Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά γιατί οταν παίρνω το g3 ολοι με πετάνε και με κανουνε report; δηλαδή το οπλο ειναι νομιμο απο το παιχνιδι δεν τους αρεσει που ειμαι τοσο καλος με το sniper;  παιζω σε deathmatch και μονο dust 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά γιατί οταν παίρνω το g3 ολοι με πετάνε και με κανουνε report; δηλαδή το οπλο ειναι νομιμο απο το παιχνιδι δεν τους αρεσει που ειμαι τοσο καλος με το sniper;  παιζω σε deathmatch και μονο dust 

Το g3 το παίρνεις μόνο σε dm ή και σε competitive ; Αν ναι, τι ρανκ είσαι ; 

Το g3 πάντως δεν ειναι τόσο skilled όσο το awp ή το ak και το m4, γι' αυτό αρκετοί (ανάμεσά τους κι εγώ) το μισούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε, εγω mg1 οταν ημουν, το g3 το χρησιμοποιουσα μια χαρα και ας με λεγανε noob κτλ... Τους γυρους συνηθως τους νικουσα...Μονο οι αντιπαλοι κλεγανε, οι δικοι μου φυσικα και δεν ειχαν λογο να παραπονεθουν. Και οσο για το skill level, δεν με ενοιαζε καθολου, το οπλο ειναι μεσα στο παιχνιδι, αν δεν ειναι balaced το οπλο ας το φτιαξει η valve

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε βεβαια ετσι ειναι, το οπλο δεν ειναι ουτε καν με cheat ειναι μεσα στο παιχνιδι απλα δεν τους αρεσει να χανουνε δηλαδη εγω φταιω που ειμαι γρηγορος και οι αλλοι ειναι κοιμισμενοι;  βλεπεις πχ εναν καθεται και κοιταζει μονο εε δεν θα πατησω τη σκανδαλη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 120 fps που επαιζα στα max(επεφτε καμια φορα στα 90) ,τωρα ειμαι γυρω στα 70 μεσο ορο και πεφτει και στα 55...Γενικα δεν ειναι πλεον καλη για τις αδυναμες γραφικων. 

gtx 950m η gpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μ άρεσε καθόλου :mad:  να ξανά πάμε στην παλιά, εγώ νόμιζα θα κρατούσαν και την παλιά τι την έβγαλαν;  καλά αυτά τα καλντερίμια τώρα είναι σα να είσαι με τους τσιχαντιστες και κάνετε προπόνηση κάτι τέτοιο μου θυμίζει τι ξύλινα πατώματα και πόρτες είναι αυτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψεις για τη νέα d2 ; 

Προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου. 

Επίσης αυτό το skybox στο b έπρεπε να το ανοίξουν.

 

Δεν μ άρεσε καθόλου :mad:  να ξανά πάμε στην παλιά, εγώ νόμιζα θα κρατούσαν και την παλιά τι την έβγαλαν;  καλά αυτά τα καλντερίμια τώρα είναι σα να είσαι με τους τσιχαντιστες και κάνετε προπόνηση κάτι τέτοιο μου θυμίζει τι ξύλινα πατώματα και πόρτες είναι αυτά 

Έπαιξα 5 λεπτά και χάθηκα...Λες και παίζω την πίστα πρώτη φορά.Έχω 1500 ώρες στο παιχνίδι με τις περισσότερες να είναι d2 είτε dm είτε competitive.Δε μου φάνηκε άσχημη αλλά σίγουρα καμιά σχέση με την παλιά.Συνήθεια θέλει.

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν πρέπει να αλλάξω τα γραφικά μου.Δεν έχω και το πιο δυνατό μηχάνημα και νιώθω ότι λαγκάρω αλλά μπορεί να είναι και η ιδέα μου.Τώρα θα παίξω λίγο παραπάνω και θα επιστρέψω για να πω τις εντυπώσεις μου.Προς το παρόν μόνο dm γιατί ούτε kill δε βρίσκω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα 5 λεπτά και χάθηκα...Λες και παίζω την πίστα πρώτη φορά.Έχω 1500 ώρες στο παιχνίδι με τις περισσότερες να είναι d2 είτε dm είτε competitive.Δε μου φάνηκε άσχημη αλλά σίγουρα καμιά σχέση με την παλιά.Συνήθεια θέλει.

