Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέποντάς σε ντίνχιο μπήκα τρέμοντας για την ερώτηση που θα αντίκριζα...

xaxaxaxa

 

 

YΓ:[επειδη αλλαξε η σελιδα]Οποιος ξερει για τα παπουτσια ας μου πει,παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σορρυ , μπορει να το γράφω σε λαθος ενότητα , αλλα η αλήθεια είναι στο ινσομνια μπαινω για το "μπλα-μπλα" .

Αν πρέπει ,ας μεταφερθεί .

 

 

Μου έποεσε απο την τσάντα το iPhone 5 και έσπασε η οθόνη ..

 

Να κλάψω για τα 120€ που θελει το σέρβις ή να τολμήσω την Do It Yourself λύση του e-bay ; 

 

( για να σας προλάβω , το κινητό το κέρδισα σε κλήρωση και δεν προβλέπεται - γιατι δεν εχω την άμεση δυνατότητα τωρα - να αγοράσω καινούριο κινητο :/ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@Αdon1s Κλαψε για τα 120 ευρω. Αν δεν πιανει το χερι σου ο,τι ειναι να παει στραβα θα παει. Και ισως κλαις παραπανω απο 120 ευρω. Οποτε δωστα για να το εχεις σαν καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα..

 

Κάτι είχε αλλάξει στο πρόγραμμα μάλλον (τώρα άρχισε η γαλλική με τον Βούδα) και είχανε μία με τον Χορν όπου συναντάει τον διάβολο και του δίνει "νιάτα". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά..Πρόσφατα αγόρασα αυτό το pc http://www.e-shop.gr/product?id=PER.904450 Έβαλα τα 7αρια κατέβασα και τα drivers από τη σελίδα της lenovo, τα εγκατέστησα όλα ΕΚΤΟΣ από την κάρτα γραφικών..Μόλις πάω να εγκαταστήσω το driver για την nvidia μου βγάζει ότι πρέπει να εγκαταστήσω πρώτα την intel..Οπότε πηγαίνω να εγκαταστήσω το driver για την intel και μόλις πατάω setup εμφανίζεται: Το συγκεκριμένο σύστημα δεν καλύπτει τις ελάχιστες απαιτήσεις για την εγκατάσταση λογισμικού.Καμιά ιδέα κανείς?? Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

android κινητό με υποστήριξη τεχνολογίας USB on the go

μέχρι πόσες συνδεδεμένες συσκευές μπορεί να τρέξει?

 

έχω δει βίντεο με usb hub που έτρεχε πληκτρολόγιο και ποντίκι μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ματζεντα που προταθηκε προηγουμενος για αγγλοελληνικο λεξικο σε εφαρμογη στο desktop δεν με ικανοποιησε. Θελω κατι πιο απλο, χωρις πολλα φρου φρου και αρωματα. Οσο πιο κοντα στο Gword αν ξερετε για τα Windows 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...