και δε περιμενω κατι διαφορετικο.

ορισμενοι κανουν πως δεν καταλαβαινουν......

δεν απαιτησε κανεις να δοθουν τηλεφωνα που δεν υπαρχουν...

ΑΠΑΙΤΗΣΗ ολων ειναι να τηρηθει η σειρα προτεραιοτητας,

κατι που αποδεδειγμενα δεν ισχυσε....ειναι απλο.

Δυστυχως για αυτους οι συνεπειες θα ειναι πολλαπλασιες

απο τα οφελη αυτης της αλητειας που εστησαν .

επειδη οπως προ ειπα 3 μερων θεμα εχει 70 σελιδες δε καταλαβα γιατι ακριβως γκρινιαζουν εδω, αν ειναι για σειρα προτεραιοτητας 

εχουν δικιο σιγουρα, απλα δε μπορεις να ξες τι παιζει απαραιτητα. μπορει ο αριθμος να συμπιπτει αλλα επειδη τον παιζουν να καταχωρησαν πιο μπροστα εναν με παραγγελια πιο παλια απο τον αλλο και ετσι να το πηρε.... 

Πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που θα γκρινιάζουν. Η γκρίνια στην προκειμένη είναι απόλυτα δικαιολογημένη εφόσον δεν τηρήθηκε χρονική σειρά προτεραιότητας. Αλλά κάτι μου λέει πως αν όλα είχαν γίνει χωρίς προβλήματα και με απόλυτη ειλικρίνεια και διαφάνεια πάλι θα υπήρχαν οι "αδικημένοι" που θα προσπαθούσαν να κινήσουν θεούς και δαίμονες ώστε να δικαιωθούν. 

αυτο ξανα πες το , αλλα οπως και να χει , ηταν προσφορα και προφανως παραμπηκαν παραγγελιες....εξαρχης ξερουμε αυτες οι προσφορες ειναι οποιος προλαβε τον Κυριο ειδε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...