Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κατάσταση παραγγελίας "Εστάλη" κωδικός 11941** κάπου 5 παρά κάτι.

Σήμερα που επικοινώνησα με το κατάστημα επιλογής, μου είπαν ότι δεν έχουν απόθεμα και κάνουν παραλαβές απο αύριο.

Εφόσων η κατάσταση είναι "Εστάλει" λογικά θα παραλάβω (τα λεγόμενα της ευγενικής υπαλλήλου).

Έστειλα και μήνυμα στο fb να δώ τι θα βγεί και απο κει.

Είδωμεν.

 

Παίδες δεν παίζει άγχος, υγεία πάνω απο όλα, όπως έγραψε μερικές σελίδες πρίν ένας φίλος.

Αν δεν... τότε θα αγοραστεί το Δεκέμβρη ο αντικαταστάτης του υπάρχοντος τούμπανου κινέζου μου και όλα καλά.

Κλάιν και καλή καρδιά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον. τα δικα μου.

 

4 και 38, παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα. Κατασταση: Εσταλη . καμια ενημερωση ως τωρα. αγνοειται η τυχη της.

 

4:50- 5 στο περιπου, παραγγελια με παραλαβη με αντικαταβολη σπιτι. Κατασταση εσταλη . Παρεληφθη απο τον κουριερ.

 

Ο αριθμος της παραγγελιας που παρελαβα 119446X

 

Με λιγα λογια, δε τηρηθηκε σωστη προτεραιοτητα, απ οτι καταλαβα. Επισης, οσοι βαλαν απο καταστημα παραλαβη, αγνοειται αν θα παραλαβουν τα καταστημα στοκ. Αυτοι που καναν παραγγελια τηλεφωνικα κτλ, χλωμοτατο (και λογικοτατο)..

 

Ευχαριστω βονταφον, ειναι σα να σε εκλεψα γι αυτο το υπεροχο κινητο, ευχομαι οσοι δεν παραλαβετε, να σας κανουν αντιπροσφορα κατι ακομα καλυτερο. Μακαρι.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικο ειναι οτι επρεπε τα κεντρικα να ενημερωσουν τα καταστηματα οταν ξεκιναγε η προσφορα ωστε να ξερουν τι παιζει και να μπορουν να κανουν παραγγελιες σωστα και σιγουρα. Οποτε οποιος επικοινωνουσε με μαγαζι να γινεται οντως με καποιο τροπο παραγγελια. και να τηρηθει σωστη σειρα.. Να ειναι οργανωμενοι δηλαδη..

Εχω μια υποψια παντως οτι τα καταστηματα δεν ενημερωθηκαν αμεσα για να μην καβατζωσουν ολα τα κομματια οι υπαλληλοι για την παρτη τους, τους δικους τους ανθρωπους και φιλους..

Απο την αλλη, ειμαι σιγουρος οτι οι εκπτωσεις αυτες θα εμφανιστηκαν το πρωι στο portal που εχουν για την ενημερωση των καταστηματων, αλλα μαλλον οι περισσοτεροι δεν εδωσαν βαση και ακομα πιο λιγοι καταλαβαν τι παιζει με το LG.. αποριας αξιο και αυτο.

 

 

τελικα, ημουν πολυ τυχερος, απ οτι καταλαβαινω..

Ενω ειδα το νημα γυρω στις 14:00 το Σαββατο αν θυμαμαι καλα, διαβαζοντας σιγα σιγα τα πρωτα μηνυματα, λεω καλη φαση ηταν, αλλα δεν θα εχει μεινει τιποτα τωρα..
κατα τις 4 που ημουν εξω, ριχνω μια ματια μεσα απο το κινητο μου στο λινκ των προσφορων και βλεπω το LG χωρις διαθεσιμοτητα.. Παω για την πλακα να δωσω το email μου για ενημερωση αν θα ξαναυπαρχει και ερχεται γνωστος και μου πιανει κουβεντα..
και μετα απο μιση ωρα ξανακοιταω και το βλεπω διαθεσιμο.. οτι να΄ναι λεω και προσπαθω με επιτυχια τελικως, να ριξω παραγγελια μεσα απο το κινητο.. 16:34 !!!

Και φυσικα αφου τωρα πλεον εχουμε διαπιστωσει οτι σειρα για καποιο λογο δεν υπηρχε, προφανως ημουν και τυχερος που θα παραλλαβω..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοον έχω νεότερα από μένα. Παραγγελία στις 4:36 μόλις φιλοτιμήθηκε κάποιος από το fb να μου πει ότι δεν ολοκληρώθηκε...

Φυσικά τους έγραψα ένα κατεβατό περί σειράς προτεραιότητας κτλ και θέλω να δω πως θα απαντήσουν...

Με άλλα λόγια πήρα τα π@π@ρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν παιζει αυτο που λες γιατι εγω παρηγγειλα πριν απο εσενα κατα τις 4:35 και εχω αριθμο παραγγελειας πιο μεγαλο νουμερο απο εσενα.....εκτος και αν αυτο εξηγει οτι οι αριθμοι παραγγελιας ειναι τυχαιοι και δεν συμβαδιζουν με την ωρα...οποτε ετσι εξηγουνται τα παντα!! Επισης παιδια οσοι παραλαβατε οι συσκευες ηταν σφραγισμενες και καινουργιες ετσι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο οτι βλεπετε οσοι βαλαμε παραλαβη απο καταστημα φαγαμε ακυρο

 

οσο αφορα την αντιπροσφορα μαλλον θα μας δωσουν lg optimus g demo unit οπου εχουν πολλες ειναι ιδιες απλα δεν μπορεις να παρεις τηλεφωνο να μην πω καλυτερες γιατι γλιτωνεις και την  ακτινοβολια (πλακα κανω )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το σωστο ειναι τα παιδια που θα τους ερθει κανονικα η παραγγελια ενω παραγγηλαν το τελευταιο 10λεπτο και εφοσον ερθει η συσκευη στα χερια τους να ποσταρουμε το email η την ειδοποιηση τους με το κωδικο παραγγελιας τους και να τα προωθησουμε ολα στο ινκα αμα μας κανουν καμια μλκια αντιπροσφορα η δεν παραλαβουμε ποτε.Πιστευω και εσεις που θα παραλαβετε βοηθηστε λιγο με στοιχεια μπας και τους στριμοξουμε λιγο.....τι λετε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάββατο βράδυ αργά, έγινε παραγγελία για παραλαβή από κατάστημα ( HTC desire X)

Mail δεν ήρθε ποτέ , η κατάσταση παραγγελίας έγινε ''εστάλη'' την Δευτέρα , πριν λίγο δέχθηκα τηλεφώνημα να περάσω από το κατάστημα (Αθήνα) για να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...