Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Ποιες οι διαφορές του Directors Cut και άνοιξαν νέα σελίδα στο Steam?

το παιχνίδι είναι νέα έκδοση του Death Stranding με τεχνικές βελτιώσεις και περισσότερο περιεχόμενο. Η έκδοση PC περιλαμβάνει επίσης cross-over περιεχόμενο από Half-Life και Cyberpunk 2077, καθώς και κοσμητικά καλούδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ετοιμάζομαι να το αρχίσω, να περιμένω ;

Εγω θα περιμενω παντως

Πιο πολυ για τις τεχνικές βελτιώσεις που λενε

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και εγω που περιμενα περιμεντε να βγει η DC και το πιανετε μετα. Half Life και CP2077 εχει ηδη η απλη εκδοση στον υπολογιστη η DC θα φερει κυριως νεους μηχανισμους για πιο ευκολη διασχυση του κοσμου καποιες βελτιωσεις στο σακιδιο που κουβαλαει ο χαρακτηρας και τους αγωνες racing. Η εκδοση για κονσολες δεν ειχα τις αποστολες Half Life/CP2077 και εκει θα πανε και οι νεες τεχνικες βελτιωσεις οχι στον υπολογιστη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/1/2022 στις 12:31 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

ζούμε στο 2022, καλημέρα! Προχωράμε!

Οπισθοδρομούμε θες να πεις

Επεξ/σία από petran79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, firepc είπε

Γιατί βγαίνει αυτό είπαμε?

Επίσης στην κονσόλα κοστίζει 10€ το upgrade από την αρχική έκδοση, εδώ γιατί να είναι δωρεάν? Αυτοί να μη ζήσουν δηλαδης? Κλέφτες να γίνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.dsogaming.com/news/here-are-the-pc-system-requirements-for-rainbow-six-extraction/

2060 για 1440p high? Σώπα. Ή μέτρια γραφικά θα έχει ή πολύ καλό optimization. Πάντως μου αρέσει που όσο ανεβαίνει η ανάλυση ζητάνε και καλύτερο cpu, lol. Δεν έχει νόημα

https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/take-a-look-at-these-amazing-fan-remakes-of-resident-evil-1-resident-evil-code-veronica/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα..χαζευοντας κατι βιντεακια στο youtube επεσα πανω στην σειρα metal gear solid που δεν εχω ασχοληθει ποτε αλλα παντα ηθελα..νομιζω πως ηρθε ο καιρος αλλα ειπα να ρωτησω εδω μεσα πρωτα.

Εχει κανεις ιδεα τι γινετε με το στορυ του?πρεπει να τα πιασω ολα απο την αρχη?και αν ναι η ορωτη τριλογια παιζεται ακομα?μηπως εχει βγει κανα remake για το pc?

Δωστε μου λιγο τα φωτα σας οι γνωστες αν μπορειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kjtzemis είπε

Καλησπερα στην παρεα..χαζευοντας κατι βιντεακια στο youtube επεσα πανω στην σειρα metal gear solid που δεν εχω ασχοληθει ποτε αλλα παντα ηθελα..νομιζω πως ηρθε ο καιρος αλλα ειπα να ρωτησω εδω μεσα πρωτα.

Εχει κανεις ιδεα τι γινετε με το στορυ του?πρεπει να τα πιασω ολα απο την αρχη?και αν ναι η ορωτη τριλογια παιζεται ακομα?μηπως εχει βγει κανα remake για το pc?

Δωστε μου λιγο τα φωτα σας οι γνωστες αν μπορειτε. 

Και μόνο το τελευταίο να πιάσεις είσαι οκ. Τα άλλα είναι υπερβολικά παλιά για να τα ξεκινήσεις τώρα. Στην ίδια κατηγορία με εσένα είναι και εγώ.

Το πιο πρόσφατο δοκίμασε το πάντως. Το gameplay είναι εξαιρετικό. Ατμόσφαιρα, cinematics σε υψηλό επίπεδο. Έχει το ανήκουστο πάντως ότι κάποιες πιστες στο τέλος επαναλαμβάνονται σε μεγαλύτερη δυσκολία.

Γενικά πάντως, θετική εμπειρία. Και με ούτε 5 ευρώ που έχει, μην το σκέφτεσαι καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Brandtobrand είπε

Και μόνο το τελευταίο να πιάσεις είσαι οκ. Τα άλλα είναι υπερβολικά παλιά για να τα ξεκινήσεις τώρα. Στην ίδια κατηγορία με εσένα είναι και εγώ.

Το πιο πρόσφατο δοκίμασε το πάντως. Το gameplay είναι εξαιρετικό. Ατμόσφαιρα, cinematics σε υψηλό επίπεδο. Έχει το ανήκουστο πάντως ότι κάποιες πιστες στο τέλος επαναλαμβάνονται σε μεγαλύτερη δυσκολία.

Γενικά πάντως, θετική εμπειρία. Και με ούτε 5 ευρώ που έχει, μην το σκέφτεσαι καν.

Το θεμα μου ειναι τι γινετε με την ιστορια του παιχνιδιου γιαυτο θα ηθελα να τα εχω παιξει ολα.

Ψηνομαι πολυ και για το 4 guns of the patriots αλλα το συγκεκριμενο αποτι εψαξα λιγο δεν υπαρχει για καμια αλλη πλατφορμα περαν του ps3.εκτος και αν κανω λαθος.

Επισης μπηκα και αγορασα κωδικο για το steam για την definetive edition που δινει το 5 μαζι με το ground zero, το πηρα στα 5Ε απο instantgaming...εκει ειδα πως εχει διαθεσιμα το 1 και 3 και γραφουν release 2022...εψαξα ελαχιστα αλλα δεν καταφερα να βρω πολλα παρα μονο οτι ακουγοτανε για remake στο ps5..αληθεια ψεμα δεν εχω ιδεα.Εχεις ακουσει εσυ κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως θες να ακολουθήσεις το story πρεπει να τα παιξεις ολα , αλλιως βιντεο στο youtube walkthrough.

παντως για μενα το 1 ηταν το καλύτερο απο ολα και το επαιξα την εποχη που υπήρχε το 4, αν δεν σε ενοχλουν τα γραφικά τοσο αξιζει να τα παιξεις με την σειρα και ετσι θα εκτιμησεις την εξέλιξη που υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kjtzemis είπε

Καλησπερα στην παρεα..χαζευοντας κατι βιντεακια στο youtube επεσα πανω στην σειρα metal gear solid που δεν εχω ασχοληθει ποτε αλλα παντα ηθελα..νομιζω πως ηρθε ο καιρος αλλα ειπα να ρωτησω εδω μεσα πρωτα.

Εχει κανεις ιδεα τι γινετε με το στορυ του?πρεπει να τα πιασω ολα απο την αρχη?και αν ναι η ορωτη τριλογια παιζεται ακομα?μηπως εχει βγει κανα remake για το pc?

Δωστε μου λιγο τα φωτα σας οι γνωστες αν μπορειτε.

1000 φορές καλύτερα τα 2 πρώτα top down παιχνίδια δεκαετία 80.

Μάλιστα το πρώτο είχε βγει σε ανανεωμένη έκδοση και για Windows. Το δεύτερο και καλύτερο δυστυχώς μόνο με εξομοιωτή παιζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...