Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερωρηση ρε παιδια.

Εχω περασει το παιχνιδι στον ssd αλλα επειδη εχει τιγκαρει θελω να το βγαλω και να το περασω στον HDD.

Μπορω να αφησω καποιον φακελο του παιχνιδιου μεσα στον ssd για να τρεχει πιο γρηγορα το παιχνιδι και να περασω το υπολοιπο στον αλλο δισκο;

Το ρωταω γιατι ειχα διαβασει κατι παρομοιο πριν λιγο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αριστερα μετα το τουνελ και πας μετα ολο επανω εχει κατι σκαλακια στα αριστερα σου και ολο ευθεια πηδας απο τον γκρεμο,εχω λιωσει witcher 2 αλλιως θα εμπαινα να σας πω τον δρομο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γάβρε, έχανα τον δρόμο στο τούνελ (τι φως και Νικολούλη) και μετά τρέχαμε να σώσουμε το ρολόι. Πού στρίβουμε; :P

Γ@μw την καταδίκη μου με τον παλιόδρομο... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το 6 δισκάκι είχε μια μικρή γρατζουνιά. Το καθάρισα καλά όπως όλα πριν να βάλω και τελικά έγινε η εγκατάσταση. Κατέβασε 5GB Update και όλα μια χαρά.

Το παιχνίδι είναι φοβερό μέχρι στιγμής.
Επιτέλους ένα καλό παιχνίδι! Επιτέλους!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γάβρε, έχανα τον δρόμο στο τούνελ (τι φως και Νικολούλη) και μετά τρέχαμε να σώσουμε το ρολόι. Πού στρίβουμε; :P

  

Γ@μw την καταδίκη μου με τον παλιόδρομο...

 

Είμασταν λίγο άτυχοι που δε μπορέσαμε να κάνουμε το κόλπο με το Karuma.

Το κοίταξα τώρα στο youtube και δουλεύει.Το μεσημέρι το καταφέραμε με τον Dreamer.

Θα τα καταφέρουμε και εμείς αύριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αριστερα μετα το τουνελ και πας μετα ολο επανω εχει κατι σκαλακια στα αριστερα σου και ολο ευθεια πηδας απο τον γκρεμο,εχω λιωσει witcher 2 αλλιως θα εμπαινα να σας πω τον δρομο :P

 

Εκείνο το σημείο το θυμάμαι, δίπλα στο φρούριο και το κάναμε οκ. 

Αλλά την πρώτη φορά που μπαίνουμε στο τούνελ, πού στρίβουμε, εκεί για τα χώματα και την κοφτή ανηφόρα που είχε μπάτσο. Ακολουθόντας το τούνελ φεύγαμε πολύ εκτός πορείας από το waypoint.

Κάτι μου ξέφευγε τελείως. :(

 

Θα δούμε και σήμερα, θέλουμε χρήμα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη μουσική συμφωνώ, νομίζω πως έχει το πιο αδύναμο soundtrack της σειράς και σα σύνολό του μετριότατο. Για μένα

 

Vice City = τέλειο

San Andreas = πάρα πολύ καλό και ταιριαστό αλλά ως εκεί

GTA IV = συμπαθητικό, με μερικές καλές στιγμές (Ράδιο Μόσχα :D) και In the air tonight όταν περνάς πάνω από γέφυρα τη νύχτα (και ωραίος τζαζ σταθμός) αλλά ως εκεί

GTA V = μετριότατο ως κάτω του μετρίου.

 

Επίσης όσο πάνε βάζουν και περισσότερα κομμάτια οπότε και τα αξιοπρόσεκτα χάνονται και το πράγμα γίνεται ασύνδετο. Ουκ εν τω πολλώ το ευ, πραγματικά.

Κάθε πέρσι και καλύτερα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα σε ενα ποστ για πιο συντομο δρομο.Στην γεφυρα λεει που περνας το ποταμι κανεις δεξια στον χωματοδρομο πας ολο ευθεια και βγαινεις κατευθειαν στην βαρκα.Δηλαδη δεν χρειαζεται να ανεβουμε καθολου το βουνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...