Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω αντιστοιχως προτεινω On Guard Bulldog για τα ποδηλατακια σας. Εχω αυτη και δεν εχω κοιταξει ποτε πισω μου. Εξαιρετικες ειναι και οι Pitbull της ιδιας εταιρειας. Παντως, υποθετω οτι οπως σε ολα τα πραγματα "ο,τι κλειδωνει, ξεκλειδωνει". Ελπιζω οχι το ποδηλατο μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για τους ποδηλατίες παίζει αυτή η κλειδαριά στο ιταλικό.Δεν την έβαλα βέβαια στο καλάθι να δω πόσο πάνε τα μεταφορικά.

 

 

Προτιμήστε τις Abus. Έχουν ακουστεί διάφορα για συγκεκριμένους μηχανισμούς της Kryptonite. Ειδικά αν έχετε ακριβά ποδήλατα δεν είναι τίποτα να δώσετε 10-20€ παραπάνω για να έχετε το κεφάλια σας ήσυχο.

 

 

Εγω αντιστοιχως προτεινω On Guard Bulldog για τα ποδηλατακια σας. Εχω αυτη και δεν εχω κοιταξει ποτε πισω μου. Εξαιρετικες ειναι και οι Pitbull της ιδιας εταιρειας. Παντως, υποθετω οτι οπως σε ολα τα πραγματα "ο,τι κλειδωνει, ξεκλειδωνει". Ελπιζω οχι το ποδηλατο μου :)

 

Υπάρχουν διάφορες καλές κλειδαριές για τα ποδήλατα, μεταξύ των οποίων κάποια μοντέλα της Abus. Αν όμως κάποιος έμπειρος :ph34r: βάλει στο μάτι την οποιαδήποτε περιουσία μας, είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα καταφέρει να μας κλέψει. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να προσπαθούμε να τον δυσκολέψουμε, μπας κι αφήσει εμάς στην ησυχία μας & πάει στον παραδίπλα!  :mrgreen:

 

Για όποιον ενδιαφέρεται να μάθει περισσότερα για ασφάλιση του ποδηλάτου, παραπέμπω στο "podilates.gr":

  1. "Ασφάλεια ποδηλάτου (πρόληψη, κλείδωμα...)"
  2. "Μην θεωρείτε την Abus Bordo 6000 ασφαλή"
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo Y50-70 39,6 cm (15,6 Zoll FHD TN) Notebook (Intel Core i7-4710HQ, 3,0 GHz, 16GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 860M/4GB, kein Betriebssystem) schwarz 

 

το δίνει 1000 ευρώ.

 

δε νομίζω ότι είναι προσφορά ή κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo Y50-70 39,6 cm (15,6 Zoll FHD TN) Notebook (Intel Core i7-4710HQ, 3,0 GHz, 16GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 860M/4GB, kein Betriebssystem) schwarz 

 

το δίνει 1000 ευρώ.

 

δε νομίζω ότι είναι προσφορά ή κάτι τέτοιο.

 

 

Η προσφορά φίλε μου θα βγεί πιο μετά. Τα 1000 ευρώ είναι η αρχική τιμή πρίν την υποτιθέμενη προσφορά. Ακόμα δεν γνωρίζουμε κάν αν θα είναι προσφορά ή όχι. Και απ'ότι βλέπω το παιδί απο πάνω δεν ανέφερε κάν για

προσφορά.

 

Εγώ θα πρότεινα αυτό :  http://www.amazon.de/gp/product/B00KCJAIMO/ref=gb1h_img_c-3_3867_5ef61e99?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=1ENGCM68KWS8TKWCYCEM&pf_rd_i=20&pf_rd_p=563053867

 

FullHD, i5, 840M, Hybrid Δίσκο, με αρνητικά τον 1 χρόνο εγγύηση. Είναι επίσης χωρίς Windows (καλύτερα!).

 

Αν το βγάλουν περί τα 450 ευρώ, νομίζω είναι καλή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό πόσο λέτε να πάει?

Πολύ δυνατό μηχάνημα, με i7 4710 + 16GB Ram + SSD + IPS Full HD + Nvidia 860 είναι ήδη πολύ καλή η τιμή του.

 

 Αν το πάει στα 800-850€ θα είναι μια χαρά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό μηχάνημα, αν το πάει στα 800-850€ θα είναι μια χαρά.

 

Ναι δυνατό δεν λέω αλλά ΤΝ panel.

 

Το VFM για μένα ειναι αυτο του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δυνατό δεν λέω αλλά ΤΝ panel.

 

Το VFM για μένα ειναι αυτο του θέματος.

Καποιο λαθος κανουν, στην περιγραφη με τα μεγαλα γραμματα οντως γραφει ΤΝ, αλλα αν παρατηρησεις μετα λεει οτι ειναι IPS..

Besonderheiten: In-Plane-Switching-Technik 

και πιο κατω:

Lieferumfang: Lenovo Y50-70 39,6 cm (15,6 Zoll) FHD IPS Notebook

 

Τι να ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Actually το black friday εχει τελειωσει προ ημερων. Ας κλειδωθει το τοπικ/ας ανοιχτει αλλο για τα christmas sales κλπ. Η ας αλλαξει ο τιτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό μηχάνημα, με i7 4710 + 16GB Ram + SSD + IPS Full HD + Nvidia 860 είναι ήδη πολύ καλή η τιμή του.

 

 Αν το πάει στα 800-850€ θα είναι μια χαρά.

 

 τελικα βγήκε στα 899 (τελικη τιμή με μεταφορικά 915,30) και δεν εξαντλήθηκε οπότε ίσως να ξαναβγεί. Αν ήταν και IPS η οθόνη θα ήταν super.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά σαν σύνολο αξίζει πως το βλέπετε? και πως μπορώ να βάλω να με ειδοποιήσει εάν ξαναμπεί σε προσφορά?

γκαμήλα

http://de.camelcamelcamel.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι, αυτο εχει matt οθονη ? 

 

http://www.amazon.de/gp/product/B00KCJAIMO/ref=gb1h_img_c-3_3867_5ef61e99?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=1ENGCM68KWS8TKWCYCEM&pf_rd_i=20&pf_rd_p=563053867

 

η κατι παραπλησιο με ματ οθονη αν γνωριζετε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο 25/11 η παραγγελία μου ειναι 

Noch nicht versandt

 

τους βερσαντ ή δεν τους βερσαντ μετά ; Τι κόλλημα έχουν φάει δεν καταλαβαίνω.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...