Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάγκες κάποιος που να είναι gamer : To G.T.A 4 ( Grand Theft Auto ) είναι αυτό που λεέι στο εξώφυλλο ''Liberty City''  ?  γιατί εδώ είναι 2 έχουν διαφορετική τιμή? 

https://www.skroutz.gr/c/93/pc_games.html?from=catspan&keyphrase=Grand+Theft+Auto+Liberty+City

 

δεν είμαι μέσα στα πράγματα με τα παιχνίδια sorry όποιος μπορεί ας πει!

 

Όχι, είναι διαφορετικό παιχνίδι. Το πιο ακριβό στο link του τσιφούτη

 

Bytheway, σίγουρα θα παίζει πιο φθηνό στο steam, κοίταξε κι εκεί αν σκοπεύεις να αγοράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Αμέσως μετά το ποστ μου βρήκα την ASOS και είναι αλήθεια πως με εντυπωσίασε. Φάγαμε πόση ώρα να χαζεύουμε :D

Επίσης τυχαίνει σήμερα & αύριο το aliexpress να έχει shopping festival με εξευτελιστικές τιμές αλλά φαντάζομαι & την αντίστοιχη ποιότητα. Πάντως για κάνα 8ευρο αξίζει να δοκιμάσεις κάτι θαρρώ...

 

Γενικότερα όσοι μπαίνουν στο asos πρώτη φορά μένουν κανα 2ωρο hehehe :-D 

 

Και το aliexpress αν έχει ποικιλία και τρομερές τιμές δεν το έχω δοκιμάσει ακομά καθαρά και μόνο για τον χρόνο παράδοσης που δίνει...45-60 μέρες είναι (για μενα τουλάχιστον) πάρα πολλές...δεν μπορώ να περιμένω τοοοσο πολύ :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καει μια οθονη υπολογιστη για 5 ωρες χρησης ας πουμε. Μου ηρθε δευτερη οθονη και λεω να την αξοιποιησω. Σε ευρω μιλαμε παντα και μηνιαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω logitech πληκτρολογιο και ποντικι μισο να τα δοκιμασω .

Πληκτρολόγιο  Logitech k360

 

Ποντικι            Logitech Mini M187

 

 

Στα 4,5 μετρα περίπου λειτουργούσαν , ίσως να έχουν μεγαλυτερη εμβέλεια δεν μπορούσα να δοκιμάσω έπεσα σε τοίχο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ξέρετε εκείνα τα πάνινα / ραφτά σχέδια σαν στάμπες ( λολ δε ξερω πως να το περιγράψω ) τα οποία τα βάζεις σε τσάντες , ρούχα , μπλούζες , ποδιές κλπ και τα οποία άλλα μπαίνουν ράβοντάς τα εκεί που θες και άλλα κολλάνε αφού πρώτα απο πάνω τα πατήσεις καλά με το σίδερο ( έχουν ενα στρώμα κόλλας που με την ζέστη του σίδερου λιώνει και έτσι κολλάει στο ύφασμα ) .

 

Αυτά τα πράματα τελοσπάντων , στα Αγγλικά πώς λέγονται / περιγράφονται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω logitech πληκτρολογιο και ποντικι μισο να τα δοκιμασω .

Πληκτρολόγιο  Logitech k360

 

Ποντικι            Logitech Mini M187

 

 

Στα 4,5 μετρα περίπου λειτουργούσαν , ίσως να έχουν μεγαλυτερη εμβέλεια δεν μπορούσα να δοκιμάσω έπεσα σε τοίχο

 

Καλα βρε, και γω εχω. Δε χρειαζόταν να μπεις σε κοπο. Ρωτησα μηπως ξερει καποιος εστω και γενικα ενα αριθμο.

Τα 4,5 καλα ειναι παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα ξέρετε εκείνα τα πάνινα / ραφτά σχέδια σαν στάμπες ( λολ δε ξερω πως να το περιγράψω ) τα οποία τα βάζεις σε τσάντες , ρούχα , μπλούζες , ποδιές κλπ και τα οποία άλλα μπαίνουν ράβοντάς τα εκεί που θες και άλλα κολλάνε αφού πρώτα απο πάνω τα πατήσεις καλά με το σίδερο ( έχουν ενα στρώμα κόλλας που με την ζέστη του σίδερου λιώνει και έτσι κολλάει στο ύφασμα ) .

 

Αυτά τα πράματα τελοσπάντων , στα Αγγλικά πώς λέγονται / περιγράφονται ;

http://www.ebay.co.uk/bhp/cloth-patch-badge

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πάντα ως patch(es) τα ήξερα. Στα ελληνικά δεν έχω ιδέα πώς λέγονται.

 

Ελληνιστί νομίζω σιδερότυπα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα βρε, και γω εχω. Δε χρειαζόταν να μπεις σε κοπο. Ρωτησα μηπως ξερει καποιος εστω και γενικα ενα αριθμο.

Τα 4,5 καλα ειναι παντως...

 

Αν δεν κάνω λάθος το Bluetooth έχει εμβέλεια περίπου 8-10 μέτρα. Αυτό αν πας πίσω από τοίχους εννοείται μειώνεται και χάνεται πίσω από 2 τοίχους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...