Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερω. Αυτο σκεφτομαι και δεν προχωραω. Με αντικαταβολή μου λεει αργουν να βαλουν τα λεφτα, οτι καθυστερουν ενα μηνα. Δικαιολογιες το θεωρω.

 

Εντωμεταξυ μιλουσα με το παιδι πιτσιρικας, του λεω για να μην γινει βλσκεια δωσε να μιλησω με το πατέρα σου μιλησα... μια αντικαταβολή, σημερα μου τα γυρισε να βαλω στην αρχη ολο το ποσο, μετα τα μισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερω. Αυτο σκεφτομαι και δεν προχωραω. Με αντικαταβολή μου λεει αργουν να βαλουν τα λεφτα, οτι καθυστερουν ενα μηνα. Δικαιολογιες το θεωρω.

 

Εντωμεταξυ μιλουσα με το παιδι πιτσιρικας, του λεω για να μην γινει βλσκεια δωσε να μιλησω με το πατέρα σου μιλησα... μια αντικαταβολή, σημερα μου τα γυρισε να βαλω στην αρχη ολο το ποσο, μετα τα μισα

Κάποιο μαγαζί στο εξωτερικό δεν το πουλάει αυτό που θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ζιο. Αυριο θα αποφασίσω τι θα κανω. Μαλλον με βλεπω να το ακυρωνω. Αν και μου εδωσε το φβ του, ειδα οτι δεν ειναι ψευτικο. Μου δωσε και το σταθερο τηλεφωνο αλλα εψαξα και μαλλον ειναι απορρητο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανεβασμα φωτογραφιας, με σκοπο να παρεις λινκ και να κανεις paste σε φορουμ ποιο απλο stite προτεινετε; Εκτος απο το Photobucket

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανεβασμα φωτογραφιας, με σκοπο να παρεις λινκ και να κανεις paste σε φορουμ ποιο απλο stite προτεινετε; Εκτος απο το Photobucket

 

imgur.com

 

Απλό χωρίς πολλές φανφάρες και κάνει τη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ζιο. Αυριο θα αποφασίσω τι θα κανω. Μαλλον με βλεπω να το ακυρωνω. Αν και μου εδωσε το φβ του, ειδα οτι δεν ειναι ψευτικο. Μου δωσε και το σταθερο τηλεφωνο αλλα εψαξα και μαλλον ειναι απορρητο

Μολις του ειπα ακυρο,με ειπε ενταξει αντικαταβολή. Αλλα νευριασα και δεν γουσταρα να αγορασω.

 

Ακολουθεις την πιο ασφαλη τροπο και δεν θελουν. Να τωρα ας βρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις του ειπα ακυρο,με ειπε ενταξει αντικαταβολή. Αλλα νευριασα και δεν γουσταρα να αγορασω.

 

Ακολουθεις την πιο ασφαλη τροπο και δεν θελουν. Να τωρα ας βρει

Αν θες γράψε τι είναι αυτό που ψάχνεις να αγοράσεις μήπως το βρούμε πουθενά αλλού!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στο δωμάτιο αυτήν την πρίζα. Το κλασσικό πολύμπριζο δεν χωράει γιατί πρώτον εμποδίζει τον διακόπτη του φωτός και δεύτερον δεν χωράνε στις τρύπες τα ξυλάκια που έχει η μπρίζα του πολύμπριζου. Οπότε τι προτείνετε να κάνω; 1) Να αλλάξω την μπρίζα (αν γίνεται κιόλας) ή 2) να πάρω ένα ταφ και αν το βάλω; (αυτό μπαίνει γιατί δεν εμποδίζει τον διακόπτη).

 

 

IMG_20160602_132151.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...