Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπδγ νομιζω η πραγματικη "επανασταση" θα ειναι αυτη η εφαρμογη (οτ)αν βγει, ειδικα αν θετεις διαφορετικο δαχτυλο να κανει διαφορετικη ενεργεια.

 

https://plus.google.com/+DanielHubergplus/posts/5nxw4W9vjoe

 

Εγώ αυτή τη στιγμή το χρησιμοποιώ για να ανοίγω το notification panel με ένα απλό swipe και βολεύει πάρα πολύ. Αυτό είναι αποκλειστικό feature των pixel phones της Google, αλλά δεν έμεινε και για πολύ καιρό έτσι :P

 

Αυτή που λες όντως έχει πιο πολλές επιλογές και άμα βγει θα λέει αρκετά. Tώρα είδα ότι στη προηγούμενη σελιδά έβαλες την ίδια εφαρμογή. My bad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πώς ξεγράφεσαι από ένα θέμα στο insomia?

Πατάς πάνω δεξιά που λέει ακύρωση συνδρομής θέματος.

 

Thanks storm και thoma για τις εφαρμογές, δεν είμαι του αθλήματος με ρουτ κλπ όμως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βρει ενα κρανος απο amazon γερμανικο απο τριτο,πωλητη ομως ο οποιος ειναι καινουριος ανα γινει κατι με καλυπτει το amazon η οχι;γενικα τι παιζει με τους τριτους πωλητες;οποιος ξερει ας μου απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙδα το μηνυμα αφου το ειχα φτιαξει. Εκανα το Β. Δουλευει. Θα εβλεπα καποια διαφορα αν ηταν Α?

Καλώδιο είναι, through and through, καμιά διαφορά δεν θα έβλεπες.

 

Άσχετο, έχει κάνει κάποιος crossfire μια gpu απο λάπτοπ με μια external? Λέω για dedicated πάνω στην πλακέτα και την external κανονική desktop απο έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θέλετε να αγοράσετε απο σήμερα κοιτάτε και το amazon.ca αφού η Ε.Ε υπεγραψε σήμερα τη Ceta οπότε δεν εχουμε δασμούς.

Εκανα μια δοκιμη και μου εβγαλε το μηνυμα Sorry, but this item can't be shipped to your selected address

 

Δεν ξερω μηπως δεν εκανα κατι σωστα , αλλα στη διευθυνση δεν μου εμφανιζει επιλογη για χωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια δοκιμη και μου εβγαλε το μηνυμα Sorry, but this item can't be shipped to your selected address

 

Δεν ξερω μηπως δεν εκανα κατι σωστα , αλλα στη διευθυνση δεν μου εμφανιζει επιλογη για χωρα

Μπορεί το συγκεκριμένο προϊόν να μη το στέλνουν, δοκίμασε άλλο προϊόν ή άλλον πωλητή. (Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει με τον Καναδά, απλά αυτό συμβαίνει και στα υπόλοιπα amazon).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμια ιδεα πως μπορει να ξεσκονιστει μια σίτα?

 

Εκτος απο το να ριξει νερο με το λαστιχο.

 

 

 

Μη βιαστείς. Ο τύπος μπορεί να το γύρισε σε γκουρμέ φάση. Υπάρχει κόσμος που τα κυνηγάει αυτά, αρκεί να τού τα χρεώσεις ένα παπόρι λεφτά... 

 

 

Βεβαια, αλλοι τρωνε μουχλιασμενο τυρι (ονοματι ροκφορ) :)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμια ιδεα πως μπορει να ξεσκονιστει μια σίτα?

 

Εκτος απο το να ριξει νερο με το λαστιχο.

Με την ηλεκτρικη σκουπα,αλλιως με ενα σφουγκαρακι ελαφρως βρεμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας που έχει ξεκινήσει σε μια δουλειά 14/6 , τι ποσοστό του επιδόματος αδείας δικαιούται και τι του επιδόματος χριστουγέννων?

Για το δώρο χριστουγέννων δες εδώ: http://kepea.gr/aarticle.php?id=171

 

Όσον αφορά το επίδομα αδείας, δες εδώ: http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ergasiaka/112322/epidoma-adeias-poso-dikaioyste-pos-ypologizetai-aftomatos-ypologismos-adeias στην παράγραφο που λέει 'Αποδοχές αδείας και χρόνος καταβολής'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω ν αγοράσω ρεσω μικρά κεράκια σε ποσότητα (200-300 τεμαχια) αυτά τα γνωστά τα στρογγυλά.

Έχει κανείς κανένα μαγαζί; Όχι τζαμπο κτλπ γιατί δεν κρατάνε ούτε 2.5ώρες ενώ λένε 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...