Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ είχα προπληρώσει με κάρτα φαντάζομαι λογικά θα την δώσουν σίγουρα σε αυτους που είχαν προπληρώσει!

 

μεχρι να τιμολογισουν δε χρεωνεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις με πηραν και εμενα και μου ειπαν οτι ειμαι στην σειρα προτεραιοτητας κσι οτι απλα θα περιμενω τουλαχιστον μια βδομαδα οχι οτι με πειραζει. Στα 300 ευρω θα γινει η αγορα

Ομοίως κι εμένα....Δεν ξέρω αν επαιξε ρόλο ή αν το έκανε κι κανάς άλλος, αλλά εγώ τους έκανα κ επώνυμη καταγγελία για παραπλανητική τιμολόγηση. Το αν πρόλαβε να τους πάει ή εφαγαν τρέλο κράξιμο από άλλους που την παρήγγειλαν, πάντως επανόρθωσαν κ είναι προς τιμήν τους.

Σε ρωτούσαν βεβαια εαν θες να την ακυρώσεις, διότι κατάλαβα ότι θα κάνουν νεα εισαγωγή με αγνωστη ημερομηνία παράδοσης......αλλά προς το παρόν την κράτησα. Ίδωμεν.....

 

Μου ζήτησε κ συγνώμη για την ταλαιπωρία.

Οι σωστές κινήσεις πρέπει να αναγνωρίζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dobro, αλλαξε τον τιτλο και 'μενα με πηραν ξανα τηλεφωνο για να παραλαβω την αλλη εβδομαδα στα 299

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ-ΛΑΘΟΣ]

Ευχαριστω για την αναρτηση του θεματος !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηραν κι εμενα και μ ειπαν με σειρα προτεραιοτητας και τελος παντων οτι ειπαν σε ολους.Παιδια δεν ανοιγουμε ενα θεμα στο φορουμ για το πως παει η παραγγελια μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικος μας ειναι αυτος ? σχολιο στο σκρουτζ ... να πω οτι και εμενα με καλεσαν και το πρωι και το απογευμα απο εβδομαδα λογικα παραλαμβανω ... 

 

από ktm.freak στις 

20/06/2014

Πολύ καλή TV για τα εφτά της με Panel Lg wifi και smart τα κάνει όλα και συμφέρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρατήστε μικρό καλάθι ακόμη. Μόλις παραλάβετε όλοι τότε θα έχουν διορθώσει το λάθος τους.

Αν δεν υπήρχε πίεση είναι απίθανο να έδιναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με "βίδωσαν"....

 

Μίλησα κ με το 1520, μου βγήκε μια κοπελίτσα, που τα βρήκε όλα φυσιολογικά......

"Το αναφέρουν" μου λέει, κλπ

"Αν επιμένετε όμως μπορείτε να κάνετε καταγγελία, αφού εγώ δεν είμαι αρμόδια, απλά πρέπει ένας ανά υπηρεσία, κάθε μέρα να σηκώνει τηλέφωνα στο τηλεφωνικό κέντρο (......ασχολίαστο....!), κ δεν έιμαι στην αρμόδια υπηρεσία κ μπλα μπλα....."

 

Αξίζει ή θα χάσω τον χρόνο μου με ατελεώτες συζητήσεις κ emails, που στο τέλος θα τα βρουν όλα ok?

 

BTW: η κοπελίτσα μου εξέθεσε κ την ανθρώπινη πλευρά, ότι αυτός που έκανε την "πατάτα" τώρα θα "τα ακούει" κλπ αλλά από την άλλη k οι εταιρείες θα πρέπει να κατλάβουν ότι με πρακτικάριους κ μισθωτούς των 300-400€, οι "πατάτες" θα είναι καθημερινό μενου......(το βλέπω κ από την δικιά μου δουλειά.....Ανοίγω μεγάλο off topic θέμα.....)

 

Πολυ απλα επεσες σε ανθρωπο που δεν γνωριζει τιποτα, ουτε απο νομοθεσιες ουτε τιποτα. Κανονικοτατα θα στειλεις αναλυτικα τα γεγονοτα στην Γενικη Γραμματεια Καταναλωτη και βλεπουμε για παραπερα.

Και είναι από τα καταστήματα που συμπαθώ το you...

και εγώ... Γενικά ειναι εξαιρετικός όμιλος...

