Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν.

 

Έχουμε ένα Home Theater και ένα PC με Bluetooth. Ότι μπορώ να στείλω τραγούδια μέσω του Bluetooth στο Home Theater, το ξέρω. Όμως, μπορώ να έχω realtime μεταφορά όλων των ήχων που παράγονται στο PC μέσω του Bluetooth;

 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή το θέμα με τους γιατρούς και τα ταμεία δεν το κατέχω , τι παίζει με το ''επίδομα'' που δικαιούνται τα μέλη του ΕΟΠΥΥ για τα προβλήματα οράσεως και κάθε πόσα χρόνια το δικαιούμαι ; Για να κλείσω μια επίσκεψη σε έναν οφθαλμίατρο χρειάζομαι τίποτα χαρτιά από κάπου ή απλά πάω στο ιατρείο του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός αν είστε 2 γυναίκες και πάρετε μαζί 12 ζευγάρια παπούτσια και 8 τσάντες για 3 μέρες...

 

Άντε από 'κει ρε κακοπροαίρετε, που θα πεις ότι κάνουν τέτοια πράγματα οι γυναίκες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση ποδηλατικής φύσεως.Αν θέλω ένα ποδήλατο που να χρησιμοποιείται βέλτιστα τόσο σε άσφαλτο όσο και σε χωματόδρομο με χαλίκια τι είδους ποδήλατο πρέπει να επιλέξω?Α επίσης θα χρησιμοποιείται και για ψώνια με καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το θέμα με τους γιατρούς και τα ταμεία δεν το κατέχω , τι παίζει με το ''επίδομα'' που δικαιούνται τα μέλη του ΕΟΠΥΥ για τα προβλήματα οράσεως και κάθε πόσα χρόνια το δικαιούμαι ; Για να κλείσω μια επίσκεψη σε έναν οφθαλμίατρο χρειάζομαι τίποτα χαρτιά από κάπου ή απλά πάω στο ιατρείο του .

 

Ποιο "επίδομα"  εννοείς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις αγγελίες που λήγουν μετά τον ένα μήνα στην ΧΕ, τις σβήνουν αυτοί μετά;

 

οχι  :mad:

εχει τυχει να παίρνω τηλέφωνα για σπίτια που ενοικιάζονται και να ειναι ενός χρόνου και νοικιασμένα φυσικα...

2014-03-20_000023_zpsb51c44ee.jpg

 

απλά κλείνεις ραντεβού και πας. Αν βρεις (ραντεβού), πέρνα και παίξε και κανένα τζόκερ φεύγοντας, χουχου.

 

Εχει γίνει κάθε 4 χρόνια απο ότι μου είπε ένας οπτικός πρόσφατα... Επίσης, fyi τα χρήματα κάνουν 4+ μήνες να έρθουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον τελευταίο ΕΚΠΥ (κανονισμός παροχών ΕΟΠΥΥ) το πήρα το απόσπασμα. Με ένα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρίσκω καμιά νεότερη τροποποίηση, αλλά δεν αποκλείεται κιόλας... Για τα χρήματα, άμα είναι μόνο 4 μήνες, μια χαρά :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε ανοιξει ο yiannis72 (καπως ετσι το νικ) ενα θεμα για περιβολια , που ειχε κατι ενδιαφεροντα λινκς.Το ειχα μαρκαρει αλλα το εχασα.Μια μικρη βοηθεια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...