Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισως επιστρεψω για λιγο στο gta μετα το Πασχα. Να δω τι updates εχουν μπει. εχω να παιξω και απο καλοκαιρι νομιζω. Ευκαρια να φαω και τα $$$$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, RPDrummer είπε

Το πήρα κουτάτο 32 Ευρω. Ας ξεκινήσει το γλέντι ύστερα απο 1μιση ώρα εγκατάσταση

πολλά..για 3χρονο παιχνίδι και για μόνο SP αν παίξεις.

Έχει κόσμο το παιχνίδι μετά από 3 χρόνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σταθερα στην πρωτη 10 στο steam
http://steamcharts.com/
συν με αυτους που το αγορασαμε απο το Social Club για PC και δεν φαινονται εκει.
Για κονσολες δεν ξερω τι γινεται ουτε εχω εικονα.
Ισως απο τα λιγα παιχνιδια που αξιζαν τα λεφτα τους για το περιεχομενο του που βγαινει εως και σημερα.
Εγω συνεχιζω να το παιζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους, έχω ένα θέμα με το παιχνίδι. Το αγόρασα πριν λίγες μέρες στην έκδοση με τα 7 DVD, έκανα την εγκατάσταση και όταν το άνοιξα μου ζήτησε να δημιουργήσω λογαριασμό στο social club. Αφού έγιναν όλα και ταυτοποιησα και τον λογαριασμό μου ζητάει το activation code. Με το που τον βαζω τον δέχεται κανονικά, κου γράφει για τα 200000 $ bonus στο ονλινε και όταν πατάω finish  με ξανα πάει πάλι στην οθόνη του activation. Ξανα βάζω τον code αλλά πολύ λογικά μου λέει ότι αυτός χρησιμοποιείται ήδη, αφού μόλις τον συνδεση στον λογαριασμό μου. Βγαίνω και ξαναμπαινω άπειρες φορές αλλά πάλι εκεί.. Όταν συνδέομαι μου ζητάει activation.. Μέσα στο site φαίνεται ότι έχω συνδεθεί με το gta v αλλά και εκεί αν πατήσω το λινκ για activate πάλι τα ίδια... Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό? Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει τρόπος να ξανα βρώ τα save μου στο single player ?

Το είχα πάιξει καποια στιγμή οσο αφορά το single player αλλα δεν το ειχα τελειώσει , τώρα που δοκίμασα παλι να το συνεχίσω δυστηχώς δεν υπάρχουν τα saves ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SPANK είπε

Υπάρχει τρόπος να ξανα βρώ τα save μου στο single player ?

Το είχα πάιξει καποια στιγμή οσο αφορά το single player αλλα δεν το ειχα τελειώσει , τώρα που δοκίμασα παλι να το συνεχίσω δυστηχώς δεν υπάρχουν τα saves ...

Αμα δεν τα κατεβαζει απο κανα cloud (δεν θυμαμαι αν υπαρχει καν αυτη η δυνατοτητα στο Gta), τοτε μαλλον οχι.

Θα μπορουσες μονο να ψαξεις Online για κανα save στο ιδιο % με το δικο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...