Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα παλι τα ιδια με το frame drop στην dust δεν ξερω για τις αλλες πιστες αν κανει το ιδιο. Τώρα κάτι άλλο   πάλι  πήγανε 2 φορες να με πεταξουνε kick off  επειδη παιζω με το g3 ελεος ρε παιδια δεν κανω κατι παρανομο και ουτε cheat εχω το παιχνιδι το εχει σαν οπλο μεσα να το πω στην steam ολο αυτο που γινεται; ή δεν θα με πουνε τιποτα; αυτό δείχνει ρατσισμός πλέον και παίζουμε για την πλάκα μας και οχι να γίνουμε δολοφόνοι   ασχετα το πως το βλεπει ο καθενας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικα παλι τα ιδια με το frame drop στην dust δεν ξερω για τις αλλες πιστες αν κανει το ιδιο. Τώρα κάτι άλλο   πάλι  πήγανε 2 φορες να με πεταξουνε kick off  επειδη παιζω με το g3 ελεος ρε παιδια δεν κανω κατι παρανομο και ουτε cheat εχω το παιχνιδι το εχει σαν οπλο μεσα να το πω στην steam ολο αυτο που γινεται; ή δεν θα με πουνε τιποτα; αυτό δείχνει ρατσισμός πλέον και παίζουμε για την πλάκα μας και οχι να γίνουμε δολοφόνοι   ασχετα το πως το βλεπει ο καθενας 

Δεν νομίζω ότι έχει νόημα να προσπαθήσεις να το πεις στην valve. Τώρα γιατί εξοστρακίζουν τα αυτόματα σνιπερ είναι μια άλλη συζήτηση. 

 

Πς που μπλέχτηκαν ο ρατσισμός και οι δολοφόνοι δεν πολυκατάλαβα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι θα το αφησω ετσι, ενα καλο ειναι οτι με υποστηριζουν  3 με 4 ατομα ευτηχως καθε φορα γιατι αν με πεταξουνε χανω τους ποντους που μαζεψα, δηλαδη επειδη δεν με θελουνε μερικοι και ειναι........    αλλα ενταξει παιχνιδι παιζουμε και δεν εξασκουμαστε για τρομοκρατικες επιθεσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι θα το αφησω ετσι, ενα καλο ειναι οτι με υποστηριζουν  3 με 4 ατομα ευτηχως καθε φορα γιατι αν με πεταξουνε χανω τους ποντους που μαζεψα, δηλαδη επειδη δεν με θελουνε μερικοι και ειναι........    αλλα ενταξει παιχνιδι παιζουμε και δεν εξασκουμαστε για τρομοκρατικες επιθεσεις 

Τι εννοείς τρομοκρατικές επιθέσεις?Με μπέρδεψες.

Όσον αφορά το G3 θεωρώ παράλογο να σε πετάνε σε dm.Σε competitive δεν σε πετάνε απλά γκρινιάζει η αντίπαλη ομάδα και πολλές φορεές και η ομάδα σου.Αυτό γιατί για να πάρει κάποιος G3 είτε έχει νεύρα με κάτι,είτε είναι πίσω,είτε το κάνει για αντίποινα στην άλλη ομάδα κλπ κλπ ...διάφορα δηλαδή.....με λίγα λόγια υπάρχει ένας άγραφος κανόνας από ένα level και μετά που στην ουσία προσδιορίζει τα skills.Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός.

Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί αλλά σίγουρα κάποιοι το θεωρούν σπαστικό.Σε μεγάλο βαθμό κι όλας,το έχω πετύχει πολλές φορες.Ο άγραφος κανόνας που λέγαμε....

Φιλικά πάντα :)

 

{p.S}Όταν έχει νεύρα ο άλλος,προσπαθεί να σου την ''πει'' και με διάφορα όπλα.Mε P90 για παράδειγμα....πράγμα χαζό βέβαια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς τρομοκρατικές επιθέσεις?Με μπέρδεψες.

Όσον αφορά το G3 θεωρώ παράλογο να σε πετάνε σε dm.Σε competitive δεν σε πετάνε απλά γκρινιάζει η αντίπαλη ομάδα και πολλές φορεές και η ομάδα σου.Αυτό γιατί για να πάρει κάποιος G3 είτε έχει νεύρα με κάτι,είτε είναι πίσω,είτε το κάνει για αντίποινα στην άλλη ομάδα κλπ κλπ ...διάφορα δηλαδή.....με λίγα λόγια υπάρχει ένας άγραφος κανόνας από ένα level και μετά που στην ουσία προσδιορίζει τα skills.Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός.

Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί αλλά σίγουρα κάποιοι το θεωρούν σπαστικό.Σε μεγάλο βαθμό κι όλας,το έχω πετύχει πολλές φορες.Ο άγραφος κανόνας που λέγαμε....

Φιλικά πάντα :)

 

{p.S}Όταν έχει νεύρα ο άλλος,προσπαθεί να σου την ''πει'' και με διάφορα όπλα.Mε P90 για παράδειγμα....πράγμα χαζό βέβαια!!!

Ρε συ αυτοι μερικοι μαλον το παιρνουν πολυ σοβαρα, ενταξει ενα παιχνιδι παιζουμε δεν κανουμε προσομιωση για τον πολεμο και παντα παιζω deathmatch οτι ποιο απλο υπαρχει τα αλλα μοντελα δεν τα εχω παιξει γιατι ποιο πολυ αυτο μ αρεσει βγαινεις αμεσως αμα παιθανεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ αυτοι μερικοι μαλον το παιρνουν πολυ σοβαρα, ενταξει ενα παιχνιδι παιζουμε δεν κανουμε προσομιωση για τον πολεμο και παντα παιζω deathmatch οτι ποιο απλο υπαρχει τα αλλα μοντελα δεν τα εχω παιξει γιατι ποιο πολυ αυτο μ αρεσει βγαινεις αμεσως αμα παιθανεις 

E τότε τυχαίνεις συνεχώς σε περίεργους.Μη δίνεις σημασία!Φυσικά κι είναι απλά ένα παιχνίδι για να περάσει η ώρα μας.....

Σου εξήγησα όμως πιο πάνω τι γίνεται.Αν εσύ είσαι στο Α ή στο TS με το G3,είναι δύσκολο να σου πάρει kill ένας παίχτης από mid ή από pit.Αυτό λόγω skills του άλλου.Όχι ότι δε θα σε πάρει αλλά αρκετά δύσκολα.Εκτός αν δεν τον δεις ή έρθουν 2-3 μαζί.Πάντα μιλάω όταν παίζει ο άλλος με AK ή M4.Αν δεν φας headshot κατά 90% τον έχεις.

Ένας μέτριος παίχτης θα ζοριστεί γιατί δεν μπορεί,ένας καλός παίχτης όμως έχει τρόπους να σου πάρει kill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το τοπικ εχει γινει η χαρα του silver πραγματικα, οι 2-3 καλοι που εγραφαν εφυγαν δυστυχως.. Τι g3 ρε μεγαλε σοβαρα τωρα?? vs ak δε θα παρεις kill απο εναν dmg(και πολυ λεω) και πανω σε comp..

 

Απλα παιζεις με low ranks που εχουν μπει dm για να κανουν λιγο practice με τα οπλα που παιζουν στο comp και εσυ σπας νευρα με το auto για αυτο στη λένε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως μόνιμος κάτοικος gold εγώ έχω να πω ότι silver/gold απλά είναι γκρινιάρηδες και ως συνήθως φταίει οτιδήποτε άλλο εκτός απ τους ίδιους για τα πάντα, γι αυτό και γκρινιάζουν για τα auto

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετάβαση απο το 1,6 στο GO...Δεν εχω ιδέα απλά τι παίζει..αλλά σε σχέση με το 1,6 ειμαι άστα να πάνε..!!

Ορίστε κι το προφίλ μου εαν κανίζετε τιποτα mxd.... Im in...!

http://steamcommunity.com/profiles/76561198076641727/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε καμμια αλλαγη στο cs ?

 

μπηκα μετα απο καμμια βδομαδα και .. απο τα 280-300 φπς τωρα εχω 140-180 

 

δεν εχω κανει αλλαγες πισι

Μόνο update στη d2 έγινε (με αλλαγές στα fps στο συγκεκριμένο μαπ). 

Ποια maps έχεις δοκιμάσει να παίξεις ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα αρκετες πιστες

εκανα καθαρισμο ccleaner και ανεβηκα στα 220 αλλα και παλι κατι συμβαινει


Μόνο update στη d2 έγινε (με αλλαγές στα fps στο συγκεκριμένο μαπ). 

Ποια maps έχεις δοκιμάσει να παίξεις ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι gn2 και θελω να ανεβω mg απλα εχω να πεξω 2 μηνες και το εχω ξεχασει καπως κανω practice αλλα δεν ξερω σε πια maps να κανω και ποση ωρα περιπου.... μποριετε να πειτε κανα map ασ πουμε εγω μπαινω στο ulletical και κανω practice για καφελιδια αλλα θελω να μαθω peek σε γωνιες και πως να κινουμε στο map 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...