Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι είναι αυτό? πως παιζεις κανονικα με χειριστηριο της πλακας? μηπως θελει καποιες ρυθμισεις που δεν ξερω? μια περαιτέρω βοηθεια σας παρακαλω!!!!!

 

περίεργο και εγώ πάιζω με Logitech F710 wireless χωρις κανένα απολύτως πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο και εγώ πάιζω με Logitech F710 wireless χωρις κανένα απολύτως πρόβλημα.

δεν με βοηθατε ομως, τι ρυθμισεις κανετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με βοηθατε ομως, τι ρυθμισεις κανετε?

Πραγματικά καμια ρύθμιση δεν έχω κάνει plug & play κατάσταση και όπως παίζει σε όλα τα άλλα παιχνίδια έτσι παίζει και σε αυτό :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το δοκιμασα και δεν γινεται τιποτα, όταν παω να το εγκαταστήσω μου βγαζει πως το msvcp120.dll λειπει από τον υπολογιστη κλπ, το κατεβασα το εβαλα εκει που πρεπει και παλι τα ιδια!!!! δεν ξερω!!

 

Τελικα το εφτιαξα δεν χρειαζοταν κανενα πρόγραμμα απλως ηθελε προγραμματισμο στην εντολη "gamepad calibration" αυτό ζητουσα τοσες μερες να μου πειτε αλλα.......... τελος καλο όλα καλα!!!!

Επεξ/σία από k30taas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ωραιός!

---

 

παιδιά το θέμα με τους hackers έχει ξεφύγει...και η κατάσταση γίνεται τραγική,από χτες το βράδυ μέχρι και σήμερα,γίνεται ένας κακός χαμός,και όλο και περισσότεροι μάλλον αρχίζουν και έχουν το hack.. :mad:

Καιρός είναι να πάμε στα forums τους,και το reddit και να απαιτήσουμε κάποιο antihack,το δε support του παιχνιδιού μάλλον παρατήθηκε γρήγορα,αφού game update έχουμε να δούμε καιρό,έστω για το online..

 

 

ο hacker προφανώς παίρνει τα ονόματα άλλων χρηστών,και ξεκινάει τις @@..

Χτες μου έριχνε μέσα στο amunation με taser σε σημεία που δεν φαινόμουν(από την πλευρά του σκοπευτηρίου) και αφού μου έριχνε για κανά λεπτό και δεν μπορούσα να σηκωθώ,έπιασε ο μαγαζάτορας και με πηροβολούσε,μέχρι που με σκότωσε..Μόλις κάνω spawn τα ίδια,ξανά taser,και ξαφνικά χαμός από μπάτσους,χωρίς να έχω αστέρια και με πυροβολούσανε όλοι..ξεφεύγω,και κει που οδηγώ πετάγομαι έξω από το αμάξι,και ξανά taser,μέχρι που πέθανα ξαφνικά και μου έδειξε ένα όνομα παίχτη ότι με έφαγε,συνεχίστηκε η δουλειά για 5-6 spawns ακόμα και λογομαχία με τον παίχτη αυτόν ότι δεν ήταν αυτός ο χακερ,παρόλα αυτά έφαγε το report του,γιατί παίθεναν κιάλλοι από αυτόν,την ώρα που κάναμε duel..να σημειώσω ότι κάθε τόσο αναβόσβηνε ο τύπος,που ηταν σα να έκανε respawn,δηλαδή refresh την ζωή του.

Μετά από λίγο ξανά,άλλο όνομα παίχτη έπιασε και έκανε τα ίδια,και το chat είχε πάρει φωτιά..Και στα καπάκια,αλλάζει πάλι όνομα παίχτη..Και ενώ καθόμουν σε passive mode και χάζευα το chat,ήρθε δίπλα μου ένας,και μετά από λίγο με έκανε teleport κάποια μέτρα πιο πίσω,πάνω σε ένα κτήριο..

 

Σήμερα,μας τύχανε όταν παίζαμε με το crew 2 τυπάδες με ένα πράσινο γκαζάτο αμάξι,προκαλούσαν πανικό,και ενώ τους ρίξαμε 5 ρουκέτες και μαζί κάποιοι άλλοι παίχτες που ήταν τριγύρω μας, δεν έπαθαν τίποτα απολύτως..παρά αναβόσβησε το αμάξι και συνέχισε τις @@ του..Πάλι πανικός στο chat όπου και δώσαμε τα ονόματα τους,και κάναμε report..

 

Με το αποκορύφωμα πριν λίγο,μόλις τελειώνουμε ένα heist και μας κάνει spawn,πάλι καλά είχαμε passive mode από πριν,πιάσανε και σκούσανε ρουκέτες από το πουθενά,σαν να έβρεχε..και το killing feed είχε γεμίσει με ένα όνομα που σκότωνε τους πάντες..Μέχρι που φύγαμε από το lobby.

 

Αν το παιχνίδι συνεχίσει έτσι,χωρίς anticheat και χωρίς τακτικά updates που θα κόβουν όλα αυτά τα hacks,τότε δεν του απομένει και πολύς χρόνος ζωής στο online κομμάτι του. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και σε εμενα τωρα τελευταια συνεχεια σε hacked lobbies με βγαζει, να ηταν κανενας που μοιραζει λεφτα δεν θα ειχα θεμα ομως. :P Εγω απλα αλλαζω lobby κατευθειαν αν δω τιποτα περιεργα και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ακομα κινηση στο crew? λεω μετα απο την πρωτη βδομαδα καψιματος με το w3 να ξαναρχισω σιγα σιγα να παιζω και gta γιατι προς το παρον μπαινω μονο για τα daily objectives :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε δεν πρέπει να μας απασχολεί το θέμα cheaters/hackers. Ας βάλουμε ένα κοινό φίλο που αν θέλει και μπορεί να μας κάνει invite όλους από εδώ που θέλουμε να παίξουμε χωρίς να μας σπάνε τα νεύρα και αν λέμε τώρα κάποιος από εμάς κάνει cheats απλά δεν ξαναμπαίνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...