Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασε αδερφέ αν βαρέθηκες το gta v , κλειστο το ριμάδι, πούλα το και κανε συνδρομή στο σουβλατζίδικο της γειτονιας μεχρι του χρόνου που θα βγουν τα πρώτα vr hardware ,οπου εκει φυσικα μπορείς να πουλήσεις το κορμι σου για να παρεις τουμπανοτεράστιο μηχανημα για να σηκώνει το VR. Αν βαρεθείς και εκεί απλα ανέβα στη ταράτσα και μετρα 100 βήματα στην ευθεία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αρχίζω και ανησυχω.. Η δικιά μου τη μια μαζεύει τριαντάφυλλα και μου κανει την ευαίσθητη και γεμάτη αισθήματα και την αλλη εκτελεί εν ψυχρώ ατομα στο GTA βρίζοντας και καταργιώντας όποιον βρεθεί μπροστά της.. Υπάρχει θέμα!

 

 

Φίλε πρόσεξε τι λες, γιατί κάτι μου λέει ότι θα είσαι ο επόμενος στη λίστα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρει ότι χρειάζεται άλλο ένα mod για να το κάνεις να δουλέψει. Για δώστε κανένα link. Ή κατεβάζω μόνο αυτό που μου δείχνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μοντς αυτα ειναι και για το offline κομματι?

Ε ναι, αν και πρέπει κάποιος να διαβεβαιώσει ότι ακόμα και στο single player να τα χρησιμοποιήσεις μόνο, ότι δεν θα σου ρίξουν κανένα ban στο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φυσιολογικό, που μετά από 4 ώρες το βαρέθηκα?

Απόλυτα. Απλά δεν σου αρέσει το παιχνίδι. Εμένα ας πούμε δεν μου αρέσει καθόλου το Skyrim που όλοι το θεωρούν καλό.

 

Ασε αδερφέ αν βαρέθηκες το gta v , κλειστο το ριμάδι, πούλα το και κανε συνδρομή στο σουβλατζίδικο της γειτονιας μεχρι του χρόνου που θα βγουν τα πρώτα vr hardware ,οπου εκει φυσικα μπορείς να πουλήσεις το κορμι σου για να παρεις τουμπανοτεράστιο μηχανημα για να σηκώνει το VR. Αν βαρεθείς και εκεί απλα ανέβα στη ταράτσα και μετρα 100 βήματα στην ευθεία.

Σου αρέσουν και τα Indies μήπως;

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν σας λενε μερικοι οτι το βαριουνται, τους κραζετε, ολα τα gta αναγκαστικα βασιζονται στο ιδιο interface και στυλακι, ναι ειναι διαφορετικο και καλυτερο, αλλα και παλι αν εχεις λιωσει τα υπολοιπα gta καποια στιγμη θα το βαρεθεις και αυτο.

 

ασχετως που το θεωρουσα overrated παντα σαν game αλλα νταξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λες και Last of Us.
Είναι ένα καλοδουλεμένο παιχνίδι. Από τα καλά. 
Απλά έχουμε φτάσει στο σημείο τα καλά παιχνίδια να τα θεωρούμε αριστουργήματα επειδή τα μέτρια απλά δεν παίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν σας λενε μερικοι οτι το βαριουνται, τους κραζετε, ολα τα gta αναγκαστικα βασιζονται στο ιδιο interface και στυλακι, ναι ειναι διαφορετικο και καλυτερο, αλλα και παλι αν εχεις λιωσει τα υπολοιπα gta καποια στιγμη θα το βαρεθεις και αυτο.

 

ασχετως που το θεωρουσα overrated παντα σαν game αλλα νταξ

Νομίζω η βαρεμάρα για την οποία μιλάτε είναι ουσιαστικά ο κορεσμος που έχει επέλθει παίζοντας συνέχεια τα δια και τα ίδια με κάποιες αλλαγες στο περιτύλιγμα. Η λύση; Ειτε κάνετε ένα διάλλειιμα απο το gaming , είτε περιμένετε το επόμενο breakthrough που είναι το VR.

 

Tα indy games μπορει να αποτελέσουν μια προσωρινή λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λες και Last of Us.

Είναι ένα καλοδουλεμένο παιχνίδι. Από τα καλά. 

Απλά έχουμε φτάσει στο σημείο τα καλά παιχνίδια να τα θεωρούμε αριστουργήματα επειδή τα μέτρια απλά δεν παίζονται.

 

Τα εχω λιωσει και τα δυο, το Last of Us ειναι στο τοπ 10 μου αλλα αν εξαιρεσεις το στορυ σε ολα τα αλλα το GTA V ειναι καλυτερο.

 

Στην ατμοσφαιρα ειναι ιδια απλα το ενα εχει creepy και καταθλιπτικη το αλλο ειναι αλλη φαση, πχ η αισθηση που εχει η υποπεριοχη στο Vinewood ή η αισθηση να ταξιδευεις στον επαρχιακο δρομο να ακους τον ηχο απο τα αυτοκινητα που ερχονται στο αντιθετο ρευμα και στο βαθος να βλεπεις χωρια και βουνα και να ξερεις οτι ολα αυτα μπορεις να τα εξερευνησεις.

 

InfernoN υπερτιμημενο το πιο ολοκληρωμενο παιχνιδι εβερ? Με γραφικαρες, λεπτομεριαρες, αψογο τεχνικο τομεα, πλουραρισμο στο gameplay ως εκει που δεν παει και ποσα αλλα? Προφανως δεν το εχεις παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει TLOS?! Το single είναι good enough και το online είναι super fun, ειλικρινά το πιο fun multi ever.

 

p.s. χτες έπαιξα το pacific heist και με ένα glitch που παίζει βγήκε απίστευτα εύκολα, easy money until patch :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στη βδομάδα που πέρασε επαιξε ένα o/c failed στο PC μου κατά το boot (συμβαίνει κάθε μερικούς μήνες) όταν το χρησιμοποιούσε η αδερφή μου, η οποία στη συνέχεια ξεκίνησε με στοκ ρυθμίσεις και δε μου το ανέφερε να του περάσω ξανά το o/c profile με το οποίο κανονικά λειτουργώ τον υπολογιστή μου.

 

Ξεκινάω να παίζω λοιπόν με στοκ ρολόγια σε επεξεργαστή και παρατηρούσα ότι το παιχνίδι σερνόταν ασυνήθιστα άσχημα.

 

Τελικά κατάλαβα το πρόβλημα γιατί σε νορμαλ χρήση δε παρατηρεις διαφορά.

Απλά αναφέρω το γεγονός για να τονίσω πόσο μεγάλη σημασία έχει για το συγκεκριμένο ο επεξεργαστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...