Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτες πάντως, αφού πήρα τον Fever δικάβαλο στην μηχανή, δεν άφησα unbreakable εμπόδιο για εμπόδιο. :P

δεν είναι crew αυτό,είναι οι DUKES!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες πάντως, αφού πήρα τον Fever δικάβαλο στην μηχανή, δεν άφησα unbreakable εμπόδιο για εμπόδιο. :P

Αφού δεν πήγαμε και έτσι, πάλι καλά να λες... 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όλο σκέφτομαι να ανοίξω πάλι το Shadowplay για τα "bloopers".

 

Όπως π.χ. όταν μου "ανοίξατε" την πόρτα στην τράπεζα, η πόρτα ξανάκλεισε όταν η ρουκέτα μου πήγαινε να βγει έξω.

Ευτυχώς που έμεινα με 20% health, αλλά ήταν πολύ Mr. Bean κατάσταση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδία. Μια ερώτηση:

Θέλω να πάρω την physical έκδοση για τη συλλογή μου, αλλά στο pc που θέλω να το εγκαταστήσω δεν έχω DVD drive. Μπορώ να το κάνω download με το activation code που φαντάζομαι πως θα έχει μέσα στο κουτί;

Αυτό έχω κάνει σε άλλες περιπτώσεις παιχνιδιών που παίζουν μέσω steam, απλά δεν είμαι σίγουρος αν έχει κάποια ιδιαιτερότητα το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες κανενας κωδικος για να παρω το μπατσικο ? :P

εψαξα αλλα δεν βρηκα..μονο για ελικοπτερα εχει και για μερικα αλλα αμαξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδία. Μια ερώτηση:

Θέλω να πάρω την physical έκδοση για τη συλλογή μου, αλλά στο pc που θέλω να το εγκαταστήσω δεν έχω DVD drive. Μπορώ να το κάνω download με το activation code που φαντάζομαι πως θα έχει μέσα στο κουτί;

Αυτό έχω κάνει σε άλλες περιπτώσεις παιχνιδιών που παίζουν μέσω steam, απλά δεν είμαι σίγουρος αν έχει κάποια ιδιαιτερότητα το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Από όσο γνωρίζω, από τη στιγμή που αγοράζεις την κουτάτη έκδοση, μπορείς να περάσεις τον κωδικό στο social club της RockStar και στη συνέχεια να κατεβάσεις το παιχνίδι... Αν κάνω κάπου λάθος, ας με διορθώσει ο επόμενος...

 

Υγ. Υπομονή για το "κατέβασμα" των 60+ gb...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Dukes πέρναγαν πάνω από τα εμπόδια, δεν έσκαγαν πάνω τους. :P

 

ωραιά λοιπόν! ήρθε η ώρα να πάμε για stunt races!!! :-D

 

για την ιστορία,σας περιμένουμε όλους στο crew μας.Σας περιμένουμε στο teamspeak μας:

TEAMSPEAK server ,IP:31.220.31.54:9988

 

Noob Greek Players

 

με άπειρο γέλιο και φιλικά παλικάρια και κοπέλες!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιά λοιπόν! ήρθε η ώρα να πάμε για stunt races!!! :-D

 

για την ιστορία,σας περιμένουμε όλους στο crew μας.Σας περιμένουμε στο teamspeak μας:

TEAMSPEAK server ,IP:31.220.31.54:9988

 

Noob Greek Players

 

με άπειρο γέλιο και φιλικά παλικάρια και κοπέλες!

Ασε η δικια μου μολις αρχιζει να παιζει δεν ξεκολλαει.Τι ηθελα και τις εμαθα να παιζει χαχαχα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ασε η δικια μου μολις αρχιζει να παιζει δεν ξεκολλαει.Τι ηθελα και τις εμαθα να παιζει χαχαχα.

 

Όλοι (λέμε τώρα) οι gamers θέλουν κοπέλα gamer, μέχρι να αρχίσει να τους παίρνει την θέση στο PC / console. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ονειρο που εγινε εφιαλτης τελικα χαχαχα.Αφου σκεφτομαι να της φτιαξω κανα pc να μην πριζει εμενα :P

 

Αδερφέ και καινούριο pc να της φτιάξεις, το δικό σου gamepad θα αρπάζει... Αφού το ξέρεις! Όλα είναι θέμα παρέας (εμείς είμαστε αυτή  :devil: ) αλλά και μίας ... αδύριτης ανάγκης κάθε γυναίκας να περάσει το δικό της, σπάζοντας ενίοτε τα νεύρα του συντρόφου της...  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pε εχει πωρωθει.Εδω βλεπει ονειρα οτι κλεβουμε λεωφορεια με χειρομβοβιδες και τετοια χαχαχα.Ο μαστιχας εχει χαθει απο προχθες.Λες να τον εδεσε τελικα η δικια του? χαχαχ :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γάβρε, έχανα τον δρόμο στο τούνελ (τι φως και Νικολούλη) και μετά τρέχαμε να σώσουμε το ρολόι. Πού στρίβουμε; :P

 

 

αριστερα μετα το τουνελ και πας μετα ολο επανω εχει κατι σκαλακια στα αριστερα σου και ολο ευθεια πηδας απο τον γκρεμο,εχω λιωσει witcher 2 αλλιως θα εμπαινα να σας πω τον δρομο :P

 

Ο τροπος που ηξερα και ειχαμε κανει καποιες φορες ηταν οτι πριν το τουνελ, ανεβαιναμε αριστερα πανω το βουνο, περναγαμε στο απεναντι και απο καπου εκει πηδαγαμε με το αλεξιπτωτο χωρις να σκοτωθουμε :P

 

Με το Kuruma πρωτη φορα εχθες το ακουσα και πρεπει να το κοιταξουμε. Ειναι λιγο υπερβολικος εκεινος ο δρομος απο το βουνο μπορω να πω αλλα πολυ καλυτερος απο το να ακολουθησουμε την κιτρινη διαδρομη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...