Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.amazon.de/dp/B00KCJASBA/ref=gb1h_tit_c-3_3867_a3fa6b90?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=1Y6YR5XDZ3TEQZM8W3Q4&pf_rd_i=20&pf_rd_p=563053867

Για 2 ωρες ή οσο κρατησει ακομα, το ειχα αναφερει πριν 2 βδομαδες στο αλλο θεμα οταν ειχε 329+δΦΠΑ+μεταφορικα, τωρα στα 299+μεταφορικα λαπτοπ με core i5 δε νομιζω να εχει ξαναπαιξει ποτέ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Super η προσφορά. Και η HD 4400 Ααανετα με καλύπτει.<br> Αν ήθελα laptop χωρις απαιτηςεις το χτύπαγα άνετα και με ένα 70αρι ssd καθάρισα. Αλλα δυστυχώς απεχθάνομαι την πλαστικούρα και την μάπα οθόνη που θα έχει να τα τρωω στη μάπα κάθε μέρα:P Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , πολύ καλή τιμή και φοβερο το γερμανικο amazon . υπαρχει καποιο app για τις flash sales η εστω καποιος τροπος να μου βγαζει τη σελιδα στα αγγλικα  ; login με βαζει με το ιδιο σε ολα τα αμαζον. ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβη κανείς από το αγγλικό,να πεί με ποιό τρόπο του ήρθε ?

 

Αναλογα τον τροπω που στα εστειλαν.

Εγω εχω παραλαβει (το τελευταιο πακετο) σε 3 μερες αλλα μου εχει τύχει και 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , πολύ καλή τιμή και φοβερο το γερμανικο amazon . υπαρχει καποιο app για τις flash sales η εστω καποιος τροπος να μου βγαζει τη σελιδα στα αγγλικα  ; login με βαζει με το ιδιο σε ολα τα αμαζον. ευχαριστώ.

 

Firefox με Quick Translator. Γλιτώνεις και το χάλι που κάνει το page translation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο amazon.co.uk στο τέλος που θα σου αφαιρέσουν τα λεφτά από την κάρτα, θα το κάνουν με την καλή αναλογία που έχει το de μεταξύ λίρας και ευρώ ή θα το κάνει η τράπεζα με την τιμή της ημέρας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα τον τροπω που στα εστειλαν.

Εγω εχω παραλαβει (το τελευταιο πακετο) σε 3 μερες αλλα μου εχει τύχει και 10.

 

Αυτό θέλω να μάθω. Η απλή αποστολή τί είναι ΕΛΤΑ απλό ή συστημένο ?

 

Παραγγελία 24/11, αποστολή 25/11 και ακόμα περιμένω. Από το γερμανικό ήρθαν την προηγούμενη βδομάδα.

 

Από το γερμανικό με courier ήρθαν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως τα πάτε απο παραλαβές; ήρθε τίποτα; Εγώ αναμονή απο 25/11 

1 πακέτο που εστάλει και αναμενόταν την περασμένη παρασκευή αλλά δεν ήρθε ειδοποιητήριο..

και 1 πακέτο που τους έχει εξαντληθεί και το περιμένουν...αγνωστο πότε.

 

Πρώτη φορά απο το άμαζον τέτοια καθυστέρηση.. Βέβαια απο Γερμανούς δεν ψωνίζω τακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...