Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω απο του Ιλιου παρελαβα κανονικα σημερα το 8s στο ονομα μου που ειχε ερθει..

Εγω ακομα το περιμενω απο της Πετρουπολης.

Μου ειπε η κοπελα οτι παιζει να φερουν και αλλο αποθεμα το απογευμα και να καλεσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να τραβάνε τρελό πακέτο οι υπάλληλοι. Θα καταριούνται να καούν αυτά που θα παραδοθούν!  :-D  :-D  :-D

Aπο οτι βλεπω εχει "εξαφανιστει" η εξυπηρετηση CU απο το skype, δεν απανταει κανεις, μαλλον τους εχουν 'χωσει' ολους στο θεμα με τα G αν και θεωρω οτι για τις παραγγελιες που 'ακουγεται' οτι καταχωρηθηκαν (250-300?) και για το μεγεθος της vodafone μαλλον εχουν ηδη μπει στις... καθυστερησεις σε οτι αφορα την εξυπηρετηση.

 

Btw εγω ακομα δεν εχω ενημερωση, αν πεσει ακυρο edit-> οπως αναμενοταν πηρα κι εγω το ακυρο (16:59 παραγγελια) για το G (το πιθανοτερο) προσωπικα δεχομαι το lumia 925 αλλα μονο στην ιδια τιμη (καταλαβαινω γιατι καποιοι δεν θελουν ουτε αυτο φυσικα, αλλα δεν καταλαβαινω προς τι το "+100 ευρω" -αν ισχυει- για ενα κινητο που μαλλον φθηνοτερο/κατωτερο απο το G ειναι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιnsomnia-προσφορες  απο το 2009  ..... Top 16 μπηκε το τοπικ στις θεάσεις και στο Τop 10 των απαντησεων.... συνεχιζεται  :mrgreen:

 

Μεσα στο χαμο και την αντάρα γραφτηκε λαθος στο θεμα του τοπικ εκτπώσεις εκπτώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σας συμβούλευα να μην παίρνετε πολύ στα σοβαρά μηνύματα εδώ και αλλού με λίγα posts. Καταλαβαίνετε νομίζω τι παίζει.

 

 

Φαντάζομαι οι πιο πολύ σπάζονται που τους ακυρώθηκε η παραγγελία σπάζονται πιο πολύ επειδή υπάρχουν κάποιοι που παρέλαβαν.

Κάνω λάθος?

 

μεγάλες αλήθειες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι οι πιο πολύ σπάζονται που τους ακυρώθηκε η παραγγελία σπάζονται πιο πολύ επειδή υπάρχουν κάποιοι που παρέλαβαν.

Κάνω λάθος?

Φυσικα και κανεις λαθος.

Για παραδειγμα δεν γινεται να εχει κανει παραγγελια καποιος στις 10 το πρωι να του εχουν δωσει ακυρο και ο αλλος που εκανε παραγγελια το μεσημερι να εχει παραλαβει κιολας.

Απλα δεν μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα και να μην τηρειται σειρα προτεραιοτητας.

 

Μιλαμε υποτιθεται για μια σοβαρη εταιρια και οχι για καμια του κωλου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και κανεις λαθος.

Για παραδειγμα δεν γινεται να εχει κανει παραγγελια καποιος στις 10 το πρωι να του εχουν δωσει ακυρο και ο αλλος που εκανε παραγγελια το μεσημερι να εχει παραλαβει κιολας.

Απλα δεν μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα και να μην τηρειται σειρα προτεραιοτητας.

 

Μιλαμε υποτιθεται για μια σοβαρη εταιρια και οχι για καμια του κωλου.

αποδειχτηκε οτι ειναι ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ :X :X :X

ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ, θα τηρουσε σειρα προτεραιοτητας...

αυτα δε τα εκανε ουτε το public..... :mad:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και κανεις λαθος.

Για παραδειγμα δεν γινεται να εχει κανει παραγγελια καποιος στις 10 το πρωι να του εχουν δωσει ακυρο και ο αλλος που εκανε παραγγελια το μεσημερι να εχει παραλαβει κιολας.

