Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην ομαδα. 2 ερωτήσεις σχετικα με το gta v ψήνομαι να το αγορασω μονο για το on line . 1 σαν online εχει κοσμο μεσα; 2 το βρηκα 19 ευρώ σε ενα σκρουτζομαγαζο οχι retail εκδοση αλλα λεει στον τιτλο μονο κωδικος rockastar social club αυτος ο κωδικος ενεργοποιεί το game; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ανοίγω Steam σήμερα, έχω εγκατεστημένο το GTAV και αρχίζει να κάνει το update. Μου δείχνει 75GB από 77GB εγκατεστημένα, οπότε λέω θα είναι κοντά 2GB το update. Τελειώνει κανονικά και ξαφνικά λέει ξανά ότι έχει update, μου μηδενίζει την εγκατάσταση και αρχίζει να κατεβάζει 77GB απ' την αρχή!!! Τι φάση;;; Ευτυχώς έχω κρατήσει backup για τέτοιες περιπτώσεις και τώρα κάνω restore. Το νου σας, κάντε ένα backup πριν το update μην τρέχετε μετά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θεματάκι, το ξαναεγκαστησα μετά από καιρό να παίξω λίγο, και κάθε λίγο τρώει ένα φριζάρισμα το οποίο ξεκολλάει αμέσως μόλις πατήσω οποιοδήποτε κουμπί.

Παλιότερα το είχα τερματίσει χωρίς να έχω παρόμοιο θέμα.

Μπορεί να γίνει οπουδήποτε, ακόμα και σε cut scenes. Σαν να χάνει το focus ένα πράγμα, αλλά δεν γίνεται paused.

 

Το έχει πάθει κανένας άλλος;

Κάτι το ενοχλεί στο backgound μάλλον αλλά δεν μπορώ να το εντοπίσω.

 

Πολλοί λένε για κάποια razer surround διεργασία, αλλά δεν έχω τέτοιο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το αγορασα προχθες απο steam που το ειχε προσφορα στα 19. Οποιος ψηνεται για online ας στειλει.

Επισης πιο profitable solo missions συμφωνα με τα τελευταια updates ξερουμε ποιες ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koularasss είπε

Και εγω το αγορασα προχθες απο steam που το ειχε προσφορα στα 19. Οποιος ψηνεται για online ας στειλει.

Επισης πιο profitable solo missions συμφωνα με τα τελευταια updates ξερουμε ποιες ειναι;

για να ασχοληθείς με το online μόνος και να βγάλεις λεφτά θα ταλαιπωρηθείς.

παίξε τις αποστολές του martin για διασκέδαση και σχετικά εύκολα χρήματα (10-18Κ) στο 10λεπτο που θα τελειώσει. Ειδικά αν στην παρέα έχει κανεις deluxo/opressor κλπ μπορεί να βγει ναι νωρίτερα

για τις επιχειρήσεις:

Αυτό που δίνει τα περισσότερα με τον λιγότερο χρόνο αναμονης για μένα ειναι η κοκα. 5ωρες(συν τους αντιστοιχους ανεφοδιασμους οταν τελειώνει το supply) για να βγάλεις 420Κ καθαρά.

Αλλά με ολο το Product θα χρειαστείς απο 2 εως 3 ατομα (4 μαζι με σενα) για να σε βοηθήσουν στην πώληση διαφορετικά θα πάρει πολύ χρόνο και ενδεχομένως να μην σε φτάσει(ειδικά οταν μιλάμε για την πώληση με τα boxville)

Απο εκει και πέρα, αν θες να χαβαλεδιάζεις και την ώρα της πώλησης να εισαι μονος η με φιλους υπάρχει προγραμματάκι που μπλοκάρει την σύνδεση με αλλες ip εκτός απο αυτές που θα του ορίσεις εσύ. Δεν χρειάζεται να το τρέχουν όλοι οι φίλοι αρκεί 1

Δεν έχεις ουτε φοβο για bans Ουτε τιποτα με το συγκεκριμένο το χρησιμοποιούμε με την παρέα για πολύ καιρό (1.5χρονο+) για τις πωλήσεις μας και ολα μελι γαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, koularasss είπε

Και εγω το αγορασα προχθες απο steam που το ειχε προσφορα στα 19. Οποιος ψηνεται για online ας στειλει.