Αλλα αντιστοιχο σκηνικό μου το εχουν κανει το ιδιο και εμένα... Προιόν σε λογική - χαμηλή - τιμή, παραγγελία μεσημερι και ακυρο την επομενη το πρωί λόγω "λαθους"...

Εγω δεν το συμπαθω καθολου. Ελαττωματικο προϊον και με στελνουν στην αντιπροσωπεια η οποια με χρεωνει πανακριβο κουριερ κατα την επιστροφη (20 ευρω για πακετακι 300γρ διαστασεις ~15Χ15Χ10 εκατοστα!) και αντε μετα να ...τρεχω. Χώρια τα απειρα παραδειγματα ακυρων, μεχρι και απο "εγγυημενες" προσφορες τυπου crazy you! Καποτε ισως ηταν καλο, εδω και χρονια πλεον οχι. Μαλιστα αν ισχυει οτι τελικα θα τις στειλουν ειναι μεν ενα θετικο αλλά εγω το βλεπω και ως ενα εξτρα χειροτερο δειγμα της ανοργανωσιας/προχειροτητας/ΜΠΑΚΑΛΟΤΗΤΑΣ τους. Αν ειναι δυνατον να σου ριχνουν το πρωι ακυρο και μετα να λενε "εεε, ξερετε, αποφασισαμε να τα μπαλωσουμε κλπ κλπ..." και τι ακριβως θα πει "σειρα προτεραιοτητας και δε θα παραλαβουν ολοι"??? Αν ειναι να τις στειλουν ας τις στειλουν σε ΟΛΟΥΣ, ειδικα για το you που ειναι απο τα πρωτα που υποτιθεται συνδεσαν αποθεμα online με αποθηκη ειναι προσβλητικοτατο (για να μην πω οτι και μονο οτι την ανεβασαν στα 599 δειχνει οτι μια χαρα αποθεμα εχουν).

Εγώ όχι.

Που είδες την samsung στα 399€;

Εχει παιξει οχι απλα 46αρα 3D sammy στα 399 αλλα και με δωρο BD...(amazon.de)

 

post-220488-0-08642900-1403274895_thumb.jpg

 

Ακομα και οταν αλλαξε η παραπανω τιμη πηγε μολις 50 ευρω πανω, οποτε με το bd player μεσα παλι ουσιαστικα 400 εβγαινε.

 

Kαι οπως ειχα πει και προκαταβολικα (για την περιπτωση που ελεγαν για "ασυνηθιστες τιμες" κλπ) και 50αρα plasma hd ready LG στα 299 εξω...

http://hukd.mydealz.de/deals/lg-plasma-tv-50pb560u-mit-triple-tuner-299-355369

και 1080αρα με λιγα παραπανω

http://hukd.mydealz.de/deals/50-zoll-lg-electronics-50pn6504-352577

Γι' αυτο κυριως δεν "τσιμπησα" κι εγω την F&U, δεν ειναι καθολου "απο αλλο πλανητη" η τιμη, οσο κι αν χτυπιεται το you (και θα προσθεσω οτι και το οτι θα τις στειλει τελικα αν και οσες στειλει, σιγουρα κατι δειχνει και παντως σιγουρα δειχνει πολλα οσον αφορα τα δηθεν 600 ευρω της  ;)).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εγώ είχα προπληρώσει με κάρτα φαντάζομαι λογικά θα την δώσουν σίγουρα σε αυτους που είχαν προπληρώσει!

 

μεχρι να τιμολογισουν δε χρεωνεσαι

Μιά.χαρά μου την χρεώσαν την κάρτα αμέσως.κιόλας μόλις παρήγγειλα :-PSent from my SM-N9005 using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο chat λενε  17:52:08 Maria Dimitrakakiόπως σας προανέφερα δεν υπάρχει διαθέσιμο απόθεμα αυτή τη στιγμή στην ελληνική αγορά οπότε θα σας ενημερώσουμε την επόμενη βδομάδα για το πως θα σας εξυπηρετήσουμε 

17:53:28 Maria Dimitrakakiδε μπορώ να σας πω τίποτα περισσότερο ή τίποτα λιγότερο. Στόχος μας είναι η καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών μας οπότε παρακαλώ να μας δώσετε λίγο χρόνο να σας καλέσουμε μες στην βδομάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...