Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

δεν ηταν αυτη η ερωτηση μου ομως :P

δεν ειναι το προβλημα το απο που θα τις παρω αλλα να λυσω τις αποριες μου ωστε να ξερω τι να κοιταξω και να το εχω και υποψιν μου για την επομενη φορα που θα θελω μαπαταρια για κατι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

never mind ,ο εγκεφαλος μου δεν διαβασε καν τι ελεγες στο ποστ σου :P

 

τα πρωτα δυο ειναι οπως τα λες

το τριτο δεν εχω ιδεα

 

edit : https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111024222506AALhXqq εδω εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε με λέει ο άλλος ότι όλοι από την εκδρομή κολήσαμε ψύλλους. Μου λέει να ψαχτώ και εγώ. Δύο μέρες τώρα δεν έχω δει κάτι η αισθανθεί. Να ψάχνω τώρα ένα ένα τα ρούχα (παρόλο που μπήκαν για πλυντήριο έτσι και αλλιώς); Βαριέμαι ολίγον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε με λέει ο άλλος ότι όλοι από την εκδρομή κολήσαμε ψύλλους. Μου λέει να ψαχτώ και εγώ. Δύο μέρες τώρα δεν έχω δει κάτι η αισθανθεί. Να ψάχνω τώρα ένα ένα τα ρούχα (παρόλο που μπήκαν για πλυντήριο έτσι και αλλιώς); Βαριέμαι ολίγον.

αν ειχες κολλησει θα το χες καταλαβει απ'την πρωτη στιγμη!! εκτος και αν βλεπεις τσιμπηματα αλλα θεωρεις οτι ειναι απο κουνουπια μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω και αν σε κάποια βόλτα το πήρε καταλάθος το μάτι καποιανού

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω σε ποικιλία τίποτα καρφίτσες απο εκείνες που πουλάνε στους Ολυμπιακούς Αγώνες ;

 

Ενδιαφέρομαι για του 2004

 

 

Κυρίως για Θεσσαλονίκη μεριά , αν κάποιος ξέρει για Αθήνα ας μου πει μπας και στείλω κανέναν ή γενικά να το έχω στο νου μου για όποτε κατέβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω και αν σε κάποια βόλτα το πήρε καταλάθος το μάτι καποιανού

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω σε ποικιλία τίποτα καρφίτσες απο εκείνες που πουλάνε στους Ολυμπιακούς Αγώνες ;

 

Ενδιαφέρομαι για του 2004

 

 

Κυρίως για Θεσσαλονίκη μεριά , αν κάποιος ξέρει για Αθήνα ας μου πει μπας και στείλω κανέναν ή γενικά να το έχω στο νου μου για όποτε κατέβω

 

Αθήνα λογικά θα παίζει μοναστηράκι και Θεσσαλονίκη σε αντίστοιχη αγορά με παλιά πράγματα εκτός και θες καινούργια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω και αν σε κάποια βόλτα το πήρε καταλάθος το μάτι καποιανού

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω σε ποικιλία τίποτα καρφίτσες απο εκείνες που πουλάνε στους Ολυμπιακούς Αγώνες ;

 

Ενδιαφέρομαι για του 2004

 

 

Κυρίως για Θεσσαλονίκη μεριά , αν κάποιος ξέρει για Αθήνα ας μου πει μπας και στείλω κανέναν ή γενικά να το έχω στο νου μου για όποτε κατέβω

 

Έχει 1-2 μαγαζιά με σουβενίρ στη λεωφόρο Νίκης. Έριξες καμιά ματιά; Αν δεν βρεις, ρίξε μια ματία και εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάνιο για EMS, και να περάσουν διαχειρίζονται από τα ΕΛΤΑ (πόρτα-πόρτα συνήθως) και στην χειρότερη πληρώνεις κάνα 3€...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε αν τα προιοντα του you.gr ειναι παραεισαγωγης;

Εχουν ριξει αυτην http://www.you.gr/proionta/eikona-ichos/tileoraseis-axesouar/tileoraseis/smart-led-tv-samsung-ue48h6500στα 800, αλλα δεν ξερω αν ειναι ελλ. αντιπροσωπειας η οχι.

( γιατι νομιζω οτι το you ειναι του e-shop,οποτε αν ισχυει τοτε λογικα θα 'ναι και αυτη παραεισαγωγης; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...