Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ενώ τα έξοδα που έχει το μαγαζί για να μεταφέρει το προϊον (και στο τέλος να μην το πάρει ο αγοραστής) δεν τα λογαριάζεις όμως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ το έχω παραγγείλει αλλά δεν έχω πάει να το πάρω ακόμη... Μέχρι της 5/6 διορία να περάσω να το πάρω...

 

Αξίζει να πάω να το πάρω η όχι;

ω ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατε τα παραγγελνετε και μετα τα γραφετε στα @@@@@@ σας. Ομως πολυς κοσμος οπως και εγω που το θελει η εφαγε ακυρο η περιμενει 2 βδομαδες!!!

πολύ σωστός! το eshop δειχνει μεγαλη ανεκτικοτητα σε αυτον τον τομεα. και βαζω και τον εαυτο μου μεσα που συνολικα πρεπει να τους εχω ριξει ακυρο 2 φορες που δε πηγα να παραλαβω παρα τα μηνυματα και τις ειδοποιησεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση προς οσους εχουν παραλαβει ειτε το V3 των 14.49, ειτε την αντιπροταση το V3A των 19.90

 

Τα pads σιλικονης υπηρχαν μεσα?

Για να καταλαβετε τι εννοω, δειτε στα παρακατω βιντεο

 

Βιντεο 1 στο 1:51

 

Βιντεο 2 στο 6:08

 

 

Φενεται και στην φωτογραφια απο το review που ποσταρε ο @christakos07, την οποια και επισυναπτω στο τελος του ποστ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πολύ καλή τιμή! Έκανα κι εγώ μια παραγγελία. :D

 

Το ποντικάκι το έχω 3 μήνες

 

Το τσίμπησα κ εγώ μιας και το g400 άφησε χρόνους.

Για τους αγγλομαθείς της παρέας ένα ωραίο review εδώ.

 

 

Με λίγες ώρες χρήσης φαίνεται ωραίο ποντικάκι!.

 

δεν με βόλεψε καθόλου το συγκεκριμένο

 

 

Το παρέλαβα κι εγώ

 

 

Παρέλαβα και εγώ

 

μια απο τα ιδια φιλε μου και μενα με κουραζει

 

post-92018-0-82387600-1401802881_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά σας δίνει εναλλακτική με 20€ σε ποντίκι που το έχουν στα 40 κι εσείς κράζετε το κατάστημα; Με συγχωρείτε αλλά είναι ίσως η καλύτερη αντιμετώπιση που έχουμε να δούμε εδώ και μήνες από άλλα καταστήματα σε τέτοιες περιπτώσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά σας δίνει εναλλακτική με 20€ σε ποντίκι που το έχουν στα 40 κι εσείς κράζετε το κατάστημα; Με συγχωρείτε αλλά είναι ίσως η καλύτερη αντιμετώπιση που έχουμε να δούμε εδώ και μήνες από άλλα καταστήματα σε τέτοιες περιπτώσεις.

Συμφωνώ εφόσον είναι η version με τα εξτρα pads, διαφορετικά θα μπορούσαν απλά να πουν τέλος η προσφορά στα 15 τώρα το δίνουμε 20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση προς οσους εχουν παραλαβει ειτε το V3 των 14.49, ειτε την αντιπροταση το V3A των 19.90

 

Τα pads σιλικονης υπηρχαν μεσα?

Για να καταλαβετε τι εννοω, δειτε στα παρακατω βιντεο

 

Βιντεο 1 στο 1:51

 

Βιντεο 2 στο 6:08

 

 

Φενεται και στην φωτογραφια απο το review που ποσταρε ο @christakos07, την οποια και επισυναπτω στο τελος του ποστ

Τι ελαφακια είναι αυτά στο γραφείο;υποπτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>πατε τα παραγγελνετε και μετα τα γραφετε στα @@@@@@ σας. Ομως πολυς κοσμος οπως και εγω που το θελει η εφαγε ακυρο η περιμενει 2 βδομαδες!!!</p>

 

Από την στιγμή που το πρόλαβα δικαίωμα μου είναι να πάω η και να το "μετανιώσω" φίλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την στιγμή που το πρόλαβα δικαίωμα μου είναι να πάω η και να το "μετανιώσω" φίλε..

 

Σαφώς αλλά όταν μιλάμε για προσφορά της τάξης άνω του 50% άρα μεγάλη ζήτηση-μικρή προσφορά καλό θα ήταν να μην την κόβουμε από κάποιον που πραγματικά ήθελε το ποντίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...