Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειχα να παιξω αρκετο καιρο, τώρα ειδα κατι για "trust" κλπ που έχει να κάνει με τη γενική δραστηριότητα του steam account σου. Εγώ που παιζω αραιά και που, ελπίζω να μη με βάζει με τη μούργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα να παιξω αρκετο καιρο, τώρα ειδα κατι για "trust" κλπ που έχει να κάνει με τη γενική δραστηριότητα του steam account σου. Εγώ που παιζω αραιά και που, ελπίζω να μη με βάζει με τη μούργα.

Έχε υπόψιν ότι trust =/= prime. 

Όταν παίζεις με trust παίζεις ακόμα και με non primers, ο αλγόριθμος μετράει όπως είπες τη γενική δραστηριότητα του steam account σου, πόσες ώρες στο csgo είναι ένα κριτήριο, όπως και πόσες ώρες έχεις στα υπόλοιπα games συνολικά (;;)στο steam account σου ένα άλλο κριτήριο, ακόμα ένα άλλο κριτήριο είναι αν σε κάνουν συχνά report. 

 

Πάντως παραδόξως όσα trust games έχω παίξει (έχω να παίξω 2 βδομάδες βέβαια) μόνο σε ένα παιχνίδι υπήρχε Ρώσος στην ομάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια βοήθεια. Για να παίξω με άλλους μου λέει ότι πρέπει να ειμαι στρατιώτης 2ρου βαθμού. Πως ανεβάζω τα xp μου;

Υ.Γ. Κάντε μου like αν απαντήσετε για να βρω πιο εύκολα την απάντηση σας! Ευχαριστώ κ καλημέρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια βοήθεια. Για να παίξω με άλλους μου λέει ότι πρέπει να ειμαι στρατιώτης 2ρου βαθμού. Πως ανεβάζω τα xp μου;

Υ.Γ. Κάντε μου like αν απαντήσετε για να βρω πιο εύκολα την απάντηση σας! Ευχαριστώ κ καλημέρα!

Παίζεις casual, deathmatch ή arms race και ανεβαίνεις. Πάνω από 1 ώρα δε θα σου πάρει λογικά. 

Τώρα στα Ελληνικά τα παραπάνω δε ξέρω πως γράφονται :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παίζω από εχτές, έκανα ποσά unlock σε avhevements αλλά στο 0 xp έχω μείνει. Κατέβασε χάρτες από το steam σωστά;

Όχι όχι και αν θες άλλαξε τη γλώσσα του παιχνιδιού γιατί η ελληνική μετάφραση είναι χάλια. (Για να το κάνεις αυτό πας library--> δεξί κλικ πάνω στο cs --> επιλέγεις properties (ιδιότητες) --> καρτέλα language (γλώσσα) και βάλε Αγγλικά)

 

Τώρα για να παίξεις casual, deathmatch για να πας level 2 κάνε ότι βλέπεις στις παρακάτω εικόνες. 

 

https://i.imgur.com/hVh68wW.jpg

 

https://i.imgur.com/vkAkXys.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...