Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mε έτρωγε ώρα :)

< Τους πήρα τηλ., αρχικά δεν τρελάθηκαν ( αν και δεν  ήξερε το παιδί να απάντηση ) αλλά μου είπε ότι ας στείλουμε ένα Mail με τον ακρινές αριθμό τεμ. στα κεντρικά , θα δουν τι μπορούν να κάνουν ...στην χειρότερο νομίζω ότι θα δώσουν τα δωρεάν μεταφορικά > Μιλάω πάντα παίδες για Αθήνα μιας και επαρχία θα τους είναι πολλά τα έξοδα να συμφωνήσουν !

 

Ναι αλλά για 4 ευρώ, βάζουμε δύο καλωδια και τα πήραμε τα δωρεάν μεταφορικά. Το θέμα είναι να λέγανε 50 ευρώ o G2130 για όποιον παραλάβει από κατάστημα ή κάνει παραγγελία > 60 ευρώ και για όποιον κάνει παραγγελία μόνο τη cpu να του βγει 56 ευρώ (50+6 μεταφορικά) που θα είναι σαν να του έκαναν δώρο τα μεταφορικά! ;)

 

Επιπλέον, επειδή θα μα την πει ο matrixxx και θα έχει και δίκιο, μήπως να ανοίγαμε ένα ξεχωριστό θέμα για την ομαδική? (Βέβαια δεν ξέρω ποια είναι η κατάλληλη ενότητα του forum γιαυτό :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστειλα mail στη εταιρία και θα μας πει αυτή τι θα δώσει ας δούμε πρώτα την πρόταση τους και μετά κρίνουμε. 

όσοι είναι για την ομαδική θα ανοίξει θέμα o zizu σε λίγο ας δούμε και το ενδιαφέρον από άτομα γιατί για 5-6 δεν θα μας δώσει τίποτα μερικοί κάνουν ακόμα λογαριασμούς 1000 και δεν τους δίνουν κάτι σιγά μην δώσει για 280€ ( 5x56) !

 

Όσοι ενδιαφέρονται ας μου στείλουν ένα pm για αρχή να δω πόσοι μαζευόμαστε!

 

μην δηλώνεται εδώ ενδιαφέρον παιδιά γιατί είναι θέμα του mobo όχι του cpu .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άνοιξα το θέμα, εδώ όσοι ενδιαφέρονται για την ομαδική http://www.insomnia.gr/topic/522480-%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B1-cpu/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα και εγω rev 2.2 με 2 σατα καλωδια,μπλε...μπλιαχ,και manual με cd και Ι/Ο shield.ολα δειχνουν αν ειναι οκ.κλασσικα το περιτυλιγμα της μητρικης ηταν με μια κολλητικη ταινια μονο αλλα εχω την εντυπωση οτι πλεον ολες ετσι ερχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Thanos1972 προσφέρομαι να σε απαλάξω εγώ απο αυτά τα μπλέ εκτρώματα και χωρίς χρέωση επειδή είμαι μεγαλόψυχος :P
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπετανιε.θα με απαλλαξει ο αδερφος μου δυστηχως.ξερεις τι ειναι,να προσπαθεις να συντηρησεις 3 pc.αστα να πανε.εχω μπλεξει.

 

Πω πω αυτές είναι φουρτούνες σε συμπονώ φίλε :P  κουράγιο μπόρα είναι θα περάσει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το άνοιξα το θέμα, εδώ όσοι ενδιαφέρονται για την ομαδική http://www.insomnia.gr/topic/522480-%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B1-cpu/

 

To θεμα θα παει στην κατηγορια mobo/cpu/ram. Η κατηγορια στην οποια το ανοιξες είναι για τα "υπολοιπα" hardware, για οσα δεν υπαρχει σχετικη ενοτητα δηλαδη. ;) (θα το προσθεσω και στο #1)

 

Από εδώ και περα ποστς μονο σχετικα με το θεμα/προσφορα παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...