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν πρέπει να αλλάξω τα γραφικά μου.Δεν έχω και το πιο δυνατό μηχάνημα και νιώθω ότι λαγκάρω αλλά μπορεί να είναι και η ιδέα μου.Τώρα θα παίξω λίγο παραπάνω και θα επιστρέψω για να πω τις εντυπώσεις μου.Προς το παρόν μόνο dm γιατί ούτε kill δε βρίσκω :)

Εμένα μετά το update με την πίστα  αυτήν εχει πολυ lag πριν ηταν μια χαρα το παιχνιδι, πηγαν να κανουνε ενα καλο και τα κανανε χειρότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μετά το update με την πίστα  αυτήν εχει πολυ lag πριν ηταν μια χαρα το παιχνιδι, πηγαν να κανουνε ενα καλο και τα κανανε χειρότερα 

A άρα δεν είμαι ο μόνος...

Τώρα όσο αφορά την πίστα (μετά από λίγες ώρες παιχνιδιού) νομίζω πως την χάλασαν.Νομίζω έχασε την ''Dust'' καθώς οι αλλαγές είναι πολύ μεγάλες.Πολύ ''τσιμέντο'' για να το πω πιο απλά.Θυμίζει άλλες πίστες παρά dust.

Επίσης νιώθω ότι μεγάλωσε η πίστα,χωρίς βέβαια να έχει μεγαλώσει.Πχ στο τούνελ με την αλλαγή,έγινε πιο φωτεινό οπότε στο μάτι ''ψήλωσε''.Στο Α στο πίτ χωρίς τον τοίχο,απλώνει πολύ η πίστα.Τέσπα μη μακρυγορώ άλλο..... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A άρα δεν είμαι ο μόνος...

Τώρα όσο αφορά την πίστα (μετά από λίγες ώρες παιχνιδιού) νομίζω πως την χάλασαν.Νομίζω έχασε την ''Dust'' καθώς οι αλλαγές είναι πολύ μεγάλες.Πολύ ''τσιμέντο'' για να το πω πιο απλά.Θυμίζει άλλες πίστες παρά dust.

Επίσης νιώθω ότι μεγάλωσε η πίστα,χωρίς βέβαια να έχει μεγαλώσει.Πχ στο τούνελ με την αλλαγή,έγινε πιο φωτεινό οπότε στο μάτι ''ψήλωσε''.Στο Α στο πίτ χωρίς τον τοίχο,απλώνει πολύ η πίστα.Τέσπα μη μακρυγορώ άλλο..... :)

Ναι ισως φενεται ποιο μεγαλη, τωρα παλι εκανε ενα update εχτες σα να εφτιαξε λιγο η κατασταση, μπωρει και το lag εμενα να ειναι απο την γραμμη γιατι αρχισε παλι η cyta να μαζευει σφαλματα απο το κακο στο χειροτερο αυτη η εταιρεια, οσο αφορα την πιστα τωρα θελει συνηθεια, ειναι σα να παιζω απο την αρχη το counter 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ισως φενεται ποιο μεγαλη, τωρα παλι εκανε ενα update εχτες σα να εφτιαξε λιγο η κατασταση, μπωρει και το lag εμενα να ειναι απο την γραμμη γιατι αρχισε παλι η cyta να μαζευει σφαλματα απο το κακο στο χειροτερο αυτη η εταιρεια, οσο αφορα την πιστα τωρα θελει συνηθεια, ειναι σα να παιζω απο την αρχη το counter 

Εμένα νομίζω συνεχίζει να είναι το ίδιο.Α επειδή ξέχασα να το γράψω στο πρώτο μου ποστ,θεωρώ ότι είναι πολύ ωραία πίστα.Αλλά  για νέα κι όχι για dust II.Eιδικά για όσους παίζουν από το 1.6.Αλλά σαν πίστα είναι πολύ καλή για όποιον παίζει τον τελευταίο καιρό και δεν νιώθει ότι ''χάλασε'' η dust

Εδώ μπορείς να τσεκάρεις ακριβώς τις αλλαγές 

http://www.counter-strike.net/dust2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει ας με κάνει add στο steam γιατί έχω βαρεθεί τους Ρώσους.

Σε διάστημα ενός χρόνου το είχα παρατήσει το παιχνίδι 3 φορές, αλλά θέλω να το ανεβάσω ξανά dmg, γιατί είναι κρίμα να πάνε τόσες ώρες χαμένες.

Αυτή τη στιγμή είμαι mg1. 

Παίζω cache, mirage, inferno, vertigo, και d2 την οποία αποφεύγω όσο μπορώ. 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198050066032

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...