Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίριουσλι όμως, ρωτάει γυναικολόγο.

Δε παίρνει ό,τι της είπαν στα φόρα....

 

Δυστυχώς στους ειδικούς απευθυνόμαστε τελευταία πρώτα πιάνουμε φίλους και γνωστούς και όταν φτάνουμε στο αμήν πάμε και στον ειδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πως μπορώ να καταλάβω αν είμαι έγκυος μετά απο σεξ χωρίς προφύλαξη ?  Φαίνεται αμέσως στα τεστ? προλαβαίνω να πάρω χάπι της επόμενης ημέρας ? (δεν το έπαθα εγώ , μια φίλη ).

Πες της να μην κάνει κατακόρυφο μόνο και όλα θα πάνε καλά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο που μπορεί να (μας) συμβεί είναι να φέρει ζωή στον κόσμο, όχι να πεθάνει!!!

Εξάλλου αυτά δεν χρειάζονται συνταγή πρακτικά, οπότε του κεφαλιού της θα κάνει όπως και να 'χει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μοδς,δεν μπορούν να δούνε τις ip από τις οποιες λογγάρει ένας χρήστης;

 

Δλδ, εγώ, έχω λογγάρει τώρα, και μετά από μία ώρα λεω "δεν κανω ενα τρολλοακαου γιατι ειμαι πολυ αστειος να κανω το μπλα μπλα να γελάσει;". ΛΟΓΙΚΑ, δεν θα είμαι από την ίδια ip? (Καλά, δεν λέω, υπαρχουν και 1337 hackzorz που μπορουνε να μπουνε απο προξυ και τετοια περιεργα ή να τραβήξουν ρεσετ το ρουτερ *δεν ξερω βσκ αν αλλαζει στανταρ η ip με το ρεσετ*)

 

Μετά δεν μπορείτε να πειτε

 

Ο τεηαλλαντιν ηταν ο "ταδε τρολλ". Διαδικτυακη πισσα και πουπουλα φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο που μπορεί να (μας) συμβεί είναι να φέρει ζωή στον κόσμο, όχι να πεθάνει!!!

Εξάλλου αυτά δεν χρειάζονται συνταγή πρακτικά, οπότε του κεφαλιού της θα κάνει όπως και να 'χει.

βρε η κοπέλα δεν θέλει να το κρατήσει .. μιας βραδιάς υπόθεση ηταν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

οι μοδς,δεν μπορούν να δούνε τις ip από τις οποιες λογγάρει ένας χρήστης;

 

Δλδ, εγώ, έχω λογγάρει τώρα, και μετά από μία ώρα λεω "δεν κανω ενα τρολλοακαου γιατι ειμαι πολυ αστειος να κανω το μπλα μπλα να γελάσει;". ΛΟΓΙΚΑ, δεν θα είμαι από την ίδια ip? (Καλά, δεν λέω, υπαρχουν και 1337 hackzorz που μπορουνε να μπουνε απο προξυ και τετοια περιεργα ή να τραβήξουν ρεσετ το ρουτερ *δεν ξερω βσκ αν αλλαζει στανταρ η ip με το ρεσετ*)

 

Μετά δεν μπορείτε να πειτε

 

Ο τεηαλλαντιν ηταν ο "ταδε τρολλ". Διαδικτυακη πισσα και πουπουλα φαση

αν κάνεις restart το router παίρνεις άλλη, εκτός αν πληρώνεις extra για static...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μοδς,δεν μπορούν να δούνε τις ip από τις οποιες λογγάρει ένας χρήστης;

 

Δλδ, εγώ, έχω λογγάρει τώρα, και μετά από μία ώρα λεω "δεν κανω ενα τρολλοακαου γιατι ειμαι πολυ αστειος να κανω το μπλα μπλα να γελάσει;". ΛΟΓΙΚΑ, δεν θα είμαι από την ίδια ip? (Καλά, δεν λέω, υπαρχουν και 1337 hackzorz που μπορουνε να μπουνε απο προξυ και τετοια περιεργα ή να τραβήξουν ρεσετ το ρουτερ *δεν ξερω βσκ αν αλλαζει στανταρ η ip με το ρεσετ*)

 

Μετά δεν μπορείτε να πειτε

 

Ο τεηαλλαντιν ηταν ο "ταδε τρολλ". Διαδικτυακη πισσα και πουπουλα φαση

 

Ε βασικά μπαν πέφτει μετά. Αυτό το αφήνω γιατί μ'αρέσει να βλέπω το άβατάρ του και επειδή αυτά που γράφει μπορούν να εξελιχθούν σε καλούτσικη κουβέντα, ακόμα και με βλαμμένο αίτιο.

 

βρε η κοπέλα δεν θέλει να το κρατήσει .. μιας βραδιάς υπόθεση ηταν. 

 

Ε τότε χάπι και 2 τεστ από το φαρμακείο για μια-δυο μέρες μετά την καθυστέρηση που ούτως η αλλιώς θα της έρθει από το άγχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστά, τωρα θυμηθηκα πως έκανα ρεσετ για να κατεβάζω από μη συνδρομητικά site τυπου megaupload (ξες, οριο μια φορα ανα 60 λεπτα).


λουσιφερ, ποσο κακο μπορει να κανει το χαπι της επομενης μέρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λουσιφερ, ποσο κακο μπορει να κανει το χαπι της επομενης μέρας;

 

Μία φορά δε θα σου κάνει τίποτα. Αν το χρησιμοποιείς για πλάκα, πρώτον θα πτωχεύσεις και δεύτερον θα γαμήσεις τους αδένες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...