Επισης πιο profitable solo missions συμφωνα με τα τελευταια updates ξερουμε ποιες ειναι;

Όταν ξεκινάς το online και είσαι solo το καλύτερο είναι οι αγώνες και τα missions ( αυτά του Lester, του Martin και του Simeon νομίζω είναι τα πιο ευκολα), μετά αν έχεις μαζέψει 50κ στην τράπεζα μπορείς να γίνεις VIP και να κάνεις VIP missions (το sightseer δίνει κάπου στα 20κ) τα οποία μπορείς να τα κάνεις και σε "invite only" session αν σε δυσκολεύουν άλλοι παικτές πάρα πολύ. Μετά τα biker businesses είναι καλός τρόπος αλλά αν μαζέψεις αρκετά λεφτά το bunker αξίζει πιο πολυ. Τα bunker ειναι λιγο πιο απαιτητικά αλλά αν έχεις καλη τοποθεσία όπως το Chumash ή το Lago Zancudo δεν θα έχεις προβλημα με τον χρόνο στην πώληση, το άλλο καλό με το bunker είναι ότι αν έχεις τα upgrades (εκτός security) μπορείς να γεμίζεις μια φορά με supplies και σε 2 με 3 ώρες μπορείς να πουλήσεις 210κ και δεν θα χρειάζεσαι επιπλέον άτομα.

Επεξ/σία από iolkos21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα εχω ενα περιεργο θεμα με το gta v καθως επαιζα κανονικα παντα το τελευταιο καιρο το παρατησα λιγο κανα μηνα δεν εχω παιξει και μπαινω σημερα ανοιγω το steam και μου βγαζει να βαλω τα στοιχεια εισοδου του sc... τα βαζω και μου βγαζει οτι αυτος ο λογαριασμος ειναι ηδη σε ενα παλιο sc. Τι γινετε ξερει κανεις? Τι στοιχεια να βαλω στο sc αν βαλω αυτα του steam μου λεει λαθος κωδικος username!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spirosR7 είπε

καλησπερα εχω ενα περιεργο θεμα με το gta v καθως επαιζα κανονικα παντα το τελευταιο καιρο το παρατησα λιγο κανα μηνα δεν εχω παιξει και μπαινω σημερα ανοιγω το steam και μου βγαζει να βαλω τα στοιχεια εισοδου του sc... τα βαζω και μου βγαζει οτι αυτος ο λογαριασμος ειναι ηδη σε ενα παλιο sc. Τι γινετε ξερει κανεις? Τι στοιχεια να βαλω στο sc αν βαλω αυτα του steam μου λεει λαθος κωδικος username!?

Σχετικά πρόσφατα κάνανε ανανέωση στο eula και πρέπει να ξανα συνδεθείς. Το gta το έχεις μέσο steam, οπότε έχεις ενα sc λογαριασμό που είναι συνδεδεμένο το steam. Μόνο από αυτό το sc λογαριασμό μπορείς να παίξεις. Τα στοιχεία του sc λογαριασμού είναι άσχετα απο αυτά του steam. Ψάξε τα mail σου, για να μπορέσεις να κανεις recover τον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spirosR7 είπε

σωστα αλλα ποτε δε θυμαμαι να εβαλα κωδικο κ username οταν επαιζα απο steam εκανε αυτοματα login? μηπως ειναι μπαν η δεν εχει σχεση?

Ναι, έκανε αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντά στα 100 εκατομμύρια αντίτυπα το Grand Theft Auto V!

Η Take-Two μίλησε για τα στοιχεία της για το πρώτο τετράμηνο του οικονομικού έτους 2019. Σύμφωνα λοιπόν με την εταιρεία, η οποία είναι η τρίτη πιο επιτυχημένη publisher σε Αμερική και Ευρώπη πίσω από τις Activision Blizzard και Electronic Arts, το Grand Theft Auto V πλησιάζει το milestone των 100 εκατομμυρίων αντιτύπων. Να θυμίσουμε πως τον Δεκέμβριο του 2017 το νούμερο ήταν στις 90 εκατομμύρια κόπιες, που σημαίνει πως υπήρξε αύξηση 10 εκατομμυρίων σε μόλις οκτώ μήνες. Επιπρόσθετα, η Take-Two ανακοίνωσε πως το NBA 2K18 έφτασε αισίως τις 10 εκατομμύρια κόπιες, σημειώνοντας νέο ρεκόρ για το franchise, το οποίο έφτασε στο σύνολο του τις 80 εκατομμύρια κόπιες.

Στη συνέχεια η εταιρεία επιβεβαίωσε για ακόμα μια φορά πως το NBA 2K Playgrounds 2, προηγουμένως γνωστό ως NBA Playgrounds 2, θα κυκλοφορήσει το φθινόπωρο για PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch και PC καθώς και ότι το Kerbal Space Program θα διατεθεί μέσα από την πλατφόρμα διανομής της Tencent WeGame σε ημερομηνία που ακόμα δεν έχει αποφασιστεί. 

Πηγή: https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Κοντά-στα-100-εκατομμύρια-αντίτυπα-το-Grand-Theft-Auto-V/48996.html

GTA_V_Intro_01.jpg

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...