Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω θα ελεγα δεν υπηρχε σωστη αντιμετωπιση απο ορισμενα καταστηματα προς τους πελατες. Δεν υπηρξε σωστη ενημερωση απο την πλευρα τους οτι οι τηλεφωνικες παραγγελιες ή μεσω καταστηματων δεν καταχωρουνταν στο συστημα. Διαβασαμε post που αλλοι ελεγαν οτι το καταστημα αρνηθηκε να κανει παραγγελια γιατι δεν μπορουσε και αλλα καταστηματα "ειπαν" οτι την εκαναν. Επρεπε να σας ενημερωσουν οτι την εκαναν σε ...χαρτακι για να μην γεμιζετε και με ελπιδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μολις παρελαβα το LG (με courier, αντικαταβολη,θεσσαλονικη) :-)

κωδικος παραγγελιας 119426Χ , το email  επιβεβαιωσης ηρθε στις 16:54 του σαββατου.

στο tracking δειχνει ακομα "εκρεμμει"

η μονη επικοινωνια ηταν στις 11 σημερα που με πηρε τηλεφωνο το courier για να κανονισουμε το ραντεβου.

καλη παραλαβη ευχομαι στους υπολοιπους

και χιλια ευχαριστω στον τοπικ σταρτερ (και τους υπολοιπους που κρατησαν το τοπικ πρωτο πρωτο και το ειδα αμεσως μολις γυρισα σπιτι το απογευμα) μιας και ημουν ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ετοιμος να παραγγελω το ζτε 967.

 

Υ.Γ. ειμαι χαρουμενος γιατι τις 3-4 τελευταιες φορες που παρηγγειλα καποια προσφορα εφαγα ακυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα το LG (με courier, αντικαταβολη,θεσσαλονικη) :-)

κωδικος παραγγελιας 119426Χ , το email  επιβεβαιωσης ηρθε στις 16:54 του σαββατου.

στο tracking δειχνει ακομα "εκρεμμει"

η μονη επικοινωνια ηταν στις 11 σημερα που με πηρε τηλεφωνο το courier για να κανονισουμε το ραντεβου.

καλη παραλαβη ευχομαι στους υπολοιπους

και χιλια ευχαριστω στον τοπικ σταρτερ (και τους υπολοιπους που κρατησαν το τοπικ πρωτο πρωτο και το ειδα αμεσως μολις γυρισα σπιτι το απογευμα) μιας και ημουν ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ετοιμος να παραγγελω το ζτε 967.

 

Υ.Γ. ειμαι χαρουμενος γιατι τις 3-4 τελευταιες φορες που παρηγγειλα καποια προσφορα εφαγα ακυρο.

καλα μας δουλευουν ψιλο γαζι ρε οι μ... ποσες παραγκελιες μετα απο εμας θα δωσουν κανονικα το κινητο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα δεν υπηρχε σωστη αντιμετωπιση απο ορισμενα καταστηματα προς τους πελατες. Δεν υπηρξε σωστη ενημερωση απο την πλευρα τους οτι οι τηλεφωνικες παραγγελιες ή μεσω καταστηματων δεν καταχωρουνταν στο συστημα. Διαβασαμε post που αλλοι ελεγαν οτι το καταστημα αρνηθηκε να κανει παραγγελια γιατι δεν μπορουσε και αλλα καταστηματα "ειπαν" οτι την εκαναν. Επρεπε να σας ενημερωσουν οτι την εκαναν σε ...χαρτακι για να μην γεμιζετε και με ελπιδες.

Δεν ξερω αν απευθυνεσαι σ'εμενα αλλα τουλαχιστον στην δικια μου περιπτωση δε ισχυει τιποτα για χαρτακια ουτε αρνηθηκε το καταστημα να κανει την παραγγελια.

Καταχωρηθηκε κανονικα η παραγγελια την ωρα που πηρα τηλεφωνο και μ'ενημερωσε η κοπελα που μιλησα οτι Δευτερα-Τριτη να περασω να το παραλαβω.

Δεν λεω μπουρδες απλα για να τις πω αλλωστε με p.m. που μιλουσα εκεινη την ωρα με τον giorginho και τον Questioner ειπα ακριβως τι συνεβη στην περιπτωση μου και μπορουν να το επιβεβαιωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν απευθυνεσαι σ'εμενα αλλα τουλαχιστον στην δικια μου περιπτωση δε ισχυει τιποτα για χαρτακια ουτε αρνηθηκε το καταστημα να κανει την παραγγελια.

Καταχωρηθηκε κανονικα η παραγγελια την ωρα που πηρα τηλεφωνο και μ'ενημερωσε η κοπελα που μιλησα οτι Δευτερα-Τριτη να περασω να το παραλαβω.

Δεν λεω μπουρδες απλα για να τις πω αλλωστε με p.m. που μιλουσα εκεινη την ωρα με τον giorginho και τον Questioner ειπα ακριβως τι συνεβη στην περιπτωση μου και μπορουν να το επιβεβαιωσουν.

 

Ισχύει. Απλά πως ξέρεις ο,τι απλά δεν το σημείωσε κάπου πρόχειρα και υποθέτοντας πως δεν θα γίνει ο κακός χαμός θα φέρει 1-2 κομμάτια ώστε να σε εξυπηρετήσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ το απόγευμα ίσως περάσω από το κατάστημα που έβαλα παραλαβή για το lg g. Eίναι δυνατόν να έχει έρθει email με τον κωδικό συναλλαγής και η παραγγελία και καλά να μη έχει καταχωρηθεί?? Τότε με ποια λογική  εκκρεμή?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιαζομαι ότι και το 8s και τα υπόλοιπα θα υπάρχουν στο site μέχρι λήξης της προσφοράς. Είναι απλα συμπαθητικες προσφορές και σίγουρα καμία σχέση με τη βασική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ το απόγευμα ίσως περάσω από το κατάστημα που έβαλα παραλαβή για το lg g. Eίναι δυνατόν να έχει έρθει email με τον κωδικό συναλλαγής και η παραγγελία και καλά να μη έχει καταχωρηθεί??

 

Εδώ παραπάνω αναφέρθηκε ο,τι έλεγαν στο παλικάρι ο,τι η παραγγελία του δεν έχει καταχωρηθεί και θα παραλάβει τα .... του αλλά τελικά παρέλαβε κανονικά! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...