Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Vodafone. Ειμαι εξωτερικό. Υπαρχει νούμερο περα απο το 6944400121 για να παιρνω να ακουω τα μηνύματά του τηλεφωνητη μου;

 

Αν πχ ημουν ελλαδα και ηθελα να τα ακουσω από σταθερό;

κ απο σταθερό αυτό παίρνεις. Αυτό είναι. Γιατί θες άλλο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επιβαρύνω πολύ τα αμορτισέρ (ή οτιδήποτε άλλο) αν αφήσω το αμάξι φορτωμένο (αρκετά) για μερικές μέρες;

ναι λέει εδώ η παρέα που ξερει

Όταν μπαίνουμε άπο την mobile έκδοση του insomnia απο βλέπουμε τα θέματα που έχουμε συνδρομή?

έλα το βρήκα. Πολύ καλό. Πατάς κάτω αριστερά εκεί που λέει πλήρης εκδοση
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιαζεσαι, μην πετας τιποτα ακομη , οπως εχεις καταλαβει αλλά και ολοι μας, προκειτε για γελοια ατομα οπου τι μια μερα λέει το ενα ο  χ υπουργος και την αλλη μερα το αλλο ο ψ υπουργος , επειδη δεν μπορεις να βασιζεσαι στα λογια κανενος τους κρατα τες για να εχειςτο κεφαλι σου ησυχο.

Αν δεν ψηφιστει σχετικος νομος που θα  διευκρινιζει το θεμα δεν ισχυει τιποτα, μη ακους την κάθε [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>@ρια τους.

 

.

 

 

Δε βιαζομαι καθολου.

Οσο αφορα τις φετινες αποδειξεις, αφου το ειπε δημοσια ο υπουργος οτι δε θα μετρησουν θεωρω δεδομενο οτι ειναι για πεταμα. Η απορια μου ειναι για τις προηγουμενων ετων, γιατι κατι ειχανε πει για 5ετια.

 

 

 

ΒΤW αποδειξεις πληρωμων σε εφορια, για φορο εισοδηματος, ενφια, τελή κυκλοφοριας κ.α. τα κρατας για 20χρονια (τοσο ειναι ο χρονος παραγραφης χρεων προς το δημοσιο) μην σου στειλουν πεσκεσι οτι τα χρωστας ακομη και αν εσυ πληρωσες

 

Δε νομιζω οτι τα κραταει κανεις 20 χρονια, ουτε οτι η εφορια θα σε βαλει ποτέ να διπλοπληρωσεις οφειλη σου. Αλλες κομπινες κανουν, οπως λεω σε αλλο νημα πηγα απο κει και μου εμφανισαν προ 5ετιας οφειλη απο προστιμο του μακαριτη πατερα μου(η οφειλη εκδοθηκε δυο χρονια αφοτου πεθανε)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βιαζομαι καθολου.

Οσο αφορα τις φετινες αποδειξεις, αφου το ειπε δημοσια ο υπουργος οτι δε θα μετρησουν θεωρω δεδομενο οτι ειναι για πεταμα. Η απορια μου ειναι για τις προηγουμενων ετων, γιατι κατι ειχανε πει για 5ετια.

 

 

 

 

Δε νομιζω οτι τα κραταει κανεις 20 χρονια, ουτε οτι η εφορια θα σε βαλει ποτέ να διπλοπληρωσεις οφειλη σου. Αλλες κομπινες κανουν, οπως λεω σε αλλο νημα πηγα απο κει και μου εμφανισαν προ 5ετιας οφειλη απο προστιμο του μακαριτη πατερα μου(η οφειλη εκδοθηκε δυο χρονια αφοτου πεθανε)...

Πολλές αποδείξεις από θερμικό εκτυπωτή δεν αντέχουν τόσο βέβαια, σβήνουν! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Ξέρετε αν υπαρχει,προς το παρον κατα προτιμηση στη Θεσσαλονικη, καποιο μαγαζί,μάντρα,αποθηκη κλπ που να πουλαει παλια,μεταχειρισμενα, αποσυρμενα, χαλασμενα, κλπ κλπ κλπ στρατιωτικα ειδη, εξοπλισμους, αντικειμενα κλπ ;

 

Για παραδειγμα χαλασμενους ασυρματους,κρανη, εξαρτυσεις, νομίμως παροπλισμενα οπλα κλπ κλπ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο και μόνο επειδή λες "κατά προτίμηση" και όχι υποχρεωτικά θα σου πώ οτι υπάρχουν καταστήματα τέτοια στην Αθήνα στο Μοναστηράκι με υλικό τόσο του 2ου ππ, όσο και του σήμερα(αλεξίπτωτα, κράνη, στολές κλπ-κάποτε είχα πετύχει και ρακαλάκι!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Ξέρετε αν υπαρχει,προς το παρον κατα προτιμηση στη Θεσσαλονικη, καποιο μαγαζί,μάντρα,αποθηκη κλπ που να πουλαει παλια,μεταχειρισμενα, αποσυρμενα, χαλασμενα, κλπ κλπ κλπ στρατιωτικα ειδη, εξοπλισμους, αντικειμενα κλπ ;

Για παραδειγμα χαλασμενους ασυρματους,κρανη, εξαρτυσεις, νομίμως παροπλισμενα οπλα κλπ κλπ ;

Στα παλιατζιδικα στο μπιτ μπαζαρ κοίταξες - ρώτησες;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Ξέρετε αν υπαρχει,προς το παρον κατα προτιμηση στη Θεσσαλονικη, καποιο μαγαζί,μάντρα,αποθηκη κλπ που να πουλαει παλια,μεταχειρισμενα, αποσυρμενα, χαλασμενα, κλπ κλπ κλπ στρατιωτικα ειδη, εξοπλισμους, αντικειμενα κλπ ;

 

Για παραδειγμα χαλασμενους ασυρματους,κρανη, εξαρτυσεις, νομίμως παροπλισμενα οπλα κλπ κλπ ;

 

Πάνε στο Γιόχαν στο Βαρδάρη. Μπορεί να βρεις και

κανένα σκελετό εβραίου μέσα στο μαγαζί του... :P

 

Βάκχου 20...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρο σημερα κανονικα?Τι ωρα κλεινει η μπλε γραμμη γιατι δεν βρισκω?2 το ξημερωμα?

 

Nαι όπως κάθε ΠουΣου λογικά.. Γενικά αυτό δεν αλλάζει όταν έχουμε αργία, μόνο μια φορά θυμάμαι να έκλεισε στις 24.00 και αυτό λόγω απεργίας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορώ να βρω (δωρεάν) χαλασμένες ηλεκτρονικές ή ηλεκτρικές συσκευές;

 

Ή έστω -με μικρό κόστος- τα ανταλλακτικά για τα οποία ενδιαφέρομαι;

 

Σκέφτηκα μήπως πάω καμιά βόλτα σε κάνα κέντρο ανακύκλωσης συσκευών ή πολυκατάστημα, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα πάνε να βγάλουν από τη μύγα ξύγκι και να με χρεώσουν για χαλασμένο όσα θα 'δινα για μεταχειρισμένο -αλλά λειτουργικό- μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...