Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν Samsung 46" 3D έχει 399€, να κάνει μια f&u 50" smart 300€ λογικό μου κάνει. Το ότι πήγαν την τιμή στα 600€ είναι για να υποστηρίξουν ότι ήταν φανερά λανθασμένη τιμή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο.  Αφού την ακύρωσαν το πρωί, μου είπαν ότι θα παραλάβω τελικά αλλά δεν ξέρουν πότε.  Έχουν μεγάλη ζήτηση και περιμένουν νέα εισαγωγή.  Δεν την είχα πληρώσει.

 

Νομίζω ότι έγινε το εξής, είδαν 100+ παραγγελίες και διαπραγματεύτηκαν την τιμή με τον εισαγωγέα ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τούς έχετε πληρώσει ?

Εγώ όχι.

 

Οταν Samsung 46" 3D έχει 399€, να κάνει μια f&u 50" smart 300€ λογικό μου κάνει. Το ότι πήγαν την τιμή στα 600€ είναι για να υποστηρίξουν ότι ήταν φανερά λανθασμένη τιμή.

Που είδες την samsung στα 399€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν και εμενα και μου ειπαν οτι ειμαι στην σειρα προτεραιοτητας κσι οτι απλα θα περιμενω τουλαχιστον μια βδομαδα οχι οτι με πειραζει. Στα 300 ευρω θα γινει η αγορα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τούς έχετε πληρώσει ?

Οχι.Μαλλον θα εγιναν πολλες παραγγελιες η θα επεσε τιποτα μαυρο σε σκρουτζ παρεα με γενικο κραξιμο, αν και το πρωτο μου φαινεται πιο λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Απίστευτο. Αφού την ακύρωσαν το πρωί, μου είπαν ότι θα παραλάβω τελικά αλλά δεν ξέρουν πότε. Έχουν μεγάλη ζήτηση και περιμένουν νέα εισαγωγή. Δεν την είχα πληρώσει.</p>

<p> </p>

<p>Νομίζω ότι έγινε το εξής, είδαν 100+ παραγγελίες και διαπραγματεύτηκαν την τιμή με τον εισαγωγέα ...</p>

 

Καρα like!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο.  Αφού την ακύρωσαν το πρωί, μου είπαν ότι θα παραλάβω τελικά αλλά δεν ξέρουν πότε.  Έχουν μεγάλη ζήτηση και περιμένουν νέα εισαγωγή.  Δεν την είχα πληρώσει.

 

Νομίζω ότι έγινε το εξής, είδαν 100+ παραγγελίες και διαπραγματεύτηκαν την τιμή με τον εισαγωγέα ...

Έτσι μου είπαν και μένα..

πάνω που είχα ησυχάσει οτι θα γλιτώσω τα έξοδα,και θα έκανα και αρνητική στο σκρούτζ να βγάλω το άχτι μου... :-D

Για να δούμε αν θα παραλάβουμε όλοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπε η κοπελα οτι επειδη εγιναν πολλα αρνητικα σχολια aποφασισε η εταιρια μετα απο συμβουλιο να δωσει την τιβι στην τιμη του web offer. Και οτι θα υπαρξει μια σειρα προτεραιοτητας κσι οτι ειμαι μεσα. Φυσικα δεν θα παραλαβουν ολοι αλλα οι πιο πολλοι. Αντε να δουμε πως θα το χειριστουν. Να αναμενεται νεα απο την παραλαβη και το ριβιου της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...