Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατι αγοραζετε τα operations????

βασικα οποιος δεν παρασυρεται και δεν δινει λεφτα για κλειδια κουτιων και λοιπα βγαινει κερδισμενος απο τα operations 100%, ειδικα τις πρωτες μερες του operation που τα κουτια τα πουλας ακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ποτε δεν θα εδινα λεφτα για να παιξω αυτες τις πιστες...Casual μπαινω μονο για troll, DM παιζω μονο Dust2 αρα μενει competitive που στο competitive θα επαιζα μονο πιστες οι οποιες ειναι φτιαγμενες για να παιζονται competitively.

Δηλαδη στα καινουρια maps τι παιζετε, Competitive?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο προηγουμενο operation μπορουσες να παιξεις τα maps του και χωρις να το αγορασεις οποτε δεν αγοραζεις για αυτον τον λογο το operation. στην ουσια το αγοραζεις για να μπεις στο τριπακι των missions που ειναι κατι ενδιαφερον, για μενα τουλαχιστον, και για να σου dropαρει το νεο case το οποιο πουλιεται καλα και σιγουρα βγαζεις παραπανω λεφτα απο οσα εδωσες αν τα πουλας. αν και πλεον επειδη εχει μαζεψει πολυ κοσμο το csgo οι τιμες πεφτουν πολυ γρηγορα. καποτε το operation case πουλιοταν 2 ευρω για πολλες μερες τωρα απο τι βλεπω το νεο case εχει πεσει ηδη στα 70 λεπτα σε λιγοτερο απο 24 ωρες.

 

edit: Ηaris San η cache απο operation ηρθε ;) και ναι εγω πολλες φορες επαιζα σε competitive 2-3 maps του operation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο προηγουμενο operation μπορουσες να παιξεις τα maps του και χωρις να το αγορασεις οποτε δεν αγοραζεις για αυτον τον λογο το operation. στην ουσια το αγοραζεις για να μπεις στο τριπακι των missions που ειναι κατι ενδιαφερον, για μενα τουλαχιστον, και για να σου dropαρει το νεο case το οποιο πουλιεται καλα και σιγουρα βγαζεις παραπανω λεφτα απο οσα εδωσες αν τα πουλας. αν και πλεον επειδη εχει μαζεψει πολυ κοσμο το csgo οι τιμες πεφτουν πολυ γρηγορα. καποτε το operation case πουλιοταν 2 ευρω για πολλες μερες τωρα απο τι βλεπω το νεο case εχει πεσει ηδη στα 70 λεπτα σε λιγοτερο απο 24 ωρες.

 

edit: Ηaris San η cache απο operation ηρθε ;) και ναι εγω πολλες φορες επαιζα σε competitive 2-3 maps του operation

 

Η cache στην αρχη δεν μου αρεσε...Αλλα επειδη την εβλεπα συνεχεια απο τους pro την συνηθησα..Περισσοτερο σε αναγκαζουν να σου αρεσει μια πιστα παρα να σε αφησουν να διαλεξεις...Εμενα μου αρεσε η train αλλα την βγαλαν γιατι ηταν πολυ CT sided ( omg nuke -.-) και βαλαν cache,cobblestone & overpass. H cobble ακρως ακαταλληλη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η season νομίζω ότι είναι καλή map

 

Εχω δει και την παλια και την καινουρια (αυτη με τα χρωματα τα περιεργα,που ειναι σε Κινεζικο χωρο) αλλα πιστευω οτι δεν ειναι για competitve. Κανονικα οι πιστες στο competitive ειναι φτιαγμενες για να μπορεις να κανεις strats, να ριξεις κανα smoke κτλ τωρα μου φαινονται λιγο περιεργες... Επισης το cs πιστευω δεν το παιζεις για τα maps ουτε για να παιξεις καινουρια, το παιζεις γιατι απλα ειναι cs, δεν υπαρχει κατι αλλο σαν κ αυτο. Υπαρχουν ατομα που δεν ξερουν να παιζουν nuke ή mirage και θελουν να παιξουν τα καινουρια maps... Lame -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να συνδεθω σε games απο το GOTV εχει κανεις αλλο παρομοιο προβλημα???

βλεπω στο console και ειναι full απο τα errors

 

εκανα ελεγχο αρχειων απο το steam ειναι κομπλε

κανεις που μπορει να βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα ελεγχο αρχειων απο το steam ειναι κομπλε

κανεις που μπορει να βοηθησει?

 

Μερικες φορες που παταω watch σε καποιο match Μπορει να μου βγαλει ενα μηνυμα που λεει βαζουμε περισσοτερους proxy για να υποστηριξουμε περισσοτερους viewers κατι τετοιο και παταω ok, μετα ξανα watch και μπαινει. Τωρα αυτο που λες δεν παιζει..

Αν οντως εκανες verify local files, τοτε κανε delete το game και ξαναβαλτο. Ελπιζω να χεις κανει copy-paste το μηνυμα λαθους στο google πρωτα...Αν δεν το χεις κανει, στην πειρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες που παταω watch σε καποιο match Μπορει να μου βγαλει ενα μηνυμα που λεει βαζουμε περισσοτερους proxy για να υποστηριξουμε περισσοτερους viewers κατι τετοιο και παταω ok, μετα ξανα watch και μπαινει. Τωρα αυτο που λες δεν παιζει..

Αν οντως εκανες verify local files, τοτε κανε delete το game και ξαναβαλτο. Ελπιζω να χεις κανει copy-paste το μηνυμα λαθους στο google πρωτα...Αν δεν το χεις κανει, στην πειρα...

 

το δοκιμασα και αυτο φιλε αλλα τιποτα. το προβλημα δημιουργηθηκε απο το update που εκαναν. διορθωσαν καποια bug που ηθελες να συνθεθεις σε casual games φιλων και σου βγαζε οτι ηταν γεματο και δημιουργηθηκε αυτο τωρα..

διαβαζω στο steam community οτι εχουν παρα πολλοι το ιδιο προβλημα αλλα το μονο που βλεπω να νοιαζει στο μεγαλυτερο μερος της κοινοτητας ειναι τα drops...... ουτε τα lags στα καινουρια map ουτε τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάμποσα cases και τις άλλες βλακειούλες που παίρνεις.

Δεν με ενδιαφέρουν καθλολου τα skins στα όπλα αφού δεν προσφέρουν καμία λειτουργικότητα.

 

Το μόνο που προσφέρουν είναι η διαφοροποίηση; άρα εμένα που δεν με ενδιαφέρει να τα πουλήσω; υπάρχει περίπτωση να μου χρησιμεύσουν σε κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάμποσα cases και τις άλλες βλακειούλες που παίρνεις.

Δεν με ενδιαφέρουν καθλολου τα skins στα όπλα αφού δεν προσφέρουν καμία λειτουργικότητα.

 

Το μόνο που προσφέρουν είναι η διαφοροποίηση; άρα εμένα που δεν με ενδιαφέρει να τα πουλήσω; υπάρχει περίπτωση να μου χρησιμεύσουν σε κάτι;

 

Tο μονο που προσφερουν ειναι αισθητικη, τιποτα αλλο... Αμα αρχισεις και ανεβαινεις κανα rank και κολλησεις με το game τοτε ισως να σου αρεσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...