Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδια . ο ανηψιός μου θέλει σα τρελός το παιχνιδι minecraft. Τ είν τούτο. Απο που το κατεβαζω με ασφάλεια δωρεάν;

Όταν μπαίνουμε άπο την mobile έκδοση του insomnia απο βλέπουμε τα θέματα που έχουμε συνδρομή?

Πανω δεξια στη πρωτη σελιδα έχει 4 τετραγωνακια, πατάς και δείχνει τις ενημερωσεις που έχουν γίνει στις συνδρομές σου. Ψαχνεις εκεί γενικά για σχετικα με συνδρομες

Δεν αγχωνομαι, προσπαθω να καταλαβω τι εννοουν "κουταλια σουπας". Εχω μεγαλα κουταλια βαθεια, εχω και ρηχα. Υπαρχει σημαντικη διαφορα. Απ οτι ομως καταλαβα μου λες ότι είναι το βαθυ κουταλι:)

Κι εγώ το βαθύ ψηφίζω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανενα θεμα το paypal?

 

ουτε αγορες μπορω να κανω.ουτε στην σελιδα τους μπαινει εδω και 10 λεπτα!

 

τι παιζει ? εγινε τιποτα?

 

πριν λιγο το χρησιμοποιησα και ηταν οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια . ο ανηψιός μου θέλει σα τρελός το παιχνιδι minecraft. Τ είν τούτο. Απο που το κατεβαζω με ασφάλεια δωρεάν;

 

το mincraft μπορείς να το κατεβάσεις από την επίσημη ιστοσελίδα, αλλά δεν είναι δωρεάν, είναι εμπορικό πρόγραμμα/παιχνίδι και πρέπει να το αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστε ενα προβλημα που εχω με την πρων εταιρια μου φορθνετ κ αμα ξερει κανεις αν μπορω να κανω κατι....

Ειχα το πακετο σταθερο-ιντερνετ-νοβα στα 29,90 το μηνα για 2 χρονια και το λογικο ειναι να εχει περασει η περιοδος δεσμευσης.Πριν απο μια βδομαδα αλλαζω εταιρια και παω στη χολ.Σημερα λοιπον μου ερχεται ενα μνμ οτι οφειλω 198 ευρω στη νοβα!Παιρνω τηλ κ μου λενε οτι ειναι απο πεναλτυ επειδη εφυγα κ ειχα ακομα συμβολαιο..Το γιατι ενω ειχαν περασει 2 χρονια εφαγα προστημο...Πριν απο 4 μηνες με ειχαν παρει κ μου προτειναν εαν θελω τα καναλια HD στη νοβα να μπω να τα ενεργοποιησω απ το my nova acc. και το εκανα αλλα δεν ειδα τα μικρα γραμματα κατω οτι με την ενεργοποιηση HD θα εχω δεσμευση για αλλους 18 μηνες! Ετσι εγινε η αλλαγη εταιριας και την ηπια....!Με ειχαν παρει μια φορα πριν γινει η αλλαγη αλλα ειμουν δουλεια κ τους ειπα να με παρουν απογευμα,πραγμα που δεν εγινε ποτε. εχει κανεις παρομοια εμπειρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια . ο ανηψιός μου θέλει σα τρελός το παιχνιδι minecraft. Τ είν τούτο. Απο που το κατεβαζω με ασφάλεια δωρεάν;

 

Κι εγώ το βαθύ ψηφίζω

Το minecract είναι σαν Lego σε ηλεκτρονικό. Βοηθάει πολύ στην ανάπτυξη της φαντασίας του παιδιού και υπάρχουν ασκήσεις/ παιχνίδια που μπορείτε να τον βάζετε να παίζει.

 

Υπάρχει για όλες τις πλατφόρμες, και η τιμή κυμαίνεται απο $1 μέχρι $10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βγάλω μια πόρτα από το κουφωμα της στο οποίο συνδέεται με μεντεσέδες σαν τους παρακάτω; Καταλαβαίνω ότι πρέπει να μετακινηθεί προς τα πάνω αλλά δεν κουνιέται με τίποτα. Κανένα tip;

post-132046-0-75693900-1477159600_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H paysafe μπορει να χρησιμοποιηθει για αγορες στο εξωτερικο; Απο οτι ξερω με τα CC σχεδον ανέστειλε τη λειτουργια της, εφτιαξαν τα πραγματα τωρα ή ακομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...