Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλέον το έχω αραιώσει πολύ το game. Παίζω 1-2 match στις 3 μέρες και αν. Έρχεται νέο κύμα με games αυτήν την περίοδο, οπότε με βλέπω να απομακρύνομαι όλο και πιο πολύ. Πάντως έπαιξα ένα comp σήμερα και μου έριξε στο τέλος M4A1 Nitro (Field Tested), 2.77 ευρώ αξία στο market. Καλό γέμισμα για τον κουμπαρά το steam για τις χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις. :P

 

Γμσ τα και εγω μονο DM παιζω πλεον ισα ισα για τον χαβα, το πολυ να μπω κανα pug σε ESEA γιατι εχω 1 μηνα subscription...Οντως εχει βγει και το middle earth τωρα :P Πιστευω ειναι μεχρι να μας ξαναπιασει η καβλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χθες μου βγήκανε ΟΛΑ τα flinch frags από Quake 3 Arena era. 

 

περιτό να πω ότι με κατηγόρησαν για cheat ΣΕ ΟΛΑ ta games χθες. Η αλήθεια είναι ότι για 1η φορά μετά από καιρό δεν με ταλαιπώρησε ο καρπός, είχα και high effect από τα χάπια για την γρίπη ... ΠΑΝΙΚΟΣ. 

 

Αν και το deagle το καταστρέψανε, Οι Juans Deags κάνανε αρκετές εμφανίσεις - 4 shots 4 HS in a round. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Μια ερώτηση αρχάριου.Δεν μου εμφανίζει ενα groupaki (deathmatch) με τις πίστες castle,black gold...etc,όπως και το quick play community (εδώ και μερικές μέρες).Δεν πείραξα κάτι,απλά 2-3 μέρες έλειπα κι έπαιζε ένας ξάδερφός μου.Το παιδί μου είπε ότι ούτε αυτός πείραξε τίποτα.Παίζει να έκανα καμια μλκα εγώ?

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε πωλητηριο σε πολλα weapons που ειχα βγαλει απο drop / ανταλλαγες κτλ για να παρω το shadow of mordor.. Ξενερωσα λιγο αλλα δεν βαριεσαι.

Α έχει και τέτοια ε?Δεν εχω ιδέα απο αυτά...Τι φάση?Πως λειτουργεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε πωλητηριο σε πολλα weapons που ειχα βγαλει απο drop / ανταλλαγες κτλ για να παρω το shadow of mordor.. Ξενερωσα λιγο αλλα δεν βαριεσαι.

 

 

Τι πουλησες και μαζεψες τοσα? Το middle earth εχει κανα 50αρι στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζίφος η Κυριακή :P

 

Βγαλαν τα music kits... http://blog.counter-strike.net/index.php/2014/10/10432/

 

Πραγματικα γελοιο...Κατω στην σελιδα εχει και links για το market... 10-15 ευρω να αλλαξεις τους ηχους του παιχνιδιου!! Που κανονικα πρεπει να τους εχεις κλειστους γιατι μεσα στο παιχνιδι σου πρηζει μπαλες... Aκομα και plant να κανεις ακους μουσικη, αντι να σκανε τα παντα να ακους βηματα -_-

 

Αυτη η valve αν εχει βγαλει τα φραγκα της ζωης της απο τα skins, γιατι εκει παιζουν τα καλα λεφτα οχι στην αγορα του παιχνιδιου... Και αντι να βγαλει 128 tick servers, να φτιαξει κανα bug (μεχρι προτινος δεν με αφηνε να βαλω servers στους favorites!), να φτιαξει το anticheat !!! Ελεος αυτο το VAC, υπαρχουν τοσα sites που πουλανε cheats και κανεις συνδρομη κανονικα (250 το χρονο η αλλιως παει ανα μηνα) για να σου βγαζουν παντα cheats αναλογα με τα updates που γιναν... Αν ειναι δυνατον!!!! To overwatch δεν αρκει! Aυτοι καθονται και βγαζουν music kits!!! asdfasdasdasd

Volvo get your shit together!!! :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαλαν τα music kits... http://blog.counter-strike.net/index.php/2014/10/10432/

 

Πραγματικα γελοιο...Κατω στην σελιδα εχει και links για το market... 10-15 ευρω να αλλαξεις τους ηχους του παιχνιδιου!! Που κανονικα πρεπει να τους εχεις κλειστους γιατι μεσα στο παιχνιδι σου πρηζει μπαλες... Aκομα και plant να κανεις ακους μουσικη, αντι να σκανε τα παντα να ακους βηματα -_-

 

Αυτη η valve αν εχει βγαλει τα φραγκα της ζωης της απο τα skins, γιατι εκει παιζουν τα καλα λεφτα οχι στην αγορα του παιχνιδιου... Και αντι να βγαλει 128tick servers, να φτιαξει κανα bug (μεχρι προτινος δεν με αφηνε να βαλω servers στους favorites), να φτιαξει το anticheat !!! Ελεος αυτο το VAC, υπαρχουν τοσα sites που πουλανε cheats και κανεις συνδρομη κανονικα (250 το χρονο η αλλιως παει ανα μηνα) για να σου βγαζουν παντα cheats αναλογα με τα updates που γιναν... Αν ειναι δυνατον!!!! To overwatch δεν αρκει! Και αυτοι καθονται και βγαζουν music kits!!! asdfasdasdasd Volvo get your shit together!!! :@

 

Λογικα θα παιζει καμια συμφωνια κατω απο το τραπεζι με pugs οπως ESEA , δεν βρισκω αλλη λογικη απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα παιζει καμια συμφωνια κατω απο το τραπεζι με pugs οπως ESEA , δεν βρισκω αλλη λογικη απαντηση

 

Τεςπα Παντως αν θελετε να δοκιμασετε 128 tick servers, pug style, for free ειναι το:

www.faceit.com ,  

http://cevo.com/hub/csgo/#/login,  

Και παιζει να εχει και το esl δεν το εχω δοκιμασει ομως!

 

Στο faceit μια φορα που επαιξα δεν ξερω γιατι αλλα κατι γινοταν και ειχα drop fps και εβλεπα σχεδον καρε... Προφανως το pc μου δεν εχει προβλημα (της υπογραφης μου). Και αλλοι ειχαν θεμα παντως...

Στο cevo που επαιξα ηταν κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...