Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • "

    Chris

    Καλησπέρα, θα μπορούσατε να με ενημερώσετε για την πορεία της παραγγελίας μου με αριθμό 11940ΧΧ; Η αγορά έχει γίνει από το eshop σας με πιστωτική κάρτα (Σάββατο 2/11/13) και με επιλογή για αποστολή στον χώρο μου. Ευχαριστώ.

     
     
  • Today
  • 50323_103557926353080_2065478830_q.jpg
    2:18pm
     
     
    Vodafone Greece

    Καλησπέρα Chris. Από τον έλεγχο που κάναμε φαίνεται να μην έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία και μάλιστα ήδη έχει γίνει αίτημα πίστωσης του ποσού.

     
     
  •  
    2:22pm
     
     
    Chris

    Ορίστε; για πιο λόγο να γίνει πίστωση του ποσού από την στιγμή που η παραγγελία έγινε κανονικά και αγόρασα το προϊόν από το site σας; Μάλλον θα πρέπει να απευθυνθώ στο ΙΝΚΑ για αρχή.

     
     
  • 50323_103557926353080_2065478830_q.jpg
    2:31pm
     
     
    Vodafone Greece

    Η παραγγελία δεν ολοκληρώθηκε και μάλιστα ενημερώθηκες για αυτό με σχετικό μήνυμα εκείνη τη στιγμή.

     
     
  •  
    2:33pm
     
     
    Chris

    Η παραγγελία ολοκληρώθηκε κανονικότατα μέσω του eshop σας, γι'αυτό έγινε και η χρέωση της πιστωτικής από την οποία έχετε αφαιρέσει το ποσό εδώ και 4 ημέρες. Πήρα κωδικό παραγγελίας κανονικότατα. ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΥΘΕΝΑ για οποιαδήποτε ακύρωση, ντροπή σας να ψεύδεστε.

    "

:mad:  :mad:  :mad: 

Οι τύποι είναι απλά απαράδεκτοι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ειναι καθολου λογικο, δεν υπαρχει καμια καταχωρηση σε χαρτακι και η παραγγελια που εκανα εγω και πηγε ο αδερφος μου την Δευτερα το πρωι για να ρωτησει τι θα γινει τελικα με το κινητο εχει καταχωρηθει κανονικα την στιγμη που πηρα τηλεφωνο.

 

Μπορουσε να γινει κανονικη καταχωρηση (τηλεφωνικα ή με φυσικη παρουσια) απο τη στιγμη που δεν υπηρχε διαθεσιμοτητα στο site; Γιατι εχω διαβασει και στο myphone οτι oi υπαλληλοι δεν μπορουν να κανουν κατι τετοιο. Διαφορετικα γιατι να εφευγε η διαθεσιμοτητα στο eshop αν ειχαν και αλλα και μπορουσαν να τα παραγγειλεις τηλεφωνικα; Δεν την συμφερει τη vodafone να κανεις ηλεκτρονικη παραγγελια ωστε να μην απασχολεις τον υπαλληλο της;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τολμησουν και στο τηλ που με παρουν αντιπροτεινουν το 820 και το 925 (+100)οπως εμαθα μεσα απο voda οτι θα γινει θα ακουστουμε μεχρι και στην vodafone uk

 

αν τελικως ειναι ετσι, το Nokia Lumia 820 δεν ειναι καλη περιπτωση για τη νυφη μου που ηθελε ενα καλο τηλεφωνακι, αλλα δεν τρελαινεται για Android?  

(γλυκοκοιταζε iPhone, αλλα δεν παιζουν χρηματα για τετοιες πολυτελειες τωρα... εκαναν δευτερο παιδι προσφατα.. :) )

 

βλεπω χαμηλοτερη στο Σκρουτζ 216ε... στα 129 ακουγεται καλη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό από εμένα  (παραγγελία με αποστολή στο κατάστημα στις 4 και 30κάτι)

 

  • καλησπερα, μπορειτε να μου πειτε την εξελιξη της παραγγελιας αριθμ. 119381*? Ευχαριστω

     
     
  • 50323_103557926353080_2065478830_q.jpg
    Vodafone Greece

    Καλησπέρα. Μόλις επιβεβαιωσαμε την παραγγελία σου με τον κωδικό που μας έδωσες και φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα την έχεις στα χέρια σου!

    Καλορίζικη!

     

     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή βγαίνει το 925 στα 239,00 €? (139,00 € που έκανε το lg και 100 € επιπλέον)

 

αν ισχύει αυτό με ενδιαφέρει αν θέλει κάποιος από το forum να το πάρει για μένα και να του το πληρώσω

 

βασικά μέχρι 250,00 € για σφραγισμένο 925 και με απόδειξη αγοράς, τα δίνω

Φίλε μου νομίζω πως εννουν το 920 που έχει προσφορά στο site..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Φίλε μου νομίζω πως εννουν το 920 που έχει προσφορά στο site..

 

 

ωραίο και το 920 αλλά το 925 είναι άλλο πράγμα.. 

αν ισχύει πως δίνουν το 925 και κάποιος συμφορουμίτης ενδιαφέρεται να μου το πουλήσει ας στείλει pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ό,τι δεν είχαν ενημέρωση τα καταστήματα και έγραφαν σε stickit ονόματα λες και σημείωναν τη λίστα για το σούπερ μάρκετ σαφώς και είναι λάθος. Μιλάω για την τυπική διαδικασία του eshop.

τωρα που μου το λες μου ειχε κανει εντυπωση που και εμενα το εργαψε σε χαρτι super market γιαυτο και το ρωτησα αν θα παραλαβω ή να φυγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα πριν λίγο ένα σφραγισμένο από κατάστημα vodafone μετά από τηλεφώνημα του καταστήματος ότι έφτασε, παρότι η παραγγελία έλεγε σε εξέλιξη, ενώ μέιλ με κωδικό συναλλαγής δεν ήρθε ποτέ

επίσης, στο facebook vodafone greece το πρωί που τους ρώτησα με τον αριθμό παραγγελίας, μου απάντησαν το εξής:

Σύμφωνα με τον κωδικό που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά.

 

ευτυχώς, όλα πήγαν καλά

 

αριθμός παραγγελίας: 11941..

τρόπος παραγγελίας: vodafone.gr,

ημέρα και ώρα παραγγελίας, σάββατο 2/11, ώρα 16:47

 

χίλια ευχαριστώ στον topic starter και στη vodafone :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...