Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/7/2019 στις 10:27 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ο φίλος το έβαλε ήδη σε αγγελία τι να λέμε :D Που να είχε γεννηθεί το 2002 :P

Pistol Pete RQ το παληκάρι. Και το BB έχει κυριλέ starting area μέχρι ξέρω γω τους 2 werewolves πριν το Cleric Beast ή τον Gasgoine. Που να έπιανε και το sekiro και το πρώτο του boss να ήταν η madam butterfly. Θα έψαχνε η interpol τον Miyazaki για suicide cult leader.🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 hours ago, ilos said:

Pistol Pete RQ το παληκάρι. Και το BB έχει κυριλέ starting area μέχρι ξέρω γω τους 2 werewolves πριν το Cleric Beast ή τον Gasgoine. Που να έπιανε και το sekiro και το πρώτο του boss να ήταν η madam butterfly. Θα έψαχνε η interpol τον Miyazaki για suicide cult leader.🤩

Εκείνον τον εύσωμο τύπο με το τσεκούρι όπως βγαινεις δεξιά δεν τον λες και κυριλε starting area. Αλλά οκ θέλει τον χρόνο του και την ανοσία στο σπάσιμο νευρων. Ανεβαίνεις Zen Level με το Bloodborne.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Εκείνον τον εύσωμο τύπο με το τσεκούρι όπως βγαινεις δεξιά δεν τον λες και κυριλε starting area. Αλλά οκ θέλει τον χρόνο του και την ανοσία στο σπάσιμο νευρων. Ανεβαίνεις Zen Level με το Bloodborne.

Καλά προφανώς ο φίλος το είδε στα PS hits και το πήρε. Τι επομενη φορα θα πρότεινα να δει κάνα review πριν την αγορά. ;)

p.s. Καλά η δεύτερη σειρά στις πληροφορίες τις αγγελίας με σκότωσε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

p.s. Καλά η δεύτερη σειρά στις πληροφορίες τις αγγελίας με σκότωσε :D

Η υπέρτατη τρολιά θα ήταν κάποιος να του απαντήσει και να του το αλλάξει με το Sekiro.😎

4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Εκείνον τον εύσωμο τύπο με το τσεκούρι όπως βγαινεις δεξιά δεν τον λες και κυριλε starting area.

Απλά συνέκρινε αυτό το γελοίο mob, με τα mini bosses του Hirata Estate ή και τον ministry ninja που κρύβεται σε ένα tower εκεί, όσο έχεις ακόμα 0 skills και damage στο Sekiro.😎 Και μετά από 1 μήνα όταν περάσει όλα αυτά ο φίλος θα πρέπει να πολεμήσει και την madam butterfly με 1 shard και 2 estus.🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, ilos said:

Η υπέρτατη τρολιά θα ήταν κάποιος να του απαντήσει και να του το αλλάξει με το Sekiro.😎

Απλά συνέκρινε αυτό το γελοίο mob, με τα mini bosses του Hirata Estate ή και τον ministry ninja που κρύβεται σε ένα tower εκεί, όσο έχεις ακόμα 0 skills και damage στο Sekiro.😎 Και μετά από 1 μήνα όταν περάσει όλα αυτά ο φίλος θα πρέπει να πολεμήσει και την madam butterfly με 1 shard και 2 estus.🤩

Το Sekiro δεν μου αρέσει το Theme του. Και το Bloodborne επειδή το είχε δώσει δωρεάν το έπαιξα(δεν θα έδινα λεφτά). Άλλο αν μετά πήγα και το αγόρασα και το έκανα Platinum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρασκευη/Σαββατο ξεκιναει το Return to Yharnam Halloween! 
https://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/d826y6/official_return_to_yharnam_halloween/
Για κανα μηνα οσοι πιστοι προσελθετε,,,,Λογικα θα μπω και εγω, μετα απο αρκετο καιρο απουσιας με ενα troll-build οπως παντα με 1h/shields ez 😂
https://mugenmonkey.com/bloodborne/41248

 

Επεξ/σία από zeke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theoritikos είπε

Είναι επίσημο αυτό από την sony/from software ? Σαν ένα απλό event του reddit για το Halloween μοιάζει

To community τα διοργανωνει και συνηθως γεμιζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πρότεινα στον περιπτερά της γειτονιάς να παίξει το παιχνίδι.  Τι πιθανότητες μου δίνετε να θέλει να μου μιλήσει ξανά μέσα στη χρονιά; 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, theoritikos είπε

Πρότεινα στον περιπτερά της γειτονιάς να παίξει το παιχνίδι.  Τι πιθανότητες μου δίνετε να θέλει να μου μιλήσει ξανά μέσα στη χρονιά; 😁

is he casul?

😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, theoritikos said:

Πρότεινα στον περιπτερά της γειτονιάς να παίξει το παιχνίδι.  Τι πιθανότητες μου δίνετε να θέλει να μου μιλήσει ξανά μέσα στη χρονιά; 😁

Αν το αγόρασε κιόλας μηδενικές. Ίσως σε κανένα 8μηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, theoritikos είπε

Πρότεινα στον περιπτερά της γειτονιάς να παίξει το παιχνίδι.  Τι πιθανότητες μου δίνετε να θέλει να μου μιλήσει ξανά μέσα στη χρονιά; 😁

Αν σκέφτεται να παίξει εν ώρα εργασίας, θα σπάσει το περίπτερο απο τα νεύρα του. Στο σπιτι του μπορει να γουστάρει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, dakangr είπε

Αν σκέφτεται να παίξει εν ώρα εργασίας, θα σπάσει το περίπτερο απο τα νεύρα του. Στο σπιτι του μπορει να γουστάρει...

-Γεια σας μια κοσμοτέ των 12 θέλω.

-Ω να μη σου γ@μήσω και είχα φτάσει το ορφανό στο 10% στην 2nd phase.😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, ilos said:

-Γεια σας μια κοσμοτέ των 12 θέλω.

-Ω να μη σου γ@μήσω και είχα φτάσει το ορφανό στο 10% στην 2nd phase.😂

Βασικά νομίζω θα πήγαινε σάλτα και @@@@@@@ εσύ και η Cosmote σου με το Dualshock να φεύγει σαν αστεράκι από το Shinobi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...