Απλα δεν μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα και να μην τηρειται σειρα προτεραιοτητας.

 

Μιλαμε υποτιθεται για μια σοβαρη εταιρια και οχι για καμια του κωλου.

 

Στις 10 το πρωι πως εγινε η παραγγελια; Τη σειρα προτεραιοτητας οφειλουν να την τηρουν σε αυτες που καταχωρηθηκαν στο συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι οι πιο πολύ σπάζονται που τους ακυρώθηκε η παραγγελία σπάζονται πιο πολύ επειδή υπάρχουν κάποιοι που παρέλαβαν.

Κάνω λάθος?

εγώ σπαζομαι γιατί ακυρώθηκε η παραγγελία μου με κ.π. 11938xx και το παλικάρι (που να τοΥ εύχομαι να το ξεζουμιση :-) )με κ.π. 1194xxx όπως λέει του ήρθε κανονικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πραγματικά ενδιαφέρον της όλης υπόθεσης είναι ότι γινόμαστε περίτρανα ρεζίλι και μεταξύ μας. Η συντριπτική πλειοψηφία που παρέλαβε τη συσκευή ή έστω έχει λάβει ενημέρωση ότι θα την παραλάβει έχει αρχίσει να αποτραβιέται από τις συζητήσεις. Οι "κράχτες" και οι "χορηγοί θετικής ενέργειας", που οι μεν εξιστορούσαν το πόνο τους και οι δε μοίραζαν ελπίδες έχουν γίνει μπουχός. Οι πρώτοι απολαμβάνουν το κινητάκι τους (αφού μιζέριασαν και με το παραπάνω) και οι δεύτεροι δεν έχουν τι να πουν πλέον. Όχι ότι έχω κάτι με όσους το παρέλαβαν. Μπράβο τους και...."καλορίζικο" - που γράφει και η Vodafone! Αλλά ας συμμετέχουν τουλάχιστον στις συζητήσεις γιατί μέχρι πριν λίγες ώρες μοιραζόμασταν το ίδιο πρόβλημα. Όχι τώρα που καλύφθηκαν να λένε "το αγγούρι μακριά απ' τον κώλο μου κι όπου θέλει ας πέσει".
 

Και κάπως έτσι μείναμε μόνο εμείς, που αντί να αρχίσει να ωριμάζει πλέον η σκέψη μέσα μας ότι ποτέ δεν θα πάρουμε τίποτα απ' όσα επιθυμούσαμε, επιδιδόμαστε σε σεναριολογίες για το ποιο κινητό θα μας αντιπροτείνει η Vodafone. Σοβαρευτείτε. Καταλάβετέ το ότι όσο συνεχίζουμε και επωάζουμε αυτό το θέατρο του παραλόγου μόνο παραπληροφόρηση σπέρνουμε. Σοβαρή αντιπρόταση ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ που να εμπεριέχει τον ίδιο συνδυασμό τιμής και ποιότητας με το LG. Μιλάμε για περίοδο ξεστοκαρίσματος και εκπτώσεων. Τι περιμένετε δηλαδή; Να μας βγάλει στο σφυρί τα i-phone για να μας ικανοποιήσει; Το προφανές είναι ότι θα μας πλασάρει - ΑΝ το κάνει κι αυτό - κάποιο υποδεέστερο μοντέλο σε παραπλήσια τιμή.
 

Μέχρι χθες έτρεφα μερικές φρούδες ελπίδες ότι ίσως διδόταν η συσκευή σε όλους (ή έστω στους περισσότερου). Τώρα πλέον ξέρω ότι δεν θα συμβεί κάτι τέτοιο. Όπως έχετε συνειδητοποιήσει δεν λήφθηκε υπ' όψιν στα σοβαρά η ώρα παραγγελίας. Συνεπώς, μην spammarete αδίκως τις απαντήσεις της Vodafone στο facebook. Το μήνυμα είναι ίδιο σε όλους. Υπομονή για να δούμε ΑΝ θα αποφανθεί κάτι η εταιρία και αναλόγως θα αντιδράσουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...