Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει τρόπος να κρατήσεις σε bookmark μια σελίδα, χωρίς να την «ανοίξεις» προηγουμένως; Παράδειγμα: Είσαι στο youtube και βλέπεις τις μικρογραφίες των video. Κάποια από αυτά που, βάσει τίτλου, θεωρείς ότι σ' ενδιαφέρουν, γίνεται να τα βάλεις σε bookmark απευθείας, χωρίς να πρέπει να μπεις στη σελίδα προβολής τού καθενός; Όπου «youtube», βάλτε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση (torrent sites, κεντρική σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης τού google κ.τ.λ.)

 

Βασικά μ' ενδιαφέρει για chrome, αλλά εγκυκλοπαιδικά και για οποιονδήποτε άλλο browser.

Συνήθως γίνεται απλώς πιάνοντας το λινκ και σέρνοντάς το πάνω στην γραμμή των σελιδοδεικτών. Απλώς δεν πιάνει πάντα γιατί δεν είναι ίδια όλα τα λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως γίνεται απλώς πιάνοντας το λινκ και σέρνοντάς το πάνω στην γραμμή των σελιδοδεικτών. Απλώς δεν πιάνει πάντα γιατί δεν είναι ίδια όλα τα λινκ

 

Έγραψες ιστορία! Δε θα το σκεφτόμουν με τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να καταλάβω αν είμαι έγκυος μετά απο σεξ χωρίς προφύλαξη ?  Φαίνεται αμέσως στα τεστ? προλαβαίνω να πάρω χάπι της επόμενης ημέρας ? (δεν το έπαθα εγώ , μια φίλη ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να καταλάβω αν είμαι έγκυος μετά απο σεξ χωρίς προφύλαξη ?  Φαίνεται αμέσως στα τεστ? προλαβαίνω να πάρω χάπι της επόμενης ημέρας ? (δεν το έπαθα εγώ , μια φίλη ).

 

Νομίζω το χάπι πρέπει να λαμβάνεται αρκετές ημέρες πριν με την απαιτούμενη δοσολογία τώρα είναι δώρον άδωρον.Τα τεστ δεν γνωρίζω πόσο σύντομα μπορούν να ανιχνεύσουν. Από ότι είδα λέει 7-10 ημέρες μετά την ωορρηξία και το καλύτερο 2 εβδομάδες μετά.Και υπάρχει και εξέταση αίματος για πιο σύντομα.Πάντως το καλύτερο θα είναι να συμβουλευτεί κάποιον ειδικό για να της λύσει τις όποιες απορίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να καταλάβω αν είμαι έγκυος μετά απο σεξ χωρίς προφύλαξη ?  Φαίνεται αμέσως στα τεστ? προλαβαίνω να πάρω χάπι της επόμενης ημέρας ? (δεν το έπαθα εγώ , μια φίλη ).

 

Κι αν το έπαθες εσύ τι τρέχει δηλαδή; Θα εντοπίσουν την πραγματική ταυτότητα πίσω απ' το "MarrinakiXelwnaki" οι κατίνες τού insomnia και θα σού κρεμάσουν κουδούνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να καταλάβω αν είμαι έγκυος μετά απο σεξ χωρίς προφύλαξη ?  Φαίνεται αμέσως στα τεστ? προλαβαίνω να πάρω χάπι της επόμενης ημέρας ? (δεν το έπαθα εγώ , μια φίλη ).

Ποιος είπε πως γίναμε κοσμοπόλιταν;

 

Νομίζω το χάπι πρέπει να λαμβάνεται αρκετές ημέρες πριν με την απαιτούμενη δοσολογία τώρα είναι δώρον άδωρον.Τα τεστ δεν γνωρίζω πόσο σύντομα μπορούν να ανιχνεύσουν.

Ρε μην λέτε ότι να ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να καταλάβω αν είμαι έγκυος μετά απο σεξ χωρίς προφύλαξη ?  Φαίνεται αμέσως στα τεστ? προλαβαίνω να πάρω χάπι της επόμενης ημέρας ? (δεν το έπαθα εγώ , μια φίλη ).

Ρωτάει γυναικολόγο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην λέτε ότι να ναι..

 

Δηλαδή υποστηρίζεις ότι υπάρχει χάπι που να το παίρνεις μετά την επαφή και να δρα τι να πω αν ήταν έτσι γιατί υπάρχουν τα λάστιχα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή υποστηρίζεις ότι υπάρχει χάπι που να το παίρνεις μετά την επαφή και να δρα τι να πω αν ήταν έτσι γιατί υπάρχουν τα λάστιχα;

αφου λέγετε της επόμενης μέρας πως γίνεται να το πιει πριν ? για τέτοιο έλεγα να πάρω η φίλη μου αν θα δουλεψει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή υποστηρίζεις ότι υπάρχει χάπι που να το παίρνεις μετά την επαφή και να δρα τι να πω αν ήταν έτσι γιατί υπάρχουν τα λάστιχα;

 

Χαπι της επομενης μερας λεγεται,οχι της προηγουμενης εβδομαδας .Αφου δεν το κατεχετε το θεμα,τι...επιχειρηματολογειτε ?  :P 

Εγω που το κατεχω γκουγκλαρα και ποσταρω 

http://www.iatronet.gr/ygeia/maieftiki-egkymosyni/article/24862/xapi-tis-epomenis-imeras-den-einai-methodos-antisyllipsis.html

 

για ενα και μονο λογο.Σε περιπτωση που δεν τρολλαρει, ειναι μικρη σε ηλικια, και επειδη το θεμα θελει μια αλφα υπευθυνοτητα απο το ''θυμα'' (που δεν βλεπω να υπαρχει, χυμα στο κυμα,ψαχνει online γυναικολογους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου λέγετε της επόμενης μέρας πως γίνεται να το πιει πριν ? για τέτοιο έλεγα να πάρω η φίλη μου αν θα δουλεψει τώρα.

 

Από ότι λένε οι ειδικοί πρέπει να το λαμβάνει σε μόνιμη βάση ή κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα πριν για να έχει τα μέγιστα αποτελέσματα.Δεν δρα σαν το ντεπόν.Μάλλον μπερδευτήκαμε εγώ μιλάω για τα αντισυλληπτικά me foul 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι και 72 ώρες μετά το πότισμα μπορεί να το πάρει.

Η αποτελεσματικότητά του μειώνεται μετά το πρώτο 24ωρο και ακόμα περισσότερο μετά το 48ωρο.

 

Ο Κάπτεν Νέμο μιλάει για αντισυλληπτικά, το νέο πιθανό τρολ για επείγουσα αντισύλληψη.

 

Τεστ εγκυμοσύνης δε γίνεται ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...