Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ισχύει αλλά συνήθως παραγγελνουν το σωστο μεγεθος, σπανια να τροποποιήσουν το ηδη αγορασμένο εκτος εξαιρέσεων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα

 

χρησιμοποιώ το facebook messager για android και στην λίστα με τις επιλογές για δωρεάν κλήση και λοιπά, φαίνεται ο αριθμός τηλεφώνου μου ενώ δεν θέλω! Έχω ψάξει στις ρυθμίσεις, αλλά δεν βρήκα τίποτα. Μπορείτε να με βοηθήσετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

χρησιμοποιώ το facebook messager για android και στην λίστα με τις επιλογές για δωρεάν κλήση και λοιπά, φαίνεται ο αριθμός τηλεφώνου μου ενώ δεν θέλω! Έχω ψάξει στις ρυθμίσεις, αλλά δεν βρήκα τίποτα. Μπορείτε να με βοηθήσετε;

 

Πήγαινε στο προφίλ σου στις πληροφορίες --> στοιχεία επικοινωνίας πάτα επεξεργασία και μετά αφαίρεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αρχισω να ασχολουμαι με βιντεο,θελω ενα καλο προγραμμα να μου πειτε,επισης θελω πχ απο ενα βιντεο απο μια σειρα της τηλεορασης η εναν αγωνα να μην ακουγεται ο ηθοποιος η σχολιαστης αλλα εγω οπως γινεται στα βραζιλιανικα εργα η σαν το ραδιο αρβυλα..ετσι να φτιαχνω αστεια βιντεο αλλα δεν ξερω...για πειτε τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μια φίλη 21 χρονών  λόγο αμέλειας,συγκυριών ktlp
δεν έχει κάνει όλα τα εμβόλια που κάνουν τα παιδιά συνήθως.
 
λογικά σκεπτόμενος λέω ότι πρέπει να πάει σε ένα παθολόγο με το βιβλιάριο παίδων και να κάνει ότι λείπει.
 
είναι κάτι άλλο?

 

 

Bump!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bump!

Άλλες ανοχές είχε στη παιδική ηλικία (όπως και προϋποθέσεις δημιουργίας αντισωμάτων μέσω του εμβολίου),άλλες τώρα.

 

Άστη όπως είναι,αφού δεν πέθανε ως τώρα,τι τα ψάχνει;Αν ήταν να σκάσει κάτι,θα είχε σκάσει...(και dr!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι στο περίπου, 2 άτομα για 3-4 μέρες θα τα υπερβούμε τα 23kg στη βαλίτσα(ρούχα κ.λπ)?

Να κλείσω x2?

Πάνω στο αεροπλάνο ως χειραποσκευή τι μπορώ να πάρω?

π.χ. πορώ να ανέβω με σάκο στην πλάτη και 2-3 σακούλες ψώνια?

aegean, πτήση εσωτερικού, είμαι πρωτάρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ζυγαριά

Πωωω....και είμαι από αυτούς που δε μπορούν να περιμένουν,θέλω να τα κλείσω τώρα

Καλύτερα βέβαια να βάλω 2 αποσκευές και να είμαστε άνετα, +30€ αλλά δε γαμάς, Π.Α.Ο.Κ. είσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε συ, τι θα πάρετε μαζί πια; Ειδικά αν δεν έχετε και βαριά μπουφάν, μπότες κτλ. Μια αποσκευή και 2 χειραποσκευές (μία ο καθένας) λογικά θα σας φτάσουν. Εκτός αν είστε 2 γυναίκες και πάρετε μαζί 12 ζευγάρια παπούτσια και 8 τσάντες για 3 μέρες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα 2 αποσκευές τελικά, στα 100€/άτομο τα +15€ είναι κλάιν μάιν, θα χω το κεφάλι μου ήσυχο

Γυναίκες και ψώνια μάγκες, ποτέ δεν ξέρεις :X

 

Θα επανέλθω με απορίες σε 2 μήνες, πριν πετάξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aegean+ πτηση εξωτερικου μη μασας, και 25 κιλα να ειναι δε θα πουν τπτ....επανω παιρνεις 10 κιλα ανετα σε μια χειραποσκευη

καλά μην το λες τόσο απόλυτα προχτές τη δική μου τη ζυγίσανε και την έψαξαν γιατί τους φάνηκε ύποπτο το καθαριστικό προσώπου